Moka konvice G.A.T. Pepita

Hliníková moka konvička od firmy G.A.T. v klasickém designu nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

Celkový objem:0.10 l
Určeno na:2 šálky
Výrobce:G.A.T.

259,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


dlouhodobě nedostupnéna prodejnách nenabízeno

 • Moka konvice G.A.T. Pepita
 • Moka konvice G.A.T. Pepita

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Moka konvice G.A.T. Pepita


Vhodné pro použití na následujících typech vařičů: plynový, elektrický, sklokeramický. Produkt není vhodný pro umývání v myčce nádobí.

Vyrobeno v Číně.

Výrobek splňuje normu EN 601.

Parametry

MateriálHliník

Recenze, dotazy a komentáře


 • 11.10.17 - A co indukce? - napsal(a) katarina

  Nabízíte , prosím některý produkt vhodný taky na indukci?děkuji

  • 12.10.17 - Re: A co indukce? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, od firmy G.A.T. nabízíme např. Moka konvici G.A.T. Fashion , která je vhodná na indukci, ovšem je třeba zkontrolovat v návodu Vašeho vařiče, jaký nejmenší průměr dna nádoby lze použít, aby indukce fungovala. Z tohoto důvodu jsou moka konvičky na indukci až od 3-4 šálků. Další moka konvičky na indukci máme od firmy Bialetti, mezi nejoblíbenější patří Moka kávovar Bialetti Moka Induction , který nabízíme ve více barevných variantách.


 • 18.4.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Hana D.

  Dobrý den, je prosím konvička vhodná i na indukční sporák? Díky za odpověď.

  • 19.4.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato konvička není vhodná pro indukční sporák.


  Recenze produktu Moka konvice G.A.T. Pepita

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 3.92 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • klasická tradiční italská příprava kávy


 • Anonym hodnotil 19. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 02. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Monty hodnotil 31. 01. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • slušná moka konvica, trocha jemné sitko na napĺnanie kávy (nie je ťažké ho stlačiť rukami) a v prípade, že do spodnej nádržky nalejem viac vody, trocha preteká okolo ventilu, no to je chyba postupu prípravy kávy... pri otváraní vrchného poklopu sa trocha drhne, ale to nie je žiaden problém. Za tú cenu sa určite oplatí, aj napriek tomu, že je to čína, s výrobkom som spokojný. Ak hľadáte niečo luxusnejšie, alebo vo vyššej kvalite, skúste bialetti, resp. G.A.T. vyrobené v Taliansku, no zž tak veľký rozdiel v kvalite uvarenej kávy tam nebude. Ešte rada na záver, prvých pár káv sa oplatí spraviť z málo kvalitnej kávy, aby sa "vyvarila" chuť tesnenia a utvorila sa patina a cca po pol roku treba tesnenie obrátiť, po roku vymeniť.


 • Otakar hodnotil 13. 10. 2014 tento produkt známkou 2.0 / 5

  • Své hodnocení pojmu jako porovnání s konvičkou GAT VIP Aroma (Made in ITALY) na dva šálky, kterou jsem kupoval cca před dvěma roky tuším za cca 459 Kč. Nyní jsem potřeboval druhou konvičku, kterou nebudu využívat tak intenzivně a tudíž jsem šáhnul po "levnější" variantě GAT Pepita, která je ale Made in CHINA za 259 Kč. Chcete také ušetřit? Nedělejte to v tomto případě. Čínská Pepita má pouze gumové těsnění, které šíleně smrdí a určitě negativně bude ovlivňovat chuť a vůni kávy. Italská verze má těsnění silikonové. Okraj spodní nádobky na vodu je u italské verze správně srovnaný a je ve stejné úrovni jako trychtýřek na kávu. Čínská verze má okraj této nádobky zvláštně ohlodaný a místy až ostrý, což rozhodně pro životnost těsnění není dobré. U mě to spravil až kus brusného papíru na rovné desce a lehké zbroušení do roviny. Ale trychtýřek i po zbroušení je stále o kousek zapadlý pod okrajem nádobky, takže pro správné utěsnění je potřeba konvičku více utáhnout. Ačkoliv se obě konvičky od sebe takřka neliší (krom designu ouška a držátka na pokličce), tak z italské mám v hrníčku o něco více kávy než z čínské verze. Na vině je výška trychtýřku, která je u Itala větší a tak je jím vytlačena skoro všechna voda ze zásobníku. A poslední, co chci zmínit, je poklička, která u čínské verze má větší vůli v pantu, ale není to nich tragického. Spš mi jde o detail, který italská konvička má a čínská nemá. Po odklopení pokličky má italská verze nad pantem takový kšiltík, aby vysrážená pára na spodní straně pokličky byla trochu zadržena a svedena zpět do konvičky. Čínská verze toto nemá, takže počítejte s tím, že po odklopení pokličky vám vysrážená voda steče kolem pantu na stůl, sporák atd. Měl jsem štěstí, že jako první jsem si koupil italskou verzi a nezažil tak žádné zklamání na začátku a tudíž jsem si mokka konvičku okamžitě zamiloval. Pokud bych si jako první koupil levnější čínskou verzi, tak bych byl zklamán a kávě z konvičky rozhodně nepropadl. Takže za mě rada, šáhněte raději po italské dražší verzi, která vypadá sice stejně, ale detaily jsou nesrovnatelně kvalitněji dopracované. A navíc pach gumy vás donutí k dodatečné investici za silkonové těsnění, které se prodává po dvou kusech za 70 Kč.


 • Hana hodnotil 01. 05. 2016 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Sháněla jsem moka konvici o objemu na 2 šálky, což prodejce sice uvádí u tohoto výrobku, jsou ovšem myšleny 2 šálky espressa picollo. Cena produktu ovšem odpovídá provedení co do velikosti, tak i materiálem. Konvičku jsem se rozhodla vrátit a prodejce bez jakéhokoliv dotazování přijal produkt zpět. Příště si dám větší pozor na výběr správné velikosti.


 • Tomešová hodnotil 30. 05. 2016 tento produkt známkou 1.5 / 5

  • G.A.T. Pepita jsem nekoupila a připlatila za Bialetti konvičku. Je to opravdu nebe a dudy, ač na obrázku vypadají skoro stejně.


 • Anonym hodnotil 27. 08. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5