Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010

Vysoce kvalitní nerezový mlýnek na kávu, který má vynikající účinnost a jistě Vás potěší také svým velkým zásobníkem na kávu.

Typ:Elektrický mlýnek
Materiál:nerez
Barva:nerez
Výrobce:Catler

5690,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010
 • Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010
 • Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010
 • Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010

Popis produktu Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010


Pro přípravu perfektní kávy je zapotřebí přesné množství čerstvě namleté kávy. Při použití v domácnosti prodloužená záruka 36 měsíců!

Kónický mlýnek

Kónický mlýnek využívá technologii inteligentního dávkování, které automaticky nastavuje dávkování mleté kávy při každé změně nastavení. Pro přípravu kávy ve French pressu nebo v kávovaru vyberte volbu „cups“ (šálky) a pro přípravu kávy v espressu vyberte „shots“ (dávky). Kónický mlýnek se otáčí pomaleji, čímž snižuje tepelný přenos mezi zrnky kávy a tím také zajistíte maximální chuť Vaší připravované kávy.

Inteligentní dávkování

Nastavení hrubosti mletí vyžaduje i správné nastavení doby mletí, abyste zajistili stálé dávkování Vaší připravované kávy. Toho dosáhnete prostřednictvím inteligentního dávkování, které automaticky nastaví dávku kávy podle zvolené hrubosti mletí.

Nastavitelná hrubost mletí

Různé druhy přípravy kávy vyžadují i různá nastavení hrubosti mletí, abyste dosáhli maximálního aroma a chuti. Mlýnek na kávu je vybaven 25 různými nastaveními hrubosti mlýnku, ze kterých si podle druhu připravované kávy můžete vybrat to správné nastavení.

Pohodlné mletí

S mlýnkem na kávu jsou dodávány 2 nástavce držáku filtru a praktická dóza na mletou kávu. Díky nástavcům můžete pohodlně ovládat mlýnek bez držení filtrů a do praktické dózy s unikátním uzávěrem si můžete namlít kávu do zásoby.

Zásobník na kávová zrna

450g zásobník na kávová zrna je vybaven unikátním systémem zamykání a odemykání, díky kterému ho můžete snadno a pohodlně vyjmout a přenášet. Navíc vzduchotěsné víčko umožňuje zachovat maximální čerstvost kávových zrn.

Rozměry155 × 220 × 355 mm
Objem násypky450 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 24.7.19 - nástavce držáku filtru - napsal(a) Zuzka

  Dobrý den, mohla bych poprosit o rozměry nástavců držáků filtru?

  • 25.7.19 - Re: nástavce držáku filtru - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, výroba tohoto mlýnku byla již dle našich informací ukončena. Bohužel nemáme možnost jak reálně ověřit rozměry - produkt nemáme více než čtyři roky skladem. Doporučili bychom Vám se obrátit přímo na výrobce, který Vám bude s to zaslat manuály či bližší informace.


 • 27.5.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Helouš

  ma mlynek pocitadlo na porce kav???

  • 28.5.15 - Re: - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek umožňuje nastavení množství namleté kávy pro přípravu kávy ve French pressu nebo v kávovaru s volbou „cups“ (šálky) a pro přípravu kávy v espressu s volbou „shots“ (dávky). Na displeji je možné nastavit v případě šálků 1-12 porcí namleté kávy, v případě dávek 1-8 porcí namleté kávy.


 • 2.1.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Tomas

  Dobry den ,koukal jsem na video https://www.youtube.com/watch?v=8piBChRggPM&feature=youtu.be
  Myslite ze jsou tam podlozky potreba?Pry je vyrobce u Breville dodava v baleni.Dekuji

  • 6.1.15 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, záleží na konkrétní požadované hrubosti, tedy na kávovaru, se kterým bude kávomlýnek používat. Zkoušeli jsme u nás kávomlýnek s profesionálními kávovary Brasilia a Astoria a úprava nebyla potřeba, mletí bylo dostatečně jemné.


 • 17.12.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Karel

  Dobrý den, jakými kameny je mlýnek vybaven ( průměr a materiál)
  A jaká je cena náhradních kamenů?
  Děkuji

  • 20.12.14 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek disponuje ocelovými kónickými kameny s průměrem cca 4cm. Cena náhradního horního mlecího kamene je 880,- Kč vč DPH.


 • 18.11.14 - dotaz - napsal(a) Petr

  Dobrý den, lze na tomto mlýnky nastavit hrubost na velmi jemné, tzv. na pudr? Na přípravu kávy ve džezvě? Děkuji.

  • 20.11.14 - Re: dotaz - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, u nového kávomlýnku ano, ale postupem času se začnou mlecí kameny otupovat - doba záleží na frekvenci použití, při 2-3 kávách denně zvládne mlýnek hrubost "na pudr" cca půl roku.


 • 9.7.12 - Mlýnek na kávu CATLER CG 8010 - napsal(a) Olika

  CATLER CG 8010 hledala jsem cenově dostupný mlýnek a po dlouhém vybírání jsem se rozhodlo pro CATLER a jsem velice spokojená.
  Mám ruční mlýnek-únavné.
  Graef hezký ale nevyhovoval.
  Vrátila a vybrala CATLER CG 8010 vypadá trochu staromódně ale má spoustu výhod. Pomalé mletí, velice jednoduchá obsluha, nízká hlučnost, displej informuje o nastavení.Čištění a zpětné sestavení jednoduší už snad být nemůže.


  Recenze produktu Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8010

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 5.00 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 07. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5