Čerstvá Káva Kolumbie Supremo

Na šálku Suprema nás při přivonění zaujme nádherné kořeněné aroma a při prvním doušku bohatá a smetanová chuť s decentní kyselostí. Nakonec se dostaví velmi příjemný a harmonický aftertaste.


 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
 • Čerstvá Káva Kolumbie Supremo
Káva Kolumbie Supremo, mletá Kolumbie Supremo, mletá, 250g
ihned k odeslání

199,00 Kč vč. DPH

Káva Kolumbie Supremo, mletá Kolumbie Supremo, mletá, dóza, 250g
ihned k odeslání

249,00 Kč vč. DPH

Káva Kolumbie Supremo, zrnková Kolumbie Supremo, zrnková, 250g
ihned k odeslání

179,00 Kč vč. DPH

Káva Kolumbie Supremo, zrnková Kolumbie Supremo, zrnková, dóza, 250g
ihned k odeslání

229,00 Kč vč. DPH

Zobrazit ceny v €

Popis produktu Čerstvá Káva Kolumbie Supremo


Představte si zemi tuto – od severu k jihu táhne se pohoří dlouhé, na kterém se pěstují zrna kávová, to jest od And až k pohoří Kordiller. Stejně jako by poutníkovi trvalo přejít zemi celou od severu k jihu, tak dlouho by zabralo ochutnat všechny druhy kávové, které zde rostou. My jsme ale svého poutníka již vyslali a s nejlepší kávou se už vrátil...

o kávě

Kolumbijská káva má obecně jedno z nejsilnějších aroma na kávovém trhu. Chuť je velmi bohatá a smetanová, ovocná vůně, decentní kyselost a velmi harmonický aftertaste, to jsou ty nejlepší kolumbijské kávy.

o zemi, kde se káva pěstuje

Kolumbie je druhým největším producentem kávy (hned po Brazílii). Je zde velmi rozdílné mikroklima, které umožní dozrání plodů kávovníku v různou dobu, a plody se tak mohou sbírat po celý rok. Dále se Kolumbie vůbec nemusí obávat mrazů, na které jsou kávovníky velmi citlivé.

Pěstuje se zde převážně arabský kávovník a zrna jsou zpracována mokrou metodou díky dostatku vodních zdrojů. Káva je prioritou zdejšího národního hospodářství, které se o kávu velmi dobře stará – např. při vjezdu do země jsou všechna auta na hranicích pečlivě dezinfikována.

chuť kávy

Kolumbie Supremo, kterou nabízíme, je charakteristická svou kyselostí, vynikajícím tělem, krásným aroma a jemnou velmi dobře vyváženou chutí. Označení „supremo“ znamená velké zrno.

Vlastnosti kávy

KofeinJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
PěnaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Bohatost chutiJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Určení kávy

EspressoJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
Překapávaná kávaJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod
TurekJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bodJedno zrnko kávy = jeden bod

Recenze, dotazy a komentáře


 • 4.1.22 - French press - napsal(a) Aneta

  Dobrý den, je tato káva vhodná pro french press? Děkuji

  • 5.1.22 - Re: French press - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano. Všechny druhy naší čerstvě pražené kávy jsou vhodné na jakýkoliv alternativní způsob přípravy, tedy i na french press.


 • 13.9.21 - Bez nadpisu - napsal(a) Karolína

  Dobrý den, jaká je trvanlivost u této kávy? Děkuji

  • 14.9.21 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Pavel Zuska, Čerstvá Káva

   Dobrý den, naši Čerstvou Kávu pražíme několikrát týdně v malém množství, čímž zajistíme, že jde opravdu o čerstvě praženou kávu. Zaručujeme dodání maximálně do 14 dnů od upražení a minimální trvanlivost je 1 rok. Po otevření balení doporučujeme spotřebovat do 2 měsíců.


 • 10.4.19 - Dotaz - napsal(a) Michal

  Dobrý den,

  Zajímalo by mě, jak jsou tato kávová zrna zpracována? Kávu jsem si předevčírem objednal a nikde jsem se nedočetl bližší informace o ní samotné.
  Každopádně je VÝBORNÁ

  • 11.4.19 - Re: Dotaz - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, v samotné Kolumbii se káva zpracovává výhradně tzv. mokrou cestou. Bohaté vodní zdroje to v této oblasti dovolují. Jsme velice rádi, že jste s kávou spokojen a budeme se těšit, že se k nám opět pro kávu vrátíte :)


 • 22.3.19 - změna chuti - napsal(a) Martin

  Dobrý den,
  chtěl bych se zeptat co může být špatně. již několikrát jsem si u vás objednal tuto kávu a vždy byla výborná. nicméně při posledním objednání mi chybí její typické aroma a chuť. káva kterou jsem obdržel je znatelně víc hořká bez toho příjemného \"ocasu\" (jako laik neumim dost dobře popsat :-D ). připravuji překapávanou v HarioV60 mletí i filtry jsem nezměnil. mlýnek čistím pravidelně mám sice obyčejný typu sencor který máte v nabídce ale nepřijde mi, že by kávu začal přepalovat nebo tak. děkuji za odpověď

  • 22.3.19 - Re: změna chuti - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, je nám velice líto, že nejste s poslední várkou kávy spokojen. Samozřejmě můžete kávu reklamovat a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Prosím, napište nám e-mail na info@cerstvakava.cz nebo zavolejte na naši infolinku.


 • 20.3.16 - Zvlastni baleni - napsal(a) Josef

  Chtel bych se zeptat, co pouzivate za baleni. Normalne se kava dava do Pytliku s jednostranym ventilem. Obrzel jsem klasicky zatevene balni(to je ok) BEZ jednostraneho ventilu a v nem nekolik propichanych der. To je normalni? Jak ma pak ta kava vydrzet cerstva Rok?(Datum minimalni trvandlivosti na baleni).
  Dekuji za odpoved.

  • 22.3.16 - Re: Zvlastni baleni - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, naši Čerstvou Kávu balíme do třívrstvých sáčků, které se uzavírají zatavením. Balení s kávou není opatřeno jednocestným ventilem, nicméně funkci jednocestného ventilu prozatím nahrazuje malá dírka, přes kterou je z balení kávy uvolňován oxid uhličitý, který káva produkuje. Balení kávy by mělo být opatřeno pouze jednou dírkou (která je opravdu drobná, dá se připrovnat vpichu od špendlíku) a tento otvor nemůže zásadním způsobem ovlivnit námi deklarovanou trvanlivost kávy. Jestliže jste měl v kávě více dírek, rádi Vám kávu vyměníme za nové balení. V daném případě Vás prosíme o zaslání informace s číslem objednávky na e-mail info@cerstvakava.cz a my Váš požadavek obratem zpracujeme. Sáčky s jednocestným ventilem začneme používat ještě tento rok.


 • 20.12.14 - Opatovne mleti pro moka - napsal(a) Stano

  Dobrý den, kávu jsem si teda opětovné promlel (kávomlýnek vyčistil - diky za váš tip), ale když uvařim kávu v moka konvičke, mám v šálke na spodu jemnou sedinu, která spůsobí, že mi káva v průběhu pití shořkne. Můžete mi prosím poradit, kde delám chybu? Mám kávu zomletou jěšte stále na hrubo pro moku, nebo ve filtru je té kávy málo (ale plním dle videa)? Děkuji za pomoc.

  • 23.12.14 - Re: Opatovne mleti pro moka - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, podle toho, co popisujete, je zřejmě káva namletá až moc na jemno.


 • 23.11.14 - Opatovne mleti - napsal(a) Stano

  Dobry den. Je mozne opatovne mleti jiz mlete kavy? Koupil u vas tuto kavu zomletou pro fresh press, a ted by jsem potreboval ji promlet na moka. Dekuji za info.

  • 23.11.14 - Re: Opatovne mleti - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý večer, opětovné mletí kávy nedoporučujeme, ale pokud se pro něj i přesto rozhodnete a použijete kávomlýnek s mlecími kameny, doporučujeme jej poté důkladně vyčistit.


 • 18.8.13 - Dóza - napsal(a) Vítězslav Čacký

  Dóza, v které se káva prodává je vakuová?

  • 18.8.13 - Re: Dóza - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato dóza není vakuová, jedná se o plechovku hermeticky uzavřenou bez vakua.


 • 2.6.13 - vzhled - napsal(a) Ondřej

  Dobrý den, zrnka této kávy byla lesklá, vypadala trochu mastně. To je normální? Častěji vídám kávu, která se tak neleskne.
  Děkuji

  • 2.6.13 - Re: vzhled - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, káva obsahuje oleje, které v závislosti na mnoha faktorech vystupují na povrch kávových zrn. Vzhledem k tomu, že kávu pražíme na stupeň City Plus, tedy středně tmavě, jsou oleje na povrchu již po upražení znatelné - odpovídá to delšímu pražení. Tyto oleje rozhodně nejsou na závadu. Nejsou-li kávová zrna mastná, znamená to, že byla pražena světleji a olej se na povrchu teprve objeví (v tom případě je to tedy také naprosto v pořádku), nebo že jsou již stará, jak tomu bývá u mnoha značkových káv prodávaných např. v supermarketech.


 • 1.5.13 - Výborná - napsal(a) MK

  Vynikající káva, nádherná vůně.


 • 12.12.12 - Čerstvost - napsal(a) Majka

  Dobrý den,
  zajímá mě jakého stáří je káva, kdy byla mletá a velikost zrn.
  Děkuji

  • 12.12.12 - Re: Čerstvost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, káva se praží teď každé 2-4 dny, takže stáří maximálně do týdne. Meleme až těsně před odesláním na základě objednávky, kávu skladujeme zrnkovou. Velikost zrn je běžná, nejedná se o Maragogype nebo jinou speciální odrůdu.


 • 29.1.12 - káva - napsal(a) Ivo

  Dobrý den,kávu kolubie je podle mého hodnocení nejlepší,jak chutově tak aroma.prostě nej.


 • 3.12.11 - recenze - napsal(a) sim

  Byla to právě tato káva, která byla i přes důkladné zabalení příčinou linoucí se vůně celé zásilky:-). Dlouho jsem vybírala, kterou vyzkouším a potvrzuji vámi napsané řádky. Ráno piji Costa Rica Tarazzu, odpoledne dávám tuto - při náročném dni je to povzbuzení, při relaxačním dni ´piji vaši Brazilii Santos. Všechny kávy od vás jsou vynikající. už žádné jiné. Konečně teď můžu říci, že piji "kávu":-) a to nejsem žádný znalec. Určitě ta cena odpovídá kvalitě. Připlatit se vyplatí. Přeji vašemu obchodu co nejvíce zákazníků a mohu jen doporučit!

  • 5.12.11 - Re: recenze - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Krásný den Vám přejeme a mnohokrát děkujeme za těch pár řádků, je příjemné si čas od času nechat potvrdit, že je vše v pořádku a káva je opravdu stále skvělá a kvalitní, a že nejen nám zpříjemňuje spoustu chvil v průběhu celého dne :-)


 • 19.6.10 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobrý den,tuto kávu si kupuji v Poličce u obchodníka s kávou a čajem a mohu každému jen doporučit. Jinou kávu si už nedám a vůbec už ne Jihlavanky a jim podobné.Výborná,výborná!!!

  • 19.6.10 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za pochvalu :o) Nakupujete v Poličce konkrétně naší kávu, nebo máte na mysli jen typ Supremo z Kolumbie, ale od jiného prodejce? Pokud přímo naší, mohu Vás poprosit o informaci, kde přesně kávu kupujete? Děkuji.


  Recenze produktu Čerstvá Káva Kolumbie Supremo

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.61 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 09. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 09. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 08. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 08. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • perfektni chut


 • Anonym hodnotil 15. 07. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Marie Herudková hodnotil 14. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Skvělá káva s vyváženou chutí a silným aromatem, vřele doporučuji. Vůně kávy byla tak silná, že se linula i přes dvojitý obal.


 • Anonym hodnotil 11. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výborné kafe, lehká chuť.


 • D.S. hodnotil 24. 06. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • .


 • Anonym hodnotil 17. 06. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Chtěl jsem vyzkoušet jiný druh kávy. Káva mnš i mým hostům velmi chutná. Doporučuji všem.


 • Anonym hodnotil 02. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skvělá káva


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Lenka Bartušková hodnotil 27. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • doporučuji


 • Jan Viktorin hodnotil 25. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Chtěl jsem vyzkoušet jednu z káv s nejlepšími recenzemi a jsem velice spokojen. Má úžasnou vůni a velmi silnou chuť.


 • Anonym hodnotil 21. 03. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Martin Zeman hodnotil 15. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kávu jsem si vybral naslepo a byl jsem velice mile překvapen. Každý by ji měl zkusit.


 • Anonym hodnotil 11. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná, silná káva, která povzbudí po náročném dni.


 • Anonym hodnotil 09. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dárek pro přítele, velice mu chutná.


 • Anonym hodnotil 03. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva, doporučuji


 • Anonym hodnotil 22. 02. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nic shrnovat nebudu ! Je to holt dobré kafe a basta !


 • Lenka Pilátová hodnotil 19. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Koupím si ji zase je výborná chuť a vůně.


 • Lída hodnotil 19. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejsem velký znalec, ale káva je to vynikající. Přesně podle mého gusta


 • Anonym hodnotil 06. 02. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Láďa hodnotil 30. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tuto kávu ráda pije moje přítelkyně. Není prý tak silná jako káva Brazílie nebo Etiopie.


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva mi chutná, není co vytknout.


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 01. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Super:-)


 • Anonym hodnotil 09. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 01. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Dobrá chutná káva Ale nejsem odborník, prostě mi chutná


 • Anonym hodnotil 03. 01. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • splňuje moje představy o kvalitní kávě


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 11. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 10. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Hana Klevetová hodnotil 12. 10. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nejsem znalec kávy. Protože mi po obyčejných mletých kávách nebylo dobře, pila jsem pouze instatntní. Změna to určitě je. Tuto kávu jsme měli zatím párkrát, ale jsem nadšená. Až ochutnám i další čerstvé kávy, tak snad budu schopná srovnávat a hodnotit.


 • Anonym hodnotil 11. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 09. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 08. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • dobrá káva


 • Marie hodnotil 30. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • dobrá


 • Anonym hodnotil 19. 07. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • dobrá chuť


 • Anonym hodnotil 25. 06. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 06. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • M.J hodnotil 24. 06. 2012 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Kafe je moc dobré,rozhodně mě nezklamalo ,ale ani nijak obzvlášť nenadchlo....


 • vojta hodnotil 18. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • odpovídá ceně


 • Anonym hodnotil 18. 06. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Dr. Rudolf Lázníček hodnotil 06. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • čerstvá dobrá kvalitní káva


 • Anonym hodnotil 05. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • rozhodně zopakuji - jedna z nejlepších káv, co jsem pil!


 • Tomáš hodnotil 03. 06. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • v pohodě


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 04. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 04. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 04. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 03. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Jiří Nims hodnotil 24. 02. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Rozhodně doporučuji ochutnat


 • Anonym hodnotil 23. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 10. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Postupně zkouším všechny druhy kávy z Čerstvékávy.cz. Nyní jsem už u 5. typu kávy a vždycky jsem byl maximálně spokojen. Každá káva poskytne jiný chuťový zážitek, který si užívám dokud mi balení zrnkové kávy nedojde. Kolumbijská káva je spíše jemnější, bez výrazné vůně po přípravě, ale na chuti je dokonale jemná a dá se pít každý den. Zrna jsou pečlivě upražena a v balení jsem se nikdy nesetkal se špatnými zrnky.


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 08. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Chuť kávy vyvážená.


 • Anonym hodnotil 03. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva krásně voní , lahodná chuť


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi dobré


 • Anonym hodnotil 28. 11. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva Kolumbie má výbornou tradici a máme ji v oblibě.


 • Anonym hodnotil 02. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výborná káva, vůní silná přitom velmi jemná chuť...


 • Anonym hodnotil 12. 03. 2022 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Většinou kupuji Kolumbii Supremo. Kvalita byvá velmi kolísavá. Káva nemívá svoji charakteristickou chuť.


 • Anonym hodnotil 29. 03. 2022 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • méně výrazná chuť,ale .....


 • Anonym hodnotil 09. 04. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva je výborná, doporučuji.


 • Anonym hodnotil 07. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nakoupeno opakovaně pro příjemnou chuť


 • Anonym hodnotil 09. 05. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vynikající káva,nádherná vůně prostě TOP


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • opakovaný nákup pro příjemné aroma


 • Anonym hodnotil 08. 06. 2022 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 06. 2022 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Vyvážená chuť


 • Anonym hodnotil 17. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • super kvalitní káva,určitě doporučuji


 • Anonym hodnotil 22. 07. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Po doporučení těchtro stránek jsem velmi spokojena. Budu ráda využívat tento obchod a doporučovat dále svým známým..


 • Ondřej hodnotil 06. 02. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Kávu s Kolumbie jsem si velice oblíbil pro jejich chuť a k této se velmi rád čas od času vrátím.


 • Anonym hodnotil 25. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná káva


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • dobrá káva


 • Anonym hodnotil 09. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Opravdu výborná cena za výbornou kávu!


 • Marie hodnotil 30. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • dobrá káva


 • Josef Fric hodnotil 26. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Probral jsem nabídku obchodu a po přečtení recenzí jsem k vyzkoušení vybral tuto kávu. Ještě před otevřením balíčku se z něho linula nádherná vůně, po rozbalení voněla celá kuchyň. První várka - krásná pěna, silné aroma a chuť mimo doposud známé kávy.


 • Anonym hodnotil 08. 06. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • chutná,kvalitní,správně umleta


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vynikající


 • Anonym hodnotil 21. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vynikající káva


 • Anonym hodnotil 13. 02. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi dobrá káva


 • Anonym hodnotil 12. 05. 2022 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Káva je dobrá, byla ale umleta příliš nahrubo.


 • Ráďa hodnotil 17. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Petunie hodnotil 15. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vybrali jsme jen tak dle názvu a popisu, zachutnala nám, pravděpodobně koupíme i příště... Dóza je velice praktická, s hezkým designem, byla perfektně uzavřená, žádné aroma z ní nemohlo uniknout :)


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • SUPER! Mohu jen doporučit! Skvělé je také balení v praktické nádobě.


 • Láďa Hrdlička hodnotil 27. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji


 • Anonym hodnotil 04. 02. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná, plná chuť. Výhoda je, že ji můžete mít vždy čerstvě namletou.


 • Anonym hodnotil 30. 01. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Pěkně balení, kvalitní káva


 • Anonym hodnotil 06. 09. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 09. 2012 tento produkt známkou 1.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výrazná plná chuť. Velmi dobrá.


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2022 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Krátkodobá zkušenost, zatím moc dobrá.