E-shop, prodejny i coffee bary fungují bez omezení a přepravcům opět můžete platit i dobírkou v hotovosti.
ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Kávovar Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black

Kávovar JURA C9 získal ocenění za nejlepší cappuccino v nezavislém testu časopisu TEST.

Typ:Automatický kávovar
Materiál:hliník/plast
Barva:černá
Výrobce:Jura

26990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Kávovar Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black


Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black - přednosti

Kávovar Jura IMPRESSA C9 OneTouch II.generace je plně automatický automatický kávovar pro přípravu espressa či cappuccina. Stačí pouhé stisknutí tlačítka, bez nutnosti manipulace s šálkem... A vychutnáte si oblíbené cappuccino. One Touch Cappuccino technologie dělá divy. Snadné a logické ovládání v kombinaci s přehledným českým displejem vás vede přímo k žádanému cíli.

Cappuccino na pouhý stisk tlačítka

S pomocí speciální Auto Cappuccino trysky připraví váš kávovar Impressa C9 cappuccino pouhý stiskem tlačítka bez nutnosti manipulace s šálkem. Samozřejmostí je možnost ovlivnění síly či velikosti kávy a množství mléčné pěny podle Vašeho oblíbeného šálku.

Snadné ovládání

Čitelný displej s plně českým menu, srozumitelné symboly a rotační ovladač pro snadné programování činí ovládání přístroje Jura Impressa C9 One Touch intuitivní a snadné. Kávovar Vám sám nahlásí nutnost doplnění vody, kávy či požadavek na aktivaci automatického čistícího programu.

Výškově nastavitelná kávová výpusť

Ani dva šálky na espresso či běžnou kávu nejsou problém. Výšku výpusti je možno přizpůsobit v rozmezí 65 až 111 mm a dopřát tak každému šálku ideální pozici pro bohatou krémovitou pěnu. Samozřejmostí je prostor pro nahřívání šálků na horní straně přístroje.

Jura IMPRESSA C9 - popis

Velmi snadná péče

Váš kávovar IMPRESSA C9 One Touch se o vše postará díky inteligentní elektronice, která včas upozorní na nutnost ativace automatického čištění, nebo automaticky provede proplach. Novinkou je automatický proplach cappuccinátoru. Díky možnosti užití filtračních patron Claris již nebudete muset provádět dekalcifikaci přístroje. Pokud s přístrojem nebudete pracovat, může se automaticky po určité době propláchnout a vypnout. Na Vás je skutečně jen to nejdůležitější – vychutnat si dokonalé espresso.

Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA C9 One Touch je v základní ceně vybaven balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), automatickým cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

Jura IMPRESSA C9 One Touch Piano Black – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA C9 One Touch poskytujeme záruku 25 měsíců. Spolu s kávovarem můžete zakoupit také prodlouženou záruku 3 roky (cena 550 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Nastavitelný roštNe
Hmotnost9600 g
Rozměry280 × 345 × 434 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy200 g
Bojler (materiál)Nerez
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
Filtr vodyClaris/Clearil
KapučinátorAno
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Velikost násypky mlýnku200 g
Zásobník vody1.90 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Bojler pro páruNe
Nahřívání šálkůNe
Napětí230 V
Nastavitelná hrubost mletíAno
Připojení na voduNe
Příkon1450 W
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře