Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Ruční mlýnek na kávu Lodos 1931

10 let záruka! Kvalitní mlýnek od české firmy s více než 80letou tradicí...

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Porcelán / Dřevo / Kov
Barva:Malba / Tmavé dřevo
Výrobce:Lodos

899,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


dlouhodobě nedostupnéna prodejnách nenabízeno

  • Obrázek neexistuje

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos 1931


10 LET ZÁRUKA!

Kávomlýnek Lodos 1931 s klasickým cibulovým vzorem je vyroben z malovaného porcelánu, tmavě mořeného lakovaného bukového dřeva a kovu zlaté barvy.

Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Udávaná záruka na mlecí mechanismus činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 90 let, jsou stále plně funkční. Systém seřízení pomocí regulační matky či šroubku umožňuje nastavení jemnosti mletí na požadovný stupeň od velmi hrubého mletí až po velmi jemné. Toto souvisí se zvoleným způsobem přípravy kávy.

Dřevěná těla mlýnků jsou vyrobena z bukového dřeva. Velký podíl ruční práce při výrobě dělá z každého kusu originál. Skříňky většiny kávových mlýnků jsou spojovány tradiční starou technologií cinkového spoje zdobeného intarzií. Tato výroba vyžaduje vysoce kvalitní řemeslnou práci, aby bylo dosaženo požadované přesnosti a kvality. Toto platí i o povrchové úpravě. Mlýnky Lodos jsou přírodní lakované a nebo mořené v příslušném barevném odstínu a následně lakované.

Recenze, dotazy a komentáře