E-shop, prodejny i coffee bary fungují bez omezení a přepravcům opět můžete platit i dobírkou v hotovosti.
ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Kávovar Jura ENA 5

Nový model ENA5 je díky své šířce pouhých 23,8cm jedním z nejtenčích automatických kávovarů na světě!

Typ:Automatický kávovar
Materiál:Plast
Barva:černá
Výrobce:Jura

16990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5
 • Kávovar Jura ENA 5

Popis produktu Kávovar Jura ENA 5


Jura ENA 5 Ristretto Black - přednosti

Velké kávovary jsou minulostí - nová ENA 5 dává nový standard ve velikosti i kvalitě připravené kávy. Samozřejmostí jsou i skvělé mléčné nápoje jako Cappuccino nebo Caffe Latte. Jura Ena je vybavena plně českým interaktivním menu.

Režim nulové energetické spotřeby

Tato patentovaná technologie odpojí přístroj při vypnutí zcela od elektrické sítě. To znamená, že ENA nemá žádnou spotřebu v režimu standby.

Otočná a nastavitelná kávová výpusť

Kávová výpusť ENA5 může být nastavena pro přípravu jedné nebo dvou espreso káv pouhým otočením. Výška je jednoduše nastavitelná pro právě Váš typ šálku od 65 do 111 mm. Skvěle vypadá, skvěle funguje.

Multibarevný český textový displej

Jura ENA je vybavena textovým displejem s možností podsvícení ve třech barvách. Přístroj tak dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Barvy Vám ukáží stav Vašeho kávovaru ENA. Vše je velmi jednoduché a díky českému menu přehledné.

Jura ENA 5 - popis

Ovládání jedním tlačítkem

Otočte, stiskněte a těšte se z vynikajícího espressa. Velmi jednoduché a intuitivní ovládání pomáhá usnadnit přípravu Vaší oblíbené kávy. Jednoduše a snadno. Přístroj má vestavěné automatické čistící programy. Inteligentní elektronika a vlastní diagnostika kávovaru Ena se postará o dokonalou údržbu přístroje.

Jedinečný design

Kávovar Jura ENA5 si můžete vybrat v jedné ze 7 atraktivních barevných kombinací.Vždy najdete tu pravou variantu pro Váš interiér.

Jura ENA 5 - barevné varianty

Jura ENA 5 Ristretto Black – výbava

Kávovar Jura ENA5 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru...), automatickým cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu, registrační kartou pro aktivaci záruky a získání dalších výhod. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

ENA 5 Ristretto Black – záruka

Na přístroj Jura ENA 5 poskytujeme záruku 25 měsíců. Spolu s kávovarem můžete zakoupit také prodlouženou záruku 3 roky (cena 550 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Mlecí kamenykeramické
Nastavitelný roštNe
Hmotnost9300 g
Rozměry238 × 360 × 445 mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy125 g
Bojler (materiál)Nerez
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
Filtr vodyClaris/Clearyl
KapučinátorNe
Zásobník na mlékoNe
MlýnekAno
Velikost násypky mlýnku125 g
Zásobník vody1.10 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejNe
Bojler pro páruNe
Napětí230 V
Nastavitelná hrubost mletíAno
Připojení na voduNe
Příkon1450 W

Recenze, dotazy a komentáře


 • 7.10.18 - Bez nadpisu - napsal(a) Jenka

  Kávovar Ena 5 máme již několik let a je naprosto skvělý,spolehlivy,bezporuchovy, pokud budeme uvažovat o novém určitě zůstaneme u této znacky.Jen chci poprosit podařilo se mi ztratit návod na přípravu kávy, z kávy mlete...neni někde nějaký odkaz...... Díky Zogalova

  • 8.10.18 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, jsme rádi, že jste s kávovarem spokojena. Bohužel návod již nemáme k dispozici. Zkuste kontaktovat přímo výrobce, tedy značku Jura.