Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Elektrický mlýnek na kávu Rancilio Rocky 2010

Nový New Rancilio Rocky 2010 je nejodolnějším kávomlýnkem ve své cenové kategorii.

Typ:Elektrický mlýnek
Materiál:Nerez / Hliník / Plast
Barva:Nerez / Černá / Šedá

6990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Elektrický mlýnek na kávu Rancilio Rocky 2010

Popis produktu Elektrický mlýnek na kávu Rancilio Rocky 2010


Rancilio Rocky 2010 je extrémně dobře zpracovaný a můžeme jej doporučit jak pro domácí, tak i menší komerční využití.

Nabízíme Vám jej ve variantě s dávkovačem, která je vhodná především pro užití s espresso kávovarem, nicméně mlýnek umožňuje nastavit hrubost pro jakýkoliv kávovar.

Držák pod dávkovačem je speciálně upraven pro umístění páky Vašeho kávovaru a je možné ho vyjmout, takže můžete kávu namlít do jakékoliv nádoby.

Verze 2010 má zadní panel z nerez oceli a podstavec s velmi silným černým hliníkovým obalem. Konstrukce tohoto mlýnku často předčí i profesionální stroje.

Hrubost mletí na mlýnku Rancilio Rocky lze velmi rychle a přesně nastavit na jednu z 55 úrovní. Dokáže namlít kávu na velmi jemnou pro pravou Tureckou kávu či nahrubo pro využití ve french pressu.

Samotný motor tohoto mlýnku je opravdovou legendou - je to stejný motor, který se používá v profesionálním a velmi oblíbeném mlýnku MD40. Má ochranu proti přehřátí pro zabránění závadě, pokud by například mezi mlecí kameny zapadl kamínek.

Stejně jako motor, i mlecí kameny jsou stejné jako ty, které Rancilio užívá v profesionálním mlýnku MD40. Jsou rovné, s průměrem 50mm a jsou konstruovány tak, aby zvládly zátěž, kterou běžně zvládají komerční mlýnky.

Nádoba na zrnkovou kávu i dávkovač jsou vyrobeny ze zabarveného plastu, což ztěžuje průnik světla a lépe chrání kávu před stárnutím. Obě nádoby mají také víko, které pomáhá udržet Vaší kávu déle čerstvou.

Předem upozorňujeme, že jelikož výrobce nemá oficiální zastoupení pro ČR, není k dispozici návod v českém jazyce.

Nastavení dávkovače: 7 gramů
Průměr mlecích kamenů: 50 mm
Produkce: 2,5 - 3,5 kg/h

Rozměry120 × 250 × 350 mm
Hmotnost8700 g
Objem násypky300 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 2.11.11 - Bez nadpisu - napsal(a) radek

  Dobrý den, můžete mi prosím napsat z jakého materiálu jsou mlecí elementy vašich elektrických mlýnků, předem děkuji za odpověď

  • 7.11.11 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, tento mlýnek má ocelové mlecí kameny.


 • 19.6.11 - Bez nadpisu - napsal(a) Kafka

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Mám ještě jeden dotaz: Neuvažujete o prodeji věhlasných kávovarů Rancilio Silvia

  • 20.6.11 - - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, určitě o tom uvažujeme, nicméně vidíme to spíš až na rok 2012 - nechceme jen dovézt a prodat, ale zajistit i servis, a to už vyžaduje mnoho příprav a jednání.


 • 12.6.11 - Bez nadpisu - napsal(a) Kafka

  Dobrý den, kdy bude mlýnek k dispozici. Uč dlouhou dobu tady máte dočasně vyprodáno. Mám ještě druhý dotaz - jak se řeší případná reklamace.

  • 13.6.11 - Re: - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, možnou spolupráci s Ranciliem aktuálně řešíme, tehdy jsme tu měli jen jeden kousek a dál neobjednávali. Pokud se podaří spolupráce sjednat, budou se reklamace řešit standardně dle zákonů.


 • 15.4.11 - Návod - napsal(a) Jenda

  ...jaképak: Předem upozorňujeme, že jelikož výrobce nemá oficiální zastoupení pro ČR, není k dispozici návod v českém jazyce.

  Jednou to prodáváte na CZ trhu, návod tedy musí být v češtině. Prostě si ho musíte přeložit nebo nechat vyrobit. Nebo se snad mýlím?

  • 29.4.11 - Re: Návod - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Hezký den, máte pravdu, nicméně kávovar byl nabízen jen pro podnikatele / právnické osoby, nikoliv pro spotřebitele, takže manuál stačil v originále.