Moka konvice Bialetti Moka Express

Jestli je mezi moka kávovary nějaký, který lze bez nadsázky označit za klasický, je to právě tento. Přes 200 milionů prodaných kusů, titul „nejvíce kopírovaný“ výrobek ve světě kávy. Potřebujete další doporučení? Dopřejte si legendu.

Barva:Stříbrná
Celkový objem:0.270 l
Určeno na:6 šálků
Výrobce:Bialetti

Původní cena: 949,00 Kč - sleva 37 %!

599,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Moka konvice Bialetti Moka Express

Popis produktu Moka konvice Bialetti Moka Express


Bialetti, firma s „kníratým panáčkem“ ve znaku, vyrábí moka konvice již od roku 1930 – model Moka Express patří k těm nejpovedenějším a nejžádanějším. Splňuje vše, co od moka konvice můžete očekávat - silné dno rovnoměrně zahřeje vodu, velká rukojeť dobře padne do ruky, hliníkové tělo už po pár šálcích získá jedinečnou patinu, která dává kávě nezaměnitelnou chuť. Právě chuť a jednoduchost použití udělaly z Moka Express legendu.

Moka konvice Bialetti Moka Express v kostce:
 • Vyrobeno z potravinářského hliníku
 • Ve světě prodáno přes 200 milionů kusů
 • Jednoduchá příprava chuťově plné kávy
 • Kvalitní zpracování

Vhodné pro použití na následujících typech vařičů: plynový, sklokeramický, elektrický. Tento výrobek splňuje normu EN 602. Mytí v myčce nádobí nedoporučujeme.

Parametry

MateriálHliník / Plast

Recenze, dotazy a komentáře


 • 23.1.22 - indukční deska - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, lze s tuto konvičku používat na indukční desce?

  • 24.1.22 - Re: indukční deska - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, hliníkové moka konvice Bialetti Moka Express jsou kompatibilní se všemi druhy varných desek, kromě těch indukčních. Na ty jsou určené nerezové moka konvice, které mají speciálně upravené dno. V nabídce máme například moka konvice Bialetti Venus (indukce) nebo Bialetti Kitty.


 • 9.2.21 - Péče - napsal(a) Kristýna

  Dobrý den, dostala jsem Vaší moka konvičku jako dárek. Jak se mám o takovou konvičku starat, myje se nějakým speciálním přípravkem?

  • 9.2.21 - Re: Péče - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, k mytí moka konvice nepoužívejte saponáty, ale myjte pouze teplou vodou. V případě, že nedopatřením použijete
   saponát, budete cítit chuť saponátu v kávě, proto je potřeba při následujícím vaření kávu vylít. Kávovou patinu uvnitř
   horní nádoby neodstraňujte - zlepšuje chuť kávy. Naopak filtry a těsnění udržujte v čistotě. Při čištění nepoužívejte
   hrubé prostředky, abyste nepoškodili povrch kávovaru. Nemyjte v myčce.


 • 5.2.21 - Zůstatek vody - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,při dovaření kávy v moka konvičce mi zůstává ve spodní nádobě hodně vody. Tak že ze 6 šálků jsou kávy možná jenom 3. Čím to může být způsobeno? Děkuji předem za odpověď.

  • 5.2.21 - Re: Zůstatek vody - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, domníváme se, že používáte příliš jemně namletou kávu, přes kterou voda během přípravy nezvládne prostoupit a větší množství pak zůstane ve spodní nádobce. Správně namletá káva je konzistencí po semletí někde na začátku cesty mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Zkontrolujte také zda je voda ve spodní nádobce vždy nalitá pod pojistným ventilem a káva není v násypce nikdy upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená a na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty.


 • 29.1.21 - Kolik kávy ? - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, kolik cca. gramů mleté kávy se vleze do nádobky na 6 šálků ?
  Děkuji předem za odpověď.

  • 1.2.21 - Re: Kolik kávy ? - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mletá káva se sype do trychtýře umístěného ve spodní nádobce konvičky. Pro tuto velikost je nutné nasypat cca 25 gramů mleté kávy. Je důležité vždy dodržovat správný postup, aby se káva nespálila a následně nebyla hořká. Voda ve spodní nádobce musí být nalitá vždy pod pojistným ventilem a káva nesmí být nikdy v trychtýři upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená a na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty.


 • 7.7.20 - Čištění - napsal(a) Aneta

  Dobrý den,
  je možné vyčistit moka konvičku Cafizou? :)
  Mockrat děkuji za odpověď :)

  • 7.7.20 - Re: Čištění - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, dle výrobce se pro čištění konvičky nedoporučuje používat žádné saponáty, ale pouze vymýt konvičku teplou vodou.


 • 12.6.20 - Jakou kávu - napsal(a) adina

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli jde použít i káva, co se používá na turka? děkuji

  • 15.6.20 - Re: Jakou kávu - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, při přípravě kávy v moka konvičce je vždy nutné dodržet přesný postup. Co se týče hrubosti mletí, doporučujeme kávu, která je konzistencí po semletí někde na začátku cesty mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Druh kávy si pak můžete zvolit dle Vašich chuťových preferencí.


 • 31.1.20 - Petrz - napsal(a) Michaela

  Dobrý den, je tato konvička při nákupu kompletní? Mohu v ní ihned uvařit kávu? Nebo musím dokupovat sítko a trychtýř?
  Děkuji.

  • 31.1.20 - Re: Petrz - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, tato konvička je kompletní, není tedy potřeba k ní nic dokupovat.


 • 20.11.19 - Mlýnek na kávu k moka konvičce - napsal(a) Dobromila

  Dobrý den ráda bych u se koupila moc moka konvičku tak bych se zeptala který mlýnek je dobrý na mletí kávy k moka konvičce. Děkuji Dobromila

  • 21.11.19 - Re: Mlýnek na kávu k moka konvičce - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, do naší nabídky kávomlýnků jsme zařadili i mlýnky značky Bialetti, které jsou primárně určené právě na mletí do moka konvičky. Kávomlýnek má keramické mlecí kameny, je vyrobený z velmi odolného plastu, nerezové oceli a silikonu, díky kterému se pevně drží v ruce. Násypka na mletou kávu je také určená na 6 šálků a dokonce na násypce je i označené množství. Samozřejmě naše nabídka kávomlýnků je široká, v případě zájmu o doporučení dalších mlýnků, prosíme, spojte se s námi prostřednictvím e-mailu.


 • 1.10.19 - Bez nadpisu - napsal(a) Tereza Novotná

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala zda je potřeba k této moka konvičce kupovat i tamper popřípadě jaký nebo stačí pouze nádobku na kávu pouze naplnit a nijak nestlačovat. Děkuji

  • 1.10.19 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, násypku na mletou kávu musíte naplnit po okraj, ale rozhodně neupěchovávejte, tamper není tedy v žádném případě potřeba. Dejte pozor, aby káva nezůstala na okrajích filtru, bránila by pak správnému utažení závitu.


 • 30.9.19 - Hliník / nerez - napsal(a) Jaromír

  Dobrý den, co se přípravy kávy týče, jsem zastánce hliníkové konvičky. Ovšem po modernizaci kuchyně (indukční deska) se potýkám v případě hliníku s problémem. Zajímalo by mě, zda poznám rozdíl v kávě připravené v hliníkové a nerezové moka konvičce.

  • 30.9.19 - Re: Hliník / nerez - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, co se týká rozdílů v chuti mezi hliníkovými a nerezovými konvičkami, je to věc osobních preferencí - hliníkové se doporučuje nečistit, po použití jen vypláchnout, a postupem času se na hliníkovém povrchu vytváří tzv. kávová patina, která dodává kávě unikátní a dle odborníků daleko lahodnější chuť, což u nerezu není. V naší nabídce máme i kombinaci nerezu a hliníku - moka konvičku Bialetti Induction a to hned v několika velikostech a barevných variantách.


 • 25.9.19 - rozdíl - napsal(a) ema

  dobrý den, jaký je prosím rozdíl v moka express a moka cafetiere classic esperesso. Je káva připravená v tom prvím rychleji? děkuji

  • 26.9.19 - Re: rozdíl - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozdíl mezi zmíněnými produkty je pouze ve značce, jedná se o různé výrobce, nicméně obě dvě konvičky jsou hliníkové a nelze potvrdit, zda některá z nich připraví kávu rychleji. Při přípravě kávy je vždy nutné dodržovat určitý postup a doporučujeme kávu vařit na nižším stupni.


 • 4.9.19 - Bez nadpisu - napsal(a) Pavlína

  Je vhodná tato konvice i na plynový sporák? Děkuji

  • 4.9.19 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, konvička je vhodná i na plynový sporák. Konvičku nelze použít pouze na indukčním vařiči.


 • 20.4.19 - Málo kávy - napsal(a) Standa

  Dobrý den, koupili jsme u vás tuto i poloviční konvicí a tato větší vyrobí stejné množství kávy, jako ta menší! V čem je chyba?
  Díky!

  • 26.4.19 - Re: Málo kávy - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pokud dodržujete správný postup přípravy kávy v moka konvičce (přesné množství kávy v trychtýři, voda pod pojistný ventil, správná hrubost mletí kávy, důkladné utažení závitu, vaření na mírném/středním plameni...), tak nezbývá, než konvičku zaslat/zanést na reklamaci. Náš reklamační technik konvičku vyzkouší a posoudí její funkčnost.


 • 5.3.19 - Bez nadpisu - napsal(a) Roman

  Dobrý den,
  lze v konvičce pro 6 šálků připravit i méně kávy, například 3 šálky?
  Řekněme, že ne vždy potřebuji připravovat 6 šálků najednou, ale občas i šálků méně.
  Pokud ano, jaký je postup? Vody méně. Ale co s kávou, lze ji dát taky méně, nebo filtr se plní vždy po okraj, popř. po nějakou rysku.
  Děkuji.

  • 5.3.19 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, v případě moka konviček je třeba vždy dodržovat přesně daný počet šálků. Tedy v moka konvičce na 6 šálků nelze připravit šálky 3. Vody můžete dát do konvičky o něco méně, avšak mletá káva musí být v trychtýři naplněna až po okraj, jinak by konvička správně nefungovala. Výsledného nápoje tedy připravíte tímto způsobem méně, ale o to s intenzivnější chutí.


 • 23.11.18 - Indukční deska - napsal(a) radek

  Dobrý den, z jakého důvodu tenhle typ není vhodný na indukční desku? Děkuji za odpověď.

  • 23.11.18 - Re: Indukční deska - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato moka konvička není vyrobena z materiálu, který by na indukční desce fungoval (indukce nesepne).


 • 18.7.18 - indukce - napsal(a) Petr

  Dobrý den, funguje to na indukční desce?
  Děkuji

  • 18.7.18 - Re: indukce - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato konvička není vhodná na indukci. Rádi Vám doporučíme například konvičku Bialetti Moka Induction, která je přímo určená na indukční desku. V nabídce máme samozřejmě i jiné indukční moka kávovary, které naleznete na našem e-shopu.


 • 25.12.17 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, je možná výměna zboží? Koupila jsem tuto velikost, ale obdarovaná osoba, chtěla menší.

  • 27.12.17 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, samozřejmě, napište nám email na info@cerstvakava.cz a domluvíme všechny detaily. Výměna zboží nebude žádným problémem.


 • 12.8.16 - dotaz na AL - napsal(a) adamos

  Přeji dobrého dne a mám dotaz: není používání aluminiového nadobí ( náhodou ) zdraví škodlivé ? dík za odp.na e-mail ad

  • 28.8.16 - Re: dotaz na AL - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobré dopoledne, veškeré hliníkové moka konvičky z naší nabídky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného potravinářského hliníku a většina z nich splňuje normy EN 601 a EN 602.


 • 29.1.16 - Kolik kávy vyrobí - napsal(a) Marek Gabrhel

  Dobrý den.
  Kolik kávy vyrobí tato 300ml konvička? Mám 200ml (a nateče mi 200ml kávy) a je to pro mě málo.

  • 29.1.16 - Re: Kolik kávy vyrobí - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato moka konvička je určena pro přípravu 6 šálků kávy, tzn. připravíte v ní 300 ml kávy.


 • 23.11.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Hanka

  Dobrý den. Chtěla bych objednat konvičku svému příteli, který by ji jistě ocenil (já kávu vůbec nepiji, tak tomu moc nerozumím). Ráda bych se ale zeptala na mletí kávy. Přítel používá starobylý mlýnek na kávu a myslím, že umletá káva je o něco málo hrubší než ,,turek\'\'. Jaký vliv má jemnost mletí na výslednou chuť kávy? Může používat starý mlýnek? Děkuji

  • 24.11.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Pro přípravu kávy v moka konvičce doporučuje hrubost, která je konzistencí po semletí někde na začátku cesty mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Dle Vašeho popisu by Váš "starobylý mlýnek" mohl této hrubosti dosáhnout. Správná hrubost kávy je pro přípravu v moka konvičce jedním ze základních kritérií, které je potřeba splnit při přípravě kávy. Pokud by byla káva umleta jemněji, mohla by se dostat přes sítko moka konvičky do připravené kávy, což je nežádoucí.


 • 2.8.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Dana

  Dobrý den, jaký je prosím průměr a výška sítka, do kterého se plní káva? Výšku myslím jen prostor kam se plní káva. Zajímalo by mě to u této konvičky- 0,30 l i u konvičky o obsahu 0,20 l, děkuji.

  • 3.8.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Moka konvice Bialetti Moka Express - na 6 šálků - s objemem 0,30 l - výška trychtýře (zásobníku na mletou kávu) je 32mm, průměr 65mm. Moka konvice Bialetti Moka Express - na 4 šálky - s objemem 0,20 l - výška trychtýře (zásobníku na mletou kávu) je 29mm, průměr 59mm.


 • 1.4.15 - Použití s redukci na indukci - napsal(a) Jana

  Dobry den, je mozne konvicku použit na indukci s použitím redukce na indukci, nevíte zda to pak funguje? Jeste bych se chtela zeptat na průměr dna konvicky?
  Dekuju

  • 1.4.15 - Re: Použití s redukci na indukci - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Průměr dna této moka konvičky je cca 96 mm. Redukce na indukci by měla fungovat i pro hliníkové materiály, přesto Vám doporučuji prostudovat si návod k danému adaptéru, zda má tyto vlastnosti. Přednostně bych Vám doporučila moka konvičky určené pro indukční vařiče.


 • 6.3.15 - prve pouzite Moka konvicky - napsal(a) Beáta

  Dobry den, dorazila mi objednanavka od Vas a som nesmierne spokojna. :) V navode ku konvicky/mlynceku sa pise, ze prve varky by sa mali znehodnotit. Pride mi ale strasna skoda kvalitne kavy od Vas vyhodit, takze chcela by som sa spytat, vazne tak silne ovplyvni chut/vonu kavy este nepouzita konvicka/mlyncek? Dakujem.

  • 6.3.15 - Re: prve pouzite Moka konvicky - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Při prvním vaření v moka konvičce doporučujeme použít méně kávy (v tomto případě není nutné naplnit celou nádobku na kávu) a poté tuto kávu vylít. Teprve při druhém a dalším vaření začne mít káva to správnou chuť, neboť hliníkové tělo moka konvičky už po pár šálcích získá jedinečnou patinu, která dává kávě nezaměnitelné aroma. Samozřejmě se jedná pouze o naše doporučení, aby naši zákazníci měli z kávy maximální požitek. Pokud je Vám líto znehodnotit první várku kávy, není to nutné.


 • 24.2.15 - mlete kavy - napsal(a) Beáta

  Dobry den, planujem od Vas objednat tuto Moka konvicku. Chcela by som sa spytat, su vhodne tie cerstvo prazene mlete kavy ktore ponukate na stranke do tejto konvicky?

  • 25.2.15 - Re: mlete kavy - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Naše portfolio Čerstvé Kávy je velice vhodné pro přípravu v moka konvičce. Kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, čímž zajistíme, že ji dokážeme prodat během několika dnů, a tak se k Vám dostane maximálně čerstvá, plná chuti a aroma. Kávu nabízíme v zrnkové podobě, popřípadě ji na Vaše přání umeleme. Pro přípravu kávy v moka konvičce je důležitá správná hrubost namleté kávy, proto při nákupu přes e-shop uveďte do poznámky, že kávu chcete umlít pro přípravu v moka konvičce nebo v případě osobního odběru o to požádejte naši profesionální obsluhu na prodejně. Pro maximální požitek z kávy ale doporučuji zakoupit mlýnek na kávu, ve kterém si umelete vždy pouze požadované množství kávy, které ihned spotřebujete. U již namleté kávy je velice důležité její skladování. Při nevhodném skladování aroma kávy postupně vyprchává.


 • 9.1.14 - Těsnící kroužek - napsal(a) Martina Marešová

  Dobrý den, lze dokoupit náhradní těsnící kroužek? Omylem jsem vařila konvičku bez vody a těsnění mi popraskalo...

  • 9.1.14 - Re: Těsnící kroužek - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určitě, sadu náhradních těsnění nabízíme na našem e-shopu.


 • 19.12.13 - Hrubost mletí - napsal(a) Lukáš

  Dobrý den.
  Je prosím možné použít do této konvice kávu namletou na hrubost - turek ?
  Předem děkuji za Vaší odpověď. - Lukáš Černý.

  • 20.12.13 - Re: Hrubost mletí - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mletí "na turka" je pro přípravu kávy v moka konvičce velmi jemné, nelze tedy použít při této přípravě.


 • 1.12.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den, lze použít Moka konvice Bialetti Moka Express i na indukci? Děkuji

  • 2.12.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, tato moka konvička není vhodná pro použití na indukční desce.


 • 18.10.13 - Barva konvičky - napsal(a) Siládiová

  Dobrý den, jak objednám černou barvu konvičky? Děkuji.

  • 18.10.13 - Re: Barva konvičky - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, černé provedení této moka konvičky momentálně nemáme skladem. Čekáme až dodavatel naskladní, poté znovu objednáme.


 • 7.7.13 - Množství kávy - napsal(a) Vito

  Dobrý den,
  je nutné zachovávat vždy množství kávy úměrné množství šestí šálků, nebo lze použít pouze menší množství kávy dejte tomu pro jeden-dva šálky?

  • 7.7.13 - Re: Množství kávy - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, použijete-li menší množství kávy, bude káva chuťově slabší. Pro případ, kdy chcete připravovat ve větší konvičce menší množství káv, doporučujeme konvičky s redukcí (moka konvička G.A.T. VIP Inox nebo moka konvice G.A.T. Thema).


 • 29.3.13 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Kde je prosím tato konvice vyrobena?

  Děkuji

  • 3.4.13 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato moka konvička je vyrobena v Itálii.


 • 24.11.12 - Bez nadpisu - napsal(a) kamil

  Je prosím možno tuto konvici použít na sklokeramickou desku.?
  V jiné specifikaci na internetu jsem se dočetl že ano ale raději se ptám odborníků.
  Děkuji.

  • 26.11.12 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano tuto moka konvici můžete používat na sklokeramické desce.


  Recenze produktu Moka konvice Bialetti Moka Express

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.86 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 07. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Snadná příprava výborné kávy a jednoduchá údržba konvičky.


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 05. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 05. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 01. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Ok


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Petr V. hodnotil 16. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Používám tuto konvici na elektrickém vařiči, příprava je rychlá, jednoduchá a káva je hotová za 5 minut


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Za poměrně vysokou cenu bych si představovala vyšší kvalitu (rovné dno) a náhradní těsnění jako součást balení, jinak konvička plní svůj účel a určitě bych výrobek této značky doporučila i svým známým.


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 02. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 02. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Radka hodnotil 13. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • doporučuji, stalo to za to


 • Anonym hodnotil 17. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Vít hodnotil 30. 08. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Velká radost z dobré kávičky . Jelikož jsem , ale zvyklý pít trošičku větší porce , příště bych volil objemnější model .


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Kamil Javorský hodnotil 19. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Žádné negativa, tudíž naprostá spokoienost.


 • Anonym hodnotil 19. 02. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 03. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Magda Maturová hodnotil 09. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělý produkt.


 • Anonym hodnotil 30. 08. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Gasnarkova hodnotil 10. 10. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Vse OK


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • dle doporučení známých na vytvoření kvalitní kávy za rozumné peníze


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • -


 • Anonym hodnotil 04. 02. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 03. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kdo má mokakonve rád, tak asi nemá co namítnout.


 • Anonym hodnotil 11. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 06. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji


 • Anonym hodnotil 28. 07. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 08. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • velka spokojenost


 • Anonym hodnotil 02. 10. 2016 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 10. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 11. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Dělá výbornou silnou kvalitní kávu. Když kávu lijete do hrnečků, tak od jiných moka konviček vůbec nelije vedle nebo ze spoda neteče. HOdnotím velmi kladně. Dobrá konvička za dobrou cenu. Navíc tato konvice je v podstatě průkopníkem v moka konvičkách a má svou tradici.


 • Kristýna hodnotil 30. 01. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Na domácí espresso vřele doporučuji


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Splňuje přesně to, co jsem čekala. výborná silná káva.


 • Anonym hodnotil 11. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Moje mamka tento kávovar používala už před 30-ti lety a byl fajn, koupila jsem si jej, jako mně dobře známý produkt. Je moc malý pro více, jak jednu osobu a pro lidi, co kafe pijí po litrech


 • Anonym hodnotil 23. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Filip Šanca hodnotil 24. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Simona hodnotil 04. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skvělé kafe, oproti staré moka konvičce lepší manipulace (při nalévání nekape, pohodlné držadlo bez nutnosti držet v rukavici)


 • Anonym hodnotil 15. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva z konvičky splnila očekávání.


 • Anonym hodnotil 06. 10. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Viděl jsem, koupil jsem, mám


 • Anonym hodnotil 23. 10. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 10. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Richard Klečka hodnotil 24. 03. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 06. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 06. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 07. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Rychlá příprava kávy, snadná údržba, káva z konvičky je výborná.


 • Anonym hodnotil 30. 08. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 10. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Moka konvicka je proste klasika. Vyborna kava.


 • Anonym hodnotil 13. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 02. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kupoval jsem ji jako další.


 • Anonym hodnotil 02. 03. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Stará dobrá známá konvička. Měla jsem již několik. Tahle je větší, je nás víc... Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Konvička je super vynález.


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 10. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Opravdu je z této konvičky naprosto vynikající káva a pro nás daleko lepší než jakékoli presso.


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 02. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Idealni konvicka na kavu pro dva.


 • Anonym hodnotil 21. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 04. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Pokaždé je výsledná káva trochu jiná, ale zatím vždycky velmi chutná.


 • Anonym hodnotil 11. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná zkušenost z Itálie. Jednoduchá a rychlá příprava dobré kávy.


 • Anonym hodnotil 22. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Konvička má velký objem, to jsme potřebovali. Snadná údržba. Krásný design. Jediná nevýhoda je, že na leštěném povrchu jsou vidět zaschnuté kapky vody. Ale to se snadno vyřeší utřením hned po umytí.


 • Anonym hodnotil 25. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 05. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 05. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 07. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velká spokojenost


 • Anonym hodnotil 24. 07. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mám starší asi 40let. Vždy čerstvá káva. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 10. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 09. 2020 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • perfrktní spokojenost s menším produktem na 4 šálky


 • Anonym hodnotil 13. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělá konvička , jednoduché čištění, výborně uvařená káva.


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 12. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 03. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Moje první moka konvice, kterou jsem si koupil hlavně kvůli vycházkám na ryby, kde bych si chtěl také vychutnat dobrou kávu. Společně s mlýnkem toho mohu dosáhnout. Konvička je výborně zpracovaná a kvalitní. Zatím používám na sklokeramické desce, ale chci používat hlavně na plynu v přírodě. Káva je z konvice výborná. Konvička je na 6 šálků (pro mě na dva :-) ) Nevýhody nejsou a VŠEM doporučuji :) T.S.


 • Anonym hodnotil 03. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 09. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • perfektní konvička na kávu, skladná, vhodná i na cesty, italská značka, což zaručuje přípravu dobré kávy


 • Anonym hodnotil 20. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Milujeme tuto konvicku a kavu z ni


 • Anonym hodnotil 16. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tato značková konvička je prostě nejlepší v každém detailu. Replikám většinou nějaký z detailů chybí, mám originál doma i na chalupě, používám ji téměř denně. Měl jsem i repliky. S Bialetti si ale například nepopálíte ukazováček na rozdíl od replik. A když udělám kávu pomocí Bialettti Brikka, i člověk "nepostižený" kávou, pozná kvalitativní rozdíl v chuti.


 • Anonym hodnotil 31. 08. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Je to dárek pro dceru,ale měla stejnou a byla velice spokojená


 • Anonym hodnotil 25. 02. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5