Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

10 let záruka na mlecí kameny! Kvalitní mlýnek od české firmy s více než 90letou tradicí...

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Plast
Barva:Černá
Výrobce:Lodos

389,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp


Mlýnky na kávu značky Lodos jsou osazeny ocelovými frézovanými mlecími strojky, které jsou zhotoveny na automatických strojích a jsou odborně kaleny. Tento osvědčený způsob výroby zaručuje velmi dlouhou životnost. Záruka na mlecí kameny činí 10 let, ale z praxe můžeme konstatovat, že mlýnky můžete při správném zacházení používat desítky let. K tomuto tvrzení výrobce opravňuje skutečnost, že mlýnky, které nezměněnou technologií vyrábějí již téměř 100 let, jsou stále plně funkční.

Kávomlýnek Lodos Temp je vhodný pro mletí kávy do moka konvičky, dripperu či na přípravu „českého turka“. Jemnější mletí není možné kvůli krátké a křehké kličce (mohla by se zlomit), větší hrubost mletí (např. na french press) zase nedovoluje konstrukce mlecího mechanismu. Ze stejného důvodu jako jemnější mletí nedoporučujeme ani mletí světle pražené kávy, jejíž zrna jsou tvrdší. Počítejte také se statickou elektřinou, díky které se bude namletá káva občas lepit na plastové tělo mlýnku.

Parametry kávomlýnku Lodos Temp

Šířka vč. kličky12 cm
Šířka bez kličky8 cm
Délka kličky9 cm
Hloubka bez kličky5 cm
Násypka na zrnkovou kávu55 g
Násypka na mletou kávu25 g
Hmotnost292 g

Objem zásobníku na mletou kávu je měřen se střední hrubostí mletí tak, aby zásobník nebyl přeplněný a pohodlně se s ním manipulovalo. Při jemnějším mletí se do zásobníku vejde kávy více a naopak.

Recenze, dotazy a komentáře


 • 4.12.20 - Filtr a French - napsal(a) Roman

  Moje zkušenost s Tempem:
  melu zrno na filtr a french p. co nejjemněji to jde ( stačí pak méně kávy). Na filtr. kávu je hrubost mletí jedno, french se trochu "zanáší", ale je to o naučení se co jak kdy. Šroubek se vždy o něco povolí, pootáčím ho zpět v pohodě dvěma prsty. Statická elektřina - to mně dělá jen kvalitní středně pražená káva. Musí se to pak sklepnout a prsty stírat. Hodně pražená "itálie" to třeba nedělá vůbec. Ideální je střídat dva tři druhy ( každý den piju dva až tři typy). A k mletí tvrdých zrn - dá se to ( opatrně) tak, že se mele rychle a padá do ústrojí méně zrn. Prostě páka na kličku nesmí být nikdy přes míru. Závěrem: Mlýnek je moc dobrý! VŠE JE O ZKUŠENOSTECH A ŠIKOVNOSTI :-)

  • 8.12.20 - Re: Filtr a French - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mnohokrát Vám děkujeme za zpětnou vazbu, která jistě bude přínosná i pro další zákazníky. Jsme moc rádi, že jste s mlýnkem spokojený a budeme se těšit na případnou další spolupráci :)


 • 27.10.17 - náhradní díly? - napsal(a) Radek

  Dobrý den,
  asi před dvěma roky jsem si koupil tento mlýnek. Je moc fajn, nastavil jsem si hrubší mletí pro french press a jsem spokojený.
  Ovšem tím, jak jsem povolil šroubek pro nastavení hrubosti mletí, se začal kamen třít o ocelový třmínek (či jak bych nazval) tak, že ho postupně \"přebrousil\". Právě teď upadl... Dá se u vás tento \"kousek plechu\" objednat?
  Nejsem schopen ten díl nějak smysluplně popsat slovy, mohu případně poslat fotku.
  Děkuji.
  Radek, Jihlava

  PS: Předpokládám, že na tuto \"poruchu\" nelze uplatnit reklamaci.

  • 29.10.17 - Re: náhradní díly? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, dovolíme si Vás přesměrovat přímo na výrobce těchto mlýnků firmu Lodos. Je s nimi vždy výborná komunikace a my bychom byli v tomto případě jen prostředníky v komunikaci, přímo s firmou Lodos to bude pro Vás mnohem rychlejší. Tento náhradní díl totiž nemáme my k dispozici, ale myslíme si, že pro firmu Lodos by neměl být velký problém "můstek" opravit či vyměnit za nový. Zašlete, prosím, Váš dotaz na e-mail info@lodos.info nebo lodos@lodos.info a určitě přiložte i fotografii. Věříme, že se vše vyřeší a mlýnek bude opět správně fungovat.


 • 21.7.17 - Náhradní klička - napsal(a) Monika

  Dobrý den. S mlýnkem jsem velice spokojená, kameny melou krásně a hrubost si nastavím jednoduše utažením nebo povolením. Jedná se o to, že po dvou letech užívání se mi ulomila klička u mlýnku. Dala by se u vás nebo jinde objednat jako ,,náhradní díl\" ?

  • 21.7.17 - Re: Náhradní klička - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s mlýnkem spokojena. Náhradní kličku si u nás můžete objednat zde: Náhradní rukojeť pro kávomlýnky Lodos Temp .


 • 11.6.17 - Sezamova-lněná semena - napsal(a) marta-bara@email.cz

  Dobrý den,rada bych si koupila tento mlýnek na mletí

  sezamových-lněných semen,Pujde to tymto mlýnkem?
  A ještě jaká je cena náhradní tyčky.
  Děkuji za odpověd.

  • 12.6.17 - Re: Sezamova-lněná semena - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel nedoporučujeme v mlýncích určených na kávová zrna mlít cokoliv jiného, jelikož by tento fakt mohl hrát roli při případné reklamaci mlýnku. Náhradní klička k tomuto mlýnku stojí k dnešnímu datu 55 Kč.


 • 21.5.17 - rozlomená klička - napsal(a) Hana

  Dobrý den, mám tento mlýnek a zlomila se na něm ta tyčka, kterou se otáčí při mletí. Dá se koupit náhradní nebo ho mám rovnou reklamovat a dostanu nový? Díky. za odpověď.

  • 22.5.17 - Re: rozlomená klička - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, k tomuto mlýnku nabízíme jako náhradní díl ke koupi pouze kličku, jinak je třeba mlýnek reklamovat.


 • 24.3.17 - Zlomená rúčka - napsal(a) Papincak

  Dá sa kúpiť náhradná rúčka na mlynček TEMP?

  • 27.3.17 - Re: Zlomená rúčka - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, jelikož je po těchto náhradních kličkách velká poptávka, rozhodli jsme se, že je zařadíme do prodeje. Doufáme, že to bude velice brzy. Jakmile se tak stane, budou k objednání přímo zde na našem e-shopu.


 • 20.3.17 - nastavení hrubosti mletí - napsal(a) Bára

  Dobrý den, už jsem si přečetla, že hrubost mletí lze nastavit otáčením spodního šroubu, ale když se snažím namlet kafe na dripper, ani nejhrubší mletí mi na to nestačí, pořád je to moc jemné. Když se pokouším šroub otočit ještě více doleva, už to více nejde a šroub vypadne. Je chyba v mlýnku, nebo někde jinde? Děkuji

  • 22.3.17 - Re: nastavení hrubosti mletí - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel tento mlýnek zvládne hrubost mletí maximálně právě na dripper, pak už se šroubek vytočí. Je možné, ža na dripper požadujete ještě hrubší mletí (je to individuální), ale hruběji už to mlýnek nezvládne. Tento mlýnek je spíše určený pro úplné začátečníky, aby si vůbec vyzkoušeli, jestli je příprava kávy s mlýnkem bude bavit. Pokud už se tomu chce člověk více věnovat, rozhodně doporučujeme zainvestovat do kvalitnějšího mlýnku.


 • 19.1.17 - Náhradní díl - napsal(a) Lukáš

  Dobrý den, dají se k tomuto mlýnku objednat i náhradní díly? Konkrétně \"vrchní páčka, která se drží\".

  děkuji

  • 19.1.17 - Re: Náhradní díl - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, náhradní kličky k mlýnkům Lodos Temp se chystáme v brzké době zařadit do prodeje. Bohužel zatím netušíme, kdy přesně se tak stane. Doporučujeme tedy, obrátit se přímo na výrobce mlýnků, tedy firmu Lodos, e-mail lodos@lodos.info.


 • 7.11.16 - druh mletí - napsal(a) Adam

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mlýnek mele pomocí mlecích kamenů nebo má ocelové nože. Děkuji

  Adam

  • 8.11.16 - Re: druh mletí - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tento mlýnek má ocelové mlecí kameny.


 • 29.9.15 - závada - napsal(a) Zdeněk

  Tak už mám během 5let druhý mlýnek a zase jej mohu vyhodit.
  Znovu se polámal stejným způsobem a to tak, že se mletím obrousí třmínek, který drží zdola mlecí mechanismus a poté upadne. Potom se již nemůže mlít, neboť mechanismus nic nedrží a vypadává. Tak co s tím?!?!

  • 30.9.15 - Re: závada - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za informaci. Pokud jste mlýnek zakoupil u nás a máte jej stále v záruce (na tento mlýnek poskytujeme standardní dvouletou záruku ode dne zakoupení produktu), tak nám jej zašlete k reklamaci, kterou budeme řešit ihned, jakmile mlýnek obdržíme. Pokud již uplynula dvouletá záruční lhůta, doporučujeme obrátit se v tomto případě přímo na výrobce - firmu Lodos, která garantuje 10 let záruku na mlecí mechanismus.


 • 24.6.15 - Turecka káva - napsal(a) Petr

  Dobrý den, je tento mlýnek vhodny k přípravě turecké kávy ?

  • 24.6.15 - Re: Turecka káva - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek je vhodný i pro mletí zrnkové kávy na hrubost potřebnou pro přípravu turecké kávy.


 • 13.5.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Lze mlýnek Lodos Temp použít na nepraženou kávu?

  • 14.5.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Mlýnky, které nabízíme na našich webových stránkách, jsou primárně určeny pro mletí zrnkové pražené kávy. Nepraženou kávu bychom v mlýncích nedoporučovali mlít.


 • 17.4.15 - Klička - napsal(a) Bojda

  Vlastním mlýnek Lond Temp již více než tři roky a jsem s ním velmi spokojený. Používám ho denně a tak se mi uvolnila klika v místě kde je napojena na osu mlýnku. Můj dotaz zní. Dá se koupit klika samostatně?

  • 17.4.15 - Re: Klička - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Bohužel od tohoto typu mlýnku nemáme náhradní díly k dispozici. Jediné, co Vám mohu doporučit, je spojit se přímo s výrobcem - firmou Lodos a poptat náhradní kličku u nich. Myslím si, že by Vám mohli vyjít vstříc.


 • 28.10.14 - vhodne pro french-press? - napsal(a) lukas

  Dobry den, chcem sa informovat, ci je mozne vyuzit tento sikovny mlyncek aj na pouzitie s french-pressom. Tam sa totiz doporucuje luhovat kavu s hrubym nastaveniem. Cital som, ze aj tento mlynek to dokaze, bude hrubost kavy stacit, aby sa prefiltrovala cez press, kt, ma povedzme iba jedno sitko?

  • 29.10.14 - Re: vhodne pro french-press? - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určite, tento mlýnek umí namlít kávu i na french press ;-)


 • 4.9.14 - Hrubost mletí - napsal(a) PetrBa

  Dobrý den, letos na jaře jsem u vaší společnosti mlýnek na kávu Lodos temp, ale bohužel nejsem příliš spokojen. Některé drobné nedostatky jsou dány konstrukcí mlýnku (např. silný elektrostatický náboj na stěnách mlýnku, kdy se nalepí část kávy a musí se ručně stírat), ale problém je, že se rychle povoluje šroubek regulující hrubost mletí a to i v průběhu mletí. Takže začnu na jemno a končím na hrubo. Jde šroubek nějak zajistit ve zvolené poloze, nebo je to důvod k reklamaci? S pozdravem Petr Bašanda.

  • 9.9.14 - Re: Hrubost mletí - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, uvolňování šroubku na regulaci mletí je určitě důvodem k reklamaci. Prosíme zašlete mlýnek k nám na uvedené kontakty, reklamaci zašleme dodavateli.


 • 1.9.14 - Espresso - napsal(a) Lenka

  Dobrý den.
  Hodí se tento mlýnek i k namletí kávy na espresso? Je možnosti i jemnějšího namletí než jen pro french press? Máte to někdo odzkoušené? Děkuji.

  • 2.9.14 - Re: Espresso - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, máme vyzkoušené, mlýnek umí namlít kávu i na espresso ;-)


 • 29.8.14 - Opotřebení mlecích kamenů? - napsal(a) Ondřej Procházka

  Dobrý den, před necelými dvěma lety jsem koupil tento mlýnek a posledních několik měsíců jsem na něm mlel i kávu na espresso. Nyní už ale mlýnek dostatečně jemně kávu nepomele. Čím to může být? Děkuji

  • 1.9.14 - Re: Opotřebení mlecích kamenů? - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, na mlecí mechanismus Lodos poskytuje až 10ti letou záruku. K opotřebení mlecích kamenů po dvou letech používání by docházet nemělo. Idálně mlýnek zašlete na reklamaci.


 • 20.8.14 - Moka - napsal(a) Tereza

  Dobrý den, jestliže v odpovědích doporučujete tento mlýnek i na přípravu moka, jak je ji potřeba namlít (hrubá/jemná) a jak dlouho by to tímto mlýnkem asi trvalo? Mockrát děkuji

  • 21.8.14 - Re: Moka - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pro přípravu kávy na moka má káva být jemnější než pro french press, ale hrubší než pro přípravu espressa v kávovaru. S tímto mlýnkem namelete 1 porci na moka cca za minutu a půl.


 • 3.8.14 - Temp - napsal(a) okap

  Mám snad čtvrtstoletí starý elektrický mlýnek Moulinex made in France :D s noži. Potrpím si na dobré a hlavně čerstvé espresso + samozřejmě kvalitní výběrová zrnková káva. Zaznamenal jsme nějaké řeči, že elektrický mlýnek ,, pálí \" zrna nebo co a podobné nesmysly - ale i to mně podvrtalo a zakoupil jsem Lodos Temp, No ... první dojem byl skvělý, než jsem pochopil, že namletí zrn na jedno espresso trvá tak 20 min !. ( To už vás i ta chuť na kávu přejde ) Potom jsem zkoušel v elektrickém jen na rychlo několika stisknutími zrna rozemlet, přesypat do Tempa - tak o polovinu kratší práce. Podtrženo sečteno, od starého elektrického pardála mám kávu na espresso namleto tak za 30 sec. Temp je záložní nouzovka spojená s posilovnou a testem trpělivosti ,, zdarma \". A rozdíly v chuti jsem nezaznamenal.


 • 30.5.14 - Špatná volba (i za nízkou cenu) - napsal(a) Martin Picek

  Mlýnek Lodos Temp jsem si pořídil jako sekundární (k Lodos Istanbul) a levný mlýnek, který budu používat v práci. Mám s ním roční zkušenost.

  Mlýnek jako takový je plastový, což ale nevadí, protože na mě i tak působí poměrně bytelně. Mletí mi subjektivně připadá pomalejší než v mlýnku Lodos Istanbul, nicméně kvalita mletí mi vyhovuje (na french a moka press). Hrubost se nastavuje šroubkem a vždy je třeba k tomu mít šroubovák (šroubek je malý a jemný, rukou to nejde).

  Mlýnek má ale dva obrovské problémy, které mne vedly ke koupi jiného mlýnku. Oba se týkají zásobníku na namletou kávu.

  Zaprvé, zásobník je vsunut do mlecí části mlýnku (nikoli naopak!), což znamená, že pokud zásobník vysunu, mnoho namleté kávy vypadne vedle (protože se držela za vnější částí zásobníku).

  Druhým problémem je statická elektřina, která kávu drží naopak uvnitř zásobníku, takže z něj lze obtížně vysypat.

  Z těchto důvodů mlýnek důrazně nedoporučuji, pokud kávu připravujete víc než několikrát za rok... U tohoto mlýnku jsem chtěl ušetřit, ale nakonec prodělal.

  • 30.5.14 - Re: Špatná volba (i za nízkou cenu) - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobré odpoledne, děkujeme Vám za skvělou recenzi tohoto i dalších kávomlýnků. Souhlasíme, že statická elektřina je určitě nevýhodou Tempu, nešikovně vyrobená nádobka na namletou kávu se dá obejít důkladným sklepáním kávy z okrajů. Na druhou stranu, cena je stále bezkonkurenční a vzhledem k dobré kvalitě mletí si myslíme, že se tyto nevýhody, ač velmi otravné, dají odpustit.


 • 6.5.14 - Kovový prach - napsal(a) Martin

  Dobrý deň
  Dávnejšie som dostal mlynček (lacnejší, skôr ozdobný, ale v popise bolo že je plne funkčný) ktorý tu nebudem popisovať. Problém v ňom bol v tom, že po asi mesiaci používania som zistil, že z otáčacieho mechanizmu išiel kovový prach - dosť výrazný. Zrejme z trenia osi mechanizmu a držiaka. Tak som si kúpil Lodos Temp s tým, že 10 ročná záruka je hádam lepšia ako ozdobný výrobok bez špeciálnej záruky na medzanizmus. Pred pár dňami som prešiel prstom po kovovej osi a zistil som, že zase tam je taký jemný trblietavý poprašok - menej ale predsa. Je možné nejako naolejovať alebo nejako ošetriť proti treniu tú časť, ktorá sa trie (rúčka je spojená s osou a tá sa točí v takom očku, ktoré je pevne spojené s telom - tam vzniká trenie)?

  • 7.5.14 - Re: Kovový prach - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, promazávat mlýnek určitě nedoporučujeme, použité mazivo by mohlo nepříjemně ovlivnit chuť kávy. Jemný poprašek, který popisujete, není vadou výrobku nýbrž vlastností materiálu. Ideální je párkrát do týdne (při denním používání mlýnku) tyto kovové části otírat suchým hadříkem.


 • 7.2.14 - Džezva - napsal(a) Kuba

  A prosím Vás jaký jiný ruční mlýnek namele kávu pro přípravu v džezvě? Děkuji

  • 10.2.14 - Re: Džezva - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pro velmi jemné mletí kávy do džezvy je možné vybírat z kávomlýnků Lodos, Hario, popř. dalších značek, které mají plynulé nastavení hrubosti mletí. Je však nutné počítat s tím, že mletí bude velmi zdlouhavé (jedna porce kávy může zabrat i pět minut) a i samotné nastavení kávomlýnku bude potřeba provést velmi pečlivě.


 • 6.2.14 - Příprava v džezvě - napsal(a) Kuba

  Dobrý den, chtěl bych se zeptal jestli to namele kávu i pro přípravu v džezvě? Jestli ano tak jak dlouho to přibližně trvá? Předem děkuji za odpověd.

  • 7.2.14 - Re: Příprava v džezvě - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel, tento mlýnek kávu pro přípravu v džezvě nenamele.


 • 12.12.13 - vhodne pro Moka konvici ? - napsal(a) Kateřina

  Dobrý den, mlýnek společně s kávou chci koupit pro rodiče, sama kávě moc nerozumím, chtěla bych se tedy zeptat, jestli je mlýnek vhodný pro mletí kávy do Moka konvice? Děkuji za odpověď. A ještě bych se chtěla zeptat kdy bude mlýnek v černé variantě dostupný?

  • 14.12.13 - Re: vhodne pro Moka konvici ? - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek je určitě vhodný pro mletí kávy do moka konvičky. Dostupný bude buď od pondělí, 16.12.2013, nebo až začátkem roku 2014 - v pondělí nám mají kávomlýnky dovézt, nemáme však potvrzené, že tento typ bude součástí dodávky.


 • 1.12.13 - Objem mlýnku - napsal(a) Dotaz

  Kolik gramů kávy lze namlet najednou? Děkuji za odpověď

  • 3.12.13 - Re: Objem mlýnku - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, mlýnek namele najednou kávu pro cca 3-4 porce.


 • 18.7.12 - vhodnost pro french press - napsal(a) lukas

  Dobrý den, je mlýnek vhodný pro mletí kávy pro přípravu nápoje pomocí french pressu? Jak je přibližně časově náročné namlet jednu dávku kávy? děkuji

  • 20.7.12 - Re: vhodnost pro french press - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek je určitě vhodný pro mletí na hrubost pro french press, namletí jedné dávky zabere cca. 10 - 15 vteřin.


 • 16.7.12 - Uplne souhlasim s panem Karlem !!! - napsal(a) Josef

  Meli jsme ho taky a nevydrzel nic = umela hmota se polamala, nejprve na zavity sroubu a pak se to rozpadlo !
  Nikdy vic takove smejdy, kdyz, tak z oceli , ale ne z PVC !!!

  • 18.7.12 - Re: Uplne souhlasim s panem Karlem !!! - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, takovou reklamaci jsme zde ještě neměli, zřejmě se jednalo o vadný kus, tohle se opravdu běžně nestává. V takovém případě není problém výrobek reklamovat a dostat nový, Lodos za kvalitu svých výrobků ručí.


 • 4.6.12 - Mlýnek Lodos Temp - napsal(a) Karel

  Mlýnek je totální krám. Mletá káva je díky statice a plastovému tělu po celém mlýnku, při otevření i při sebevětší opatrnosti se sype kolem spodního krytu ven. Jediný klad je, že mlýnek mele, ale k používání z uvedených důvodú není.

  • 5.6.12 - Re: Mlýnek Lodos Temp - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, je nám líto, že mlýnek Lodos Temp nesplňuje Vaše očekávání. S popsanou závadou jsme se ještě nesetkali. Statické „přilepování“ kávy k okrajům mlýnku je pro nás také nová informace, běžně se přichytávají pouze prachové částice namleté kávy a to ve velmi malém množství. Tyto závady mohou být k reklamaci mlýnku. Zboží zakoupené u nás v e-shopu můžete také samozřejmě do 14ti dnů vrátit, jako nevyhovující a my Vám vrátíme peníze, nebo si můžete u nás vybrat mlýnek jiný.


 • 14.2.12 - zasielka na Slovensko - napsal(a) Viktor

  Dobrý deň, chcem sa spýtať či zasielate tovar do Slovenska? Ak áno, tak koľko stojí doprava a ako je to s platbou...?

  • 15.2.12 - Re: zasielka na Slovensko - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, na Slovensko zasíláme, přeprava vychází na cca. 5€ - přesnou cenu se dozvíte při objednávání přímo na e-shopu, stačí si v pravém panelu vybrat zobrazení cen v EUR.


 • 6.2.12 - dockame se nekdy? - napsal(a) karel

  Dobry den,
  jak to vypada, vite uz neco blizsiho? Dle komentaru je nedostupny od 28.6. 2011

  • 8.2.12 - Re: dockame se nekdy? - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, o víkendu nám přivezou z Lodosu mlýnky, jako vždy však předem nevíme které... budeme doufat :-)


 • 20.1.12 - Dostupnost - napsal(a) Petra

  Zdrávím,chtěla bych se zeptat,kdy bude dostupný tento mlýnek? Děkuji :-)

  • 21.1.12 - Re: Dostupnost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, informace o dostupnosti, kromě "budou / nebudou", z Lodosu bohužel nedostáváme... Ale snad brzy :-)


 • 17.1.12 - dostupnost - bude jeste nekdy? - napsal(a) Anonym

  at uz v bile nebo cerne variante...dekuji za odpoved

  • 21.1.12 - Re: dostupnost - bude jeste nekdy? - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určitě bude, jen se přes Vánoce všechny vyprodaly a v Lodosu nestíhají dovyrobit... Termín však zatím neznáme.


 • 13.1.12 - dostupnost - napsal(a) jana

  dobrý den,
  bude prosím tento mlýnek opět brzy dostupný?děkuji

  • 21.1.12 - Re: dostupnost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, odpověď naleznete u komentářů níže.


 • 24.12.11 - jak cistit - napsal(a) atrex

  Dobry den,
  jak je nejlepsi tento mlynek cistit po pouziti? Lit do nej vodu neni asi uplne nejlepsi napad...

  • 29.12.11 - Re: jak cistit - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek po mletí ideálně "profouknout", čas od času vysát vysavačem a po delší době můžete povolit mlecí kameny a vyčistit malým štětečkem.


 • 5.12.11 - Bez nadpisu - napsal(a) Tom

  Dobrý den,
  bude tento mlýnek do vánoce ještě dostupný? Nebo pouze v bílé variantě???

  • 5.12.11 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Krásný den, odpověď na Váš dotaz naleznete výše :-)


 • 29.11.11 - dostupnost - napsal(a) Jana

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude tento mlýnek možné u vás zakoupit ještě do Vánoc? Děkuji

  • 5.12.11 - Re: dostupnost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, tento mlýnek bude s největší pravděpodobností dostupný ve středu odpoledne, dodavatel nám na něj potvrdil objednávku.


 • 17.7.11 - rozmery - napsal(a) filip

  Dobry den, chcem sa spytat na rozmery, dakuje.

  • 20.7.11 - Re: rozmery - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, rozměry tohoto mlýnku jsou následující: výška (včetně kličky) - 24,2cm a šířka - 8cm


 • 12.7.11 - Dotaz prodejce - napsal(a) Ondřej

  Dobrý den, prosím, kde se do mlýnku sype káva a kam to padá? Z obrázku mi to není jasné. Děkuji Ondřej

  • 18.7.11 - Re: Dotaz prodejce - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, mlýnek má sundavací spodní i horní kryt - pod ten pod kličkou se sype zrnková káva, pod ten spodní padá mletá - spodní kryt má vysoký okraj, takže v něm káva po odejmutí zůstane.


 • 28.6.11 - Dostupnost - napsal(a) dawix

  Dobrý den, bude tento mlýnek někdy v dohledné době dostupný? Případně, je možné zamluvit si jeden kus? Děkuji

  • 18.7.11 - Re: Dostupnost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, už je skladem :-)


 • 29.4.11 - nastavení hrubosti mletí - napsal(a) honajz

  Dobrý den, u tohoto mlýnku, na jakou stranu otáčet prosím dole šroubkem, aby mlel jemně, a kam šroubek otočit, aby mlel hrubší kávu?

  • 3.5.11 - Re: nastavení hrubosti mletí - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, utahováním šroubku (doprava) nastavujete jemnější mletí (kameny se utahováním přibližují k sobě) a naopak.


 • 13.2.11 - Dostupnost - napsal(a) Matouš

  Dobrý den,
  rád bych se zeptal, jak to vypadá aktuálně s dostupností mlýnku?
  Jinak si kávu připravuji přes french press, takže předpokládám, že na hrubé mletí je naprosto dostačující. (poměr výkon/čas/cena asi jinde lepší nebude)
  Děkuji

  • 14.2.11 - Re: Dostupnost - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, Tempy se vyrábějí a měly by být k dispozici někdy v polovině března 2011. Jak píšete, pro tento účel je to nejlepší volba.


 • 29.11.10 - Káva moka - napsal(a) Zdeněk

  Dobrý den,
  děkuji za předchozí odpověď a mám k Vám ještě jeden dotaz na regulaci hrubosti mletí - zda se dá jednoduše nastavovat a potom zda je daný typ vhodný pro mletí kávy pro přípravu v moka kávovaru (perkolátoru), kde se používá spíše hrubší stupeň mletí.
  Děkuji

  • 6.12.10 - Re: Káva moka - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, regulace hrubosti mletí probíhá u tohoto mlýnku otáčením šroubku vespod mlýnku, šroubek je dobře dostupný, regulace je snadná. Mlýnek je možné nastavit na hrubější mletí.


 • 23.11.10 - Co v tuto chvíli znamená "dlouho" z hlediska dodání ? - napsal(a) Zdeněk

  Dobrý den,
  pokud bych si mlýnek objednal, je dodání v řádu týdnů či měsíce ? Jaká je šance, že by dorazil do Vánoc ? Děkuji

  • 24.11.10 - Re: Co v tuto chvíli znamená "dlouho" z hlediska dodání ? - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, dodávku máme přislíbenou na tento pátek (24.11.2010).


 • 22.11.10 - mlýnek na expresso - napsal(a) katcheenka

  Dobrý den,

  chtěla bych mlýnek na espresso jen pro domácí využití, nejlépe ruční, ale nemusí. Který mlýnek z Vaší nabídky mi prosím doporučíte? Nechci aby to trvalo velmi, velmi dlouho :-) diky

  • 23.11.10 - Re: mlýnek na expresso - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, doporučujeme určitě kávomlýnky Lodos, skladem by měly být ještě tento týden (26.11.2010) - kromě tohoto mlýnku "Temp", u něj to trvá opravdu dlouho, u ostatních cca. 30 sekund.


 • 15.11.10 - Espresso - napsal(a) Migi

  Zvládne i jemnost mletí v hladinách espressa? Přecijen na espresso je třeba také najít pro různou kávu, různou jemnost mletí...

  • 19.11.10 - Re: Espresso - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, mlýnek jsme zkoušeli a jemnou kávu na espresso sice namele, ale trvá to velmi velmi dlouho.


  Recenze produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.39 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • tuxmartin hodnotil 13. 08. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Mlynek mohu maximalne doporucit!


 • Anonym hodnotil 09. 05. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 05. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Lepší je si připlatit za kvalitnější mlýnek


 • Anonym hodnotil 28. 04. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 04. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Jana hodnotil 14. 04. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Kdybych si měla vybrat, znovu bych si tento produkt nekoupila. Je spíše pro nenáročné kávomilce, cena odpovídá kvalitě.


 • Radek hodnotil 10. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Levný produkt, který ale funguje naprosto bez problému. Mlýnek uvnitř kvalitní, snadná obsluha.


 • Anonym hodnotil 07. 04. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • mlýnek odpovídá ceně, zatím ho mám krátce a je plně funkční, pro moje potřeby je dostačující


 • Karel Hudeček hodnotil 04. 04. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Výborný poměr ceny/kvality. Za tuto cenu koupíte mlýnek, který mele velmi dobře, ale má horší provedení.


 • Anonym hodnotil 02. 04. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Čerstvě namletá káva těsně před přípravou .


 • Pavel hodnotil 25. 03. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Dobry vyrobek s perfektnim pomerem cena / vykon


 • zdenál hodnotil 22. 03. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • pro možnost kdekoli použít


 • JoVym hodnotil 12. 03. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Chtel jsem levny rucni mlynek na cerstve mleti kavy do Frechpress a to tento kousek naprosto splnuje :-)


 • Anonym hodnotil 10. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Jádro hodnotil 26. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • K vánocům jsem dostal Moka konvici a bylo jasné, že mlýnek je otázka času. Tento mlýnek je laciný, plně funkční a káva z něho je dobře namleta. Je pravda, že se teprve učím, jakou správnou hrubost mám nastavit, ale již první káva byla z Moka konvice vynikající. Jen vychytat hrubost.


 • Anonym hodnotil 26. 02. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 02. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • rigor hodnotil 24. 02. 2013 tento produkt známkou 2.0 / 5

  • poněkud nepraktický mlýnek na kávu...pokud chcete opravdu ušetřit,tak si kupte kladivo a roztloukejte si zrnka.


 • Slavomír hodnotil 14. 01. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Praktický ruční mlýnek na kávu, vejdou se do něj zhruba čtyři porce (možná i víc) zrnkové kávy. Ocení jistě majitelé french-pressů, jelikož se velice snadno dá nastavit hrubost mletí. Samotné mletí chce trochu sílu, ale mlecí kameny jsou velice kvalitní, stejně tak celý mechanismus je dosti odolný. Vytknul bych snad jedinou věc - při vyndávání násypky s namletou kávou se vždy po stranách trochu vysype (chtělo by to lépe řešené těsnění), nicméně na funkci to vliv nemá, chce to jen trochu opatrnosti.:)


 • Anonym hodnotil 11. 01. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Kafemlejnek hodnotil 30. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Pokud sháníte levný mlýnek pro alternativní přípravu kávy, tento by Vám mohl stačit. Pokud potřebujete namlít kávu pro použití v espresso kávovaru, zcela jistě Vám stačit nebude a bude třeba se poohlédnout po dražších elektrických alternativách. I na nejjemnější stupeň je káva hrubá. Jen pozor na nastavení hrubosti - bez šroubováku to nepůjde. Nastavuje se po vysunutí spodního zásobníku na umletou kávu dotažením šroubu. PS: Zkuste se zeptat babiček, zda ho nemají doma. Tento model (případně menší Tramp) se vyrábí již desítky let prakticky beze změny :)


 • Anonym hodnotil 30. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • skvělé, všem doporučuji


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • jsem spokojená, ale časem z nabídky vyberu mlýnek s jiným designem


 • Jara hodnotil 28. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vše v pořádku,jen Pošta byla pomalá


 • Anonym hodnotil 21. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • To co nám obchodní řetězce servírují pod názvem káva, má ke kvalitnímu požitku z kávy daleko. Jako řešení vidím, šetřit možná na kvantitě, ale ne na kvalitě. Pro tyto potřeby doporučuji vybrat se zrnkovou kávu, před přípravou čerstvě umletou. Proto tento produkt


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 12. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Za tu cenu je v pohodě.


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Rucni mlynek, co dodat...


 • Anonym hodnotil 28. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Měla jsem ho vyzkoušený Cena


 • Jaroslav Englmaier hodnotil 27. 11. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • S mlýnkem jsem spokojený a doporučil bych ho ostatním


 • Anonym hodnotil 26. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • petr hodnotil 18. 11. 2012 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Levný,praktický a český


 • Anonym hodnotil 14. 11. 2012 tento produkt známkou 1.5 / 5

  • Produkt má hezký, nostalgický design, avšak není příliš prakticky


 • Anonym hodnotil 02. 11. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 10. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Doporučuji tento jednoduchý a praktický mlýnek. Levný a dobrý.


 • Anonym hodnotil 22. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Roman Doležal hodnotil 15. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • i bez elektřiny jde mlýt káva


 • Anonym hodnotil 12. 10. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • s hodnotil 24. 09. 2012 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Pro občasne použití, asi nej volba v poměru cena/kvalita.


 • Anonym hodnotil 23. 09. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Měli jsme stejný doma, když jsem byla malá. Produkt se nezměnil, kvalita zůstala, takže jsem kupovala něco co znám. A pamatuje si to celá rodina, takže to ještě otevřelo spoustu vzpomínek.


 • David hodnotil 18. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • spokojenost


 • Anonym hodnotil 02. 09. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Mlýnek se používá opravdu dobře, v ruce neklouže. Má však nedostatky: Při otevírání spodního dílu s namletou kávou se vždy nadělá svinčík, protože část kávy napadá do mezery mezi zásobníkem a tělem mlýnku a při rozdělání vypadne. Jemnost mletí kávy nemohu posoudit, protože jsem dostal vadný kus s ohlým kovovým dílem vevnitř, takže regulace nebyla možná. Navíc se z tohoto kusu odlupuje povrchová úprava, takže jsem musel mlýnek reklamovat. Věřím však, že to byl problém jen mého kusu, takže bych nechtěl ostatní kvůli tomuto problému odrazovat. Na domácí nenáročné mletí se docela hodí, pokud oželíte design dražších a trochu vysypané kávy. Za tuto cenu však předpokládám, že lepší mlýnek asi neseženete.


 • Anonym hodnotil 29. 08. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Elena Feistová hodnotil 24. 08. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dle ceny a spokojenosti zákazníků výborný mlýnek mele se s ním snadno a rychle lze jen doporučit jsme opravdu spokojeni


 • Anonym hodnotil 22. 08. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Eva hodnotil 14. 08. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • klasika pro mletí zrnkové kávy, pro nenáročné uživatele z hlediska vzhledu (ale na tom mi nezáleží), mele strojek a ten mele strojek


 • Anonym hodnotil 09. 08. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Funguje jak má. Lehký, dobře přenosný, perfektně vleze do skříňky v práci můžu si tak vychutnat čerstvě namletou kávu prakticky kdekoliv a kdykoliv mám chuť.


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • za ty prachy super mlynek, na pravidelne mleti bych si ovsem koupil neco drazsiho od Lodosu s drevenym zasobnikem.


 • Anonym hodnotil 08. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Moc dobrý nákup


 • Anonym hodnotil 06. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • neni pro parádu,ale do práce nebo na chatu akorát


 • Anonym hodnotil 04. 07. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Trocha blba manipulace....


 • Petr Šindelář hodnotil 18. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji


 • Anonym hodnotil 12. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • 444


 • Anonym hodnotil 06. 06. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2012 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2012 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Tomáš hodnotil 03. 06. 2012 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • pro nenáročného pijáka kávy rozhodně postačuje


 • Anonym hodnotil 27. 05. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 05. 2012 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • praktický mlýnek na denní používání :-)


 • Anonym hodnotil 27. 03. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 02. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jsme velice spokojeni.


 • Anonym hodnotil 27. 09. 2013 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 10. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 10. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Za málo peněz hodně muziky.


 • Anonym hodnotil 18. 10. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • george hodnotil 22. 10. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • byl levný,ale pracný,už bych si ho nekoupil


 • Anonym hodnotil 26. 10. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 10. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 11. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Pro nenáročnější uživatele. Na hrnek je umleto za 2 minutky. Konstrukce vypadá, že by mohla něco vydržet.


 • Anonym hodnotil 11. 11. 2013 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Dobrý mlýnek. Jsem s ním spokojen.


 • Anonym hodnotil 11. 11. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 11. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 11. 2013 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • za tyto peníze více než dobrý komfort


 • Anonym hodnotil 24. 11. 2013 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Doporučuji


 • Camel hodnotil 25. 11. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velmi kvalitní a spolehliví mlýnek


 • Michal Vindeman hodnotil 29. 11. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nemá chybu !


 • Anonym hodnotil 29. 11. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Lenka Rulfová hodnotil 08. 12. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Vybrala jsem proto, že potřebuji pomlít kávu občas pro návštěvy a chci, aby byla čerstvá a voňavá.


 • Anonym hodnotil 10. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • dm hodnotil 15. 12. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • nemá chybu


 • Martin Hruška hodnotil 29. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • kvalita za rozumnou cenu


 • Anonym hodnotil 30. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nákup byl výborný a zboží je kvalitní


 • Anonym hodnotil 12. 01. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • spokojen


 • Wendy hodnotil 21. 02. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Vzhledem k ceně dobrý výrobek. Pokud chcete něco nerozbitného nebo stylového, kupte si dřevěný mlýnek.


 • Anonym hodnotil 24. 02. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost


 • Alice S. hodnotil 26. 02. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Celkově dobrý produkt, bez potřeby nákupu drahého automatického přístroje (navíc třeba ještě na kapsle) mám čerstvou voňavou kávu ihned k přípravě. Jediné mínus je, že mletí trvá poměrně dlouho :) asi mám pokřivenou představu o rychlosti mletí z používání automatických preso přístrojů. Určitě doporučuji.


 • Lukáš hodnotil 01. 03. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 03. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 03. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Martin Bartoš hodnotil 21. 03. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Za tuto cenu bezkonkurenční mlýnek.


 • Anonym hodnotil 04. 04. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • S výrobkem jsem spokojen a splňuje požadavky které mi vyhovují


 • Anonym hodnotil 10. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji ke koupi na domácí mletí kávy.


 • Lukáš hodnotil 19. 04. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Levný mlýnek na kávu, který za málo peněz poslouží skvěle. Melu si v něm kávu každé ráno bez problémů. Pochybuji, že za stejné peníze seženete lepší produkt. Snad bude sloužit ještě dlouho :)


 • Anonym hodnotil 22. 04. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • supr mlýnek s dlouhou zárukou za nízkou cenu, co víc si přát


 • Jiří Balán hodnotil 14. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • výbornej mlýnek


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 05. 2014 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 05. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 06. 2014 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Je to to co jsem hledal, starý a osvědčený mlýnek.


 • Anonym hodnotil 21. 06. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Za ty peníze je to výborný mlýnek.


 • Anonym hodnotil 02. 07. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 07. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • prodáváte zboží kvalitní s příznivými cenami


 • Anonym hodnotil 17. 08. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Robi hodnotil 18. 08. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Někdo si stěžuje, že mletí trvá dlouho. Trvá, protože je to mlýnek ruční. Kdo chce mletí rychlé, ať si pořídí mlýnek elektrický. Je to každého volba.


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 09. 2014 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 09. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 09. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Lněné semínko moc dobře nepomele


 • Tereza hodnotil 29. 09. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tento mlýnek doporučuji, i přes skutečnost, že si opravdu docela "zamakáte" :). Jak jsem četla v jiných recenzích o "šíleném nepořádku" při každém mletí, tak u mého kusu to rozhodně neplatí! Nepořádek jsem nenadělala ani při prvním pokusu.


 • Anonym hodnotil 02. 10. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Jarda hodnotil 06. 10. 2014 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Rychlé namletí čerstvé kávy s trochou tělocviku s kličkou po ránu


 • Milousch hodnotil 19. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobrý český výrobek.


 • Evelinka hodnotil 29. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva z mlýnku je čerstvá, není nutné mít vždy na místě, kde je el. přípojka.


 • Anonym hodnotil 30. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • jaroslav hodnotil 05. 11. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • dobrý


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • mango14 hodnotil 02. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Za tu cenu dostanete kvalitní mlýnek.


 • Anonym hodnotil 03. 12. 2014 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Zatím se zdá, že mele dobře. Trochu ošemetné je nastavování hrubosti mletí, které se provádí otáčením šroubu. Když člověk neví, jak hrubá kává má být, těžko se to odhaduje.


 • Anonym hodnotil 05. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Hana hodnotil 16. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • mlýnek plně vyhovuje (nenáročnému spotřebiteli na občasné ruční mletí kávy)


 • Anonym hodnotil 16. 01. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • x


 • Anonym hodnotil 16. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Simona hodnotil 19. 01. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Za tu cenu mohu doporučit, rozemele zrnkovou kávu krásně.


 • Anonym hodnotil 01. 02. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 02. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 03. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • doporučeno


 • jklejna hodnotil 03. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • doporučuji


 • Anonym hodnotil 03. 05. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 05. 2015 tento produkt známkou 2.0 / 5


 • Lucie hodnotil 30. 05. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Jsem spokojená, cena odpovídá kvalitě.


 • Stanislav hodnotil 01. 06. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 06. 2015 tento produkt známkou 2.5 / 5


 • Cabka hodnotil 02. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mletou kávu piji jen já a tak potřebuji namlet jen jednu dávku a s tímto mlýnkem to mám rychle a káva je dobře namletá.Navíc je skladný a nikde zbytečně nepřekáží.Doporučuji


 • Anonym hodnotil 07. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 06. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 07. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Jednoduchý, levný, vyhovující


 • Anonym hodnotil 02. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skvělá věc


 • Anonym hodnotil 09. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 08. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 09. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Ivana Janošková hodnotil 02. 10. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • osvědčený výrobek několika generací ( znám jej od rodičů i prarodičů ) Moje zkušenost zatím perfektní, káva namletá dle vlastního výběru...


 • Anonym hodnotil 11. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jsem spokojen


 • Anonym hodnotil 22. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kvalitní zrnkovou kávu je třeba na výborné kafe čerstvě umlít. Ruční mlýnky jsou podle mne na mletí vhodnější než elektrické. Mlýnek se dobře drží a mletí s ním je snadné. Zvládnou ho i děti.


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • doporučuji


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 11. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • vše ok


 • Anonym hodnotil 07. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Znám mlýnek z minulosti před mnoha léty. Mele jemně podle mého přání.


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dětá to na co je určen, a perfektně


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Lida hodnotil 27. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • kupovala jsem ho jako dárek k vánocum a obdarovaný byl z mým výběrem spokojený


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 12. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • pro nenáročné uživatele dobrá volba


 • Anonym hodnotil 29. 02. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 03. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 03. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 04. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 06. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 08. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Příznivá cena


 • Anonym hodnotil 04. 12. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Ondra hodnotil 16. 12. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ale jo. Dobrý!


 • panJa hodnotil 28. 12. 2016 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • Mám starý bakelitový mlýnek TRAMP. Dle mého je tento 40 let starý mlýnek lepší


 • Anonym hodnotil 01. 01. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Ag hodnotil 10. 03. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Chtěla jsem nějaký levný mlýnek na kávu, pro občasné umletí jedné dávky kávy. To splňuje podle mých představ. Budu muset ještě vychytat údržbu a fakt, že když káva padá dolů, do zásobníku, občas se zachytí na stěně mlýnku odkud pak padá dolů i ve chvílích, kdy se vám to úplně nehodí. Vzhledem k tomu, že jsem o tom věděla z ostatních recenzí a hodlám mlýnek používat jen občas, tak mi to nevadí. Jen škoda, že nastavení hrubosti mletí je metoda pokus - omyl (prostě utahujete šroubek, ale jak moc má být utažený poznáte až podle namletého kafe).


 • Anonym hodnotil 26. 04. 2017 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 05. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 06. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 06. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Mlynek za par korun. Ceska Vyroba. Funguje paradne.


 • Anonym hodnotil 24. 06. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Dobrý mlýnek za dobrou cenu. Pokud si chcete jen 2x deně namlet 8g kávy tak je bohatě dostačující.


 • Manowar51 hodnotil 24. 06. 2017 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Cena na úkor kvality.


 • Anonym hodnotil 26. 06. 2017 tento produkt známkou 1.0 / 5


 • Wenc@ hodnotil 30. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost za rozumnou cenu.


 • Anonym hodnotil 07. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Mirek hodnotil 07. 08. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • petr hodnotil 31. 08. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Líbí se mi dlouhá záruka a také, že se jedná o český výrobek. Na výběr máte dva způsoby mletí - nahrubo a najemno. V tom je bohužel pro mě ten kámen úrazu - rozdíl mezi "jemností" a "hrubostí" je minimální. Nevím, zdali mám špatný kus a nebo to tak má být. Ptala jsem se i obchodu, ve kterém jsem produkt zakoupila (cerstvakava.cz), a odpověděli, že je to normální pro výrobek v této cenové kategorii. Jelikož nemám s jinými mlýnky na kávu zkušenost, zřejmě to tak je a nemohu si stěžovat.


 • Anonym hodnotil 12. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 10. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Ladislav Prostějov hodnotil 04. 09. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Celkem dobře mele a nemám k mlýnku žádné výhrady


 • Anonym hodnotil 13. 07. 2017 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 25. 06. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 09. 05. 2017 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 11. 2017 tento produkt známkou 3.5 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 12. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 12. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nejlepší je čerstvě namletá káva.


 • Anonym hodnotil 11. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Naprosto splňuje potřeby občasného použití


 • Anonym hodnotil 15. 12. 2017 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • Zkoušela jsem ho bez mletí kávy,zdá se dobrý.Je to vánoční dárek.


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Koupeno jako dárek, nemohu tedy hodnotit.


 • Anonym hodnotil 02. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Kouba hodnotil 06. 01. 2018 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Jako malou nevýhodu vidím kovové mlecí zařízení, ale za tu cenu velmi kvalitní. Bylo-by lepší keramické, ale to je zase nákladnější na výrobu. Třeba se dočkáme levného mlýnku s keramickým mlecím zařízením.


 • Jani hodnotil 15. 01. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 20. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • funguje


 • Anonym hodnotil 02. 02. 2018 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Namele i na jemno, což jsme ani nepředpokládali, vzhledem k nízké ceně.


 • Anonym hodnotil 05. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Lucka hodnotil 11. 02. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Mlynek jsme použili zatim jen jednou. Namlel kavu dobre. Snad vydrzi. Za danou cenu je dobry. Mame ho na příležitostne mleti kavy.


 • Anonym hodnotil 03. 04. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 07. 2018 tento produkt známkou 3.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 07. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 08. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Spokojenost, vyhovující. Vybavení na cesty - lehký a skladný do batohu. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 01. 10. 2018 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 06. 10. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 10. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Jinak super


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Perfektní mlýnek na kávu. Vřele doporučuji.


 • Anonym hodnotil 01. 12. 2018 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • zakoupeno jako dárek, nemohu hodnotit


 • Anonym hodnotil 07. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 12. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 31. 01. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 02. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 02. 2019 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Káva krásně voní


 • Anonym hodnotil 24. 02. 2019 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • splnuje ocekavani


 • Anonym hodnotil 26. 02. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 03. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tento mlýnek jsem si pořídila proto, že jsem chtěla kvalitní a voňavou kávu. Ne mletou elektrickým mlýnkem, kdy je cítit pachuť spáleniny. Vzpomněla jsem si, že tento mlýnek měli kdysi rodiče a káva z něj umletá byla výborná. To ruční mletí stojí za to. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 03. 07. 2019 tento produkt známkou 3.0 / 5

  • špatně se drží při mletí,dost obtížně mele.chtělo by to nějaké držadlo nebo neklouzavou podložku


 • Anonym hodnotil 04. 07. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 08. 2019 tento produkt známkou 2.0 / 5

  • Kvalita odpovídá ceně - mlýnek není žádný velký zázrak - ideální na použití v zaměstnání. Před použitím je nutné "vytunit" vyjímatelný zásobník na mletou kávu - samovolně vypadává.


 • Anonym hodnotil 25. 08. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 10. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • používám krátce tak nic


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jsem naprosto spokojen.


 • Anonym hodnotil 20. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Ten samý mlýnek mám uř 30 let a stále funguje skvěle.


 • Anonym hodnotil 29. 02. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 03. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Snadno lze nastavit hrubost mletí kávy.


 • Anonym hodnotil 19. 03. 2020 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Koupil jsem již druhý mlýnek tohoto typu. První sloužil bezchybně několik let. U nového vypadává zásobník s namletou kávou - nutno oblepit páskou! Návod k použití neodpovídá danému typu.


 • Anonym hodnotil 14. 04. 2020 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 09. 06. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 06. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Já jsem velice spokojen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 • Anonym hodnotil 01. 08. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 09. 2020 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 10. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 11. 2020 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Mlynček bohato stačí pre mňa ako jednu osobu. Keby som mala na ňom však mlieť viac kávy pre viac ľudí, poriadne by ma bolela ruka. Pozitívne hodnotím najmä pomer cena-výkon a nastaviteľnou hrúbky mletia. Vôbec mi neprekáža, že sa nastavuje šróbikom zospodu, keďže si vždy pripravujem kávu rovnakým spôsobom (moka) a hrúbku neprestavujem.


 • Anonym hodnotil 17. 12. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mám s výrobkem dlouholeté zkušenosti od 80. let. Dá se velmi snadno seřídit na mletí koření do jídel. Mletí je pak snadné a rychlé. Preferuji mletí koření. Spotřebuje se ho polovina a jídlo má pak výraznější aroma a chuť.


 • Anonym hodnotil 06. 02. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 02. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 02. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 03. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Asi po měsíci používání vše funguje, jak má, kdybych si mohl vybrat, uvítal bych kovovou kličku i když plastová zatím bez problému. Pro představu 1g kávy = asi 10 otáček.


 • Anonym hodnotil 04. 04. 2021 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Jednoduchý, funkční, vypadá robustně, snad skutečně vydrží. Ale použila jsem ho zatím jen dvakrát, to je brzy na skutečné hodnocení.


 • Anonym hodnotil 17. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek Lodos Temp funguje skvěle. Zrnka jsou rovnoměrně umleta, což je zásadní pro použití v pákovém kávovaru. Předchozí mlýnek Hario Mini Slim + se neosvědčil.


 • Anonym hodnotil 17. 06. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2021 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Za ty peníze, nekupto.


 • Anonym hodnotil 04. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 22. 03. 2022 tento produkt známkou 5.0 / 5