Moka konvice Bialetti Venus

Jako Jitřenka vítá nový den, coby Večernice ukazuje cestu, když se stmívá. Venuše, planeta, která se proměnila ve hvězdu. Hvězdou se Venuše, pod italským jménem Venus, stane i ve vaší kuchyni - v podobě elegantního a praktického moka kávovaru v celonerezovém provedení vhodném i pro indukci.

Barva:Chrom / Černá
Celkový objem:0.230 l
Určeno na:6 šálků
Výrobce:Bialetti

Původní cena: 1139,00 Kč - sleva 42 %!

659,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Moka konvice Bialetti Venus

Popis produktu Moka konvice Bialetti Venus


Skladem již máme nový design moka konviček Venus z konce roku 2020.

Styl a funkčnost. Jako všechny moka kávovary Bialetti i Venus je dokonalým spojením elegantního vzhledu a praktičností a stane se v každé domácnosti nepostradatelným pomocníkem při každodenní přípravě kávy. Tělo z leštěného nerezu je prakticky nerozbitné, především muži ocení masivní rukojeť z tepluvzdorného plastu, která nevypadne ani z velké dlaně. Venus je kávovar do moderní domácnosti, kávu připraví na všech typech sporáků, včetně indukčních.

Moka konvice Bialetti Venus v kostce:
 • Elegantní kávovar z 18/10 nerezové oceli
 • Odnímatelné ergonomické držadlo z tepluvzdorného plastu
 • Vhodný i pro indukční sporáky
 • Snadná údržba v myčce nádobí

Před nákupem si, prosíme, ověřte, zda bude Váš indukční vařič kompatibilní s touto konvičkou. Některé vařiče totiž vyžadují plochu s určitým minimálním rozměrem, který může být větší, než průměr dna této moka konvičky. Průměr dna této moka konvičky je 100 mm.

Parametry

MateriálNerez / Plast

Recenze, dotazy a komentáře


 • 6.6.21 - ventil - napsal(a) Zbynek

  dobry den,

  ma pri vareni kavy v teto nerezove mokka konvicce Bialetti v prubehu varu unikat para pojistnym ventilem? je v tomto pripade ventil v poradku?

  • 7.6.21 - Re: ventil - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, pára by neměla unikat ani pojistným ventilem, ani okolo závitu konvičky. V takovém případě bychom Vám doporučili se řídit přesným postupem, který je u moka konvičky nutno dodržovat. Voda ve spodní nádobce musí být nalitá vždy pod pojistným ventilem a káva nesmí být nikdy v násypce upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená a na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty. Doporučujeme také vařič zapnout pouze na střední stupeň.


 • 1.12.20 - Bialetti Venus - napsal(a) Pavel

  Dobrý den.
  Při přípravě kávy mi zůstává většina vody v spodní nádobě. Konvice chrčí a z trubyčky pára, ale káva jen minimálně. Kde je problém?
  Při stejné přípravě ve staré hliníkové konvičce přeteče káva pak zachrčí a vše je ok.

  • 3.12.20 - Re: Bialetti Venus - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, doporučujeme Vám upravit hrubost mletí použité kávy. Správná hrubost je taková, která je konzistencí po semletí někde na začátku cesty mezi cukrem krupicí a hrubou moukou. Pro správnou přípravu je také důležité vždy dodržovat správný postup, aby se káva nespálila a následně nebyla hořká. Voda ve spodní nádobce musí být nalitá vždy pod pojistným ventilem a káva nesmí být nikdy v násypce upěchovaná. Je nutné zachovat gramáž kávy, která je určená pro danou konvičku. Dále musí být konvička perfektně utažená (na okrajích násypky nesmí zůstat nečistoty). V případě, že výše uvedený postup přípravy včetně správně namleté kávy dodržujete, doporučíme Vám konvičku reklamovat.


 • 23.7.20 - Velikost/Množství šálků - napsal(a) tereza

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaký je tedy přesný objem? (V popisku je napsáno 4 šálky, v tabulce šálků 6.) Jedná se tedy o objem 0,29 l, prosím?
  Nevím, která informace je pravdivá.

  Děkuji za Váš čas.

  S pozdravem,

  • 23.7.20 - Re: Velikost/Množství šálků - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato konkrétní konvice je určena na 6 šálků a její objem je 0,29 l. V popisku je pouze upozornění, že tento typ konvice Bialetti Venus je vhodný na indukci až od velikosti na 4 šálky, a to z důvodu, že menší konvice mají i menší rozměr dna, tudíž by indukce nemusela sepnout. Děkujeme Vám za podnět ke zlepšení popisku u produktu.


 • 9.5.19 - Rezaví a netěsní. - napsal(a) Jiří Charvát

  Zhruba po 2 letech se na dně konvičky začíná objevovat rez. I při větším utažení jde část páry okolo. Za 149,- Kč jsem v Paladiu koupil sadu 3 těsnění spolu se sítkem, těsnění vyměnil, ale pára jde spojem dál. Ještě zkusím vyměnit sítko, když už v sadě je.

  • 9.5.19 - Re: Rezaví a netěsní. - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, je nám líto, že se na konvičce začíná objevovat rez. Konvičku je třeba nechat po umytí řádně vyschnout, než se opět sešroubuje dohromady. Utažení konvičky se nemusíte bát, je dobré utáhnout opravdu až nadoraz, čím více, tím lépe. Avšak, pokud jste konvičku zakoupil u nás a je stále v záruce, určitě ji u nás můžete reklamovat. Náhradní těsnění i sítko doporučujeme zakoupit vždy originální, tedy přímo značky Bialetti, které máme také v nabídce.


 • 16.2.19 - Stačí jedno namletí? - napsal(a) Terka

  Dobrý den, objednala jsem si u Vás tuto moka konvičku a mlýnek Lodos Istanbul, stačí namletý objem kafe na jednu nápln do moka konvicky? Nejak me nenapadlo si to zjistit. Moc diky za odpoved.

  • 18.2.19 - Re: Stačí jedno namletí? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, umletá káva určitě nebude stačit na naplnění celého trychtýře této moka konvičky. Zásobním u mlýnku je o něco menší, avšak mlýnek se velmi snadno otvírá, tedy nebude problém namlít a vysypat kávu nadvakrát.


 • 23.11.18 - Dotaz - napsal(a) Vlaďka

  Prosím, kolik cm má konvička dole průměr doteku na sporák, děkuji

  • 23.11.18 - Re: Dotaz - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, průměr dna konvičky je 10,7 cm.


 • 13.11.18 - hliníkové prvky - napsal(a) Jan Novák

  Dobrý den, prosím o sdělení zda má tato konvička hliníkové prvky. Měl jsem konvičku označenou jako nerezová, ale měla sítko z hliníku a hliníkový potah ve varné části konvičky. Má to i tato? Děkuji. Novák

  • 14.11.18 - Re: hliníkové prvky - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tato konvička je opravdu celá z nerezu, včetně sítka.


 • 5.3.18 - velikost filtru - napsal(a) František

  Dobrý den, chci se zeptat, zda je v balení 1velikost filtru(6 salku) nebo i mensi. Dekuji

  • 6.3.18 - Re: velikost filtru - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, velikost filtru i trychtýře je na 6 šálků.


 • 15.11.17 - Náhradní těsnění - napsal(a) pacmar48

  Dá se někde koupit náhradní těsnění do této konvice?


 • 6.1.16 - Studená káva - napsal(a) Štěpán

  Dobrý den, občas se mi při přípravě kávy stane, že po dokončení je káva jen vlažná, co dělám špatně? Děkuji

  • 6.1.16 - Re: Studená káva - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme Vám za zaslaný komentář. S daným jevem jsme se dosud nesetkali, protože z hlediska fyzikálních zákonů ani není možné, aby výsledná káva byla pouze vlažná, jelikož voda ve spodní nádobce se musí zahřát na bod varu. Po několika minutách varu na mírném ohni začne voda probublávat přes kávový filtr a v horní nádobce se začne měnit v lahodnou kávu bez sedimentu. Správný postup, jak připravit kávu v moka konvičce naleznete v tomto článku - Příprava kávy v moka konvičce. Jestliže postupujete při přípravě kávy v moka konvičce dle uvedeného návodu, prosíme, kontaktujte nás na e-mailu info@cerstvakava.cz a my se vynasnažíme najít řešení, jak Vám pomoci, popřípadě bude nutné moka konvičku reklamovat (jestliže se daný jev bude opakovat i při správné přípravě kávy v moka konvičce).


 • 26.11.14 - Bez nadpisu - napsal(a) Jitka

  Dobry den rozhoduji se mezi koupi teto nerez moka konvice a hlinikove Moka konvice Bialetti Moka Express, je rozdil pouze v pouzitem materialu anebo material ovlivnuje chut kavy? Slysela jsem ze hlinikove konvice poskytuji chutnejsi kavu. Mockrat dekuji

  • 28.11.14 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, na hliníkových moka konvičkách vznikne časem tzv. patina, která dodává kávě ještě lepší a zajímavější chuť, proto mohou být hliníkové moka konvičky oblíbenější. Na nerezových tato patina nevzniká. Nicméně jak hliníková tak i nerezová moka konvička Vám připraví lahodnou kávu a nevšední zážitek ;-)


 • 12.10.14 - sítko + těsnění - napsal(a) Martin-H

  Dobrý den, chci se zeptat za jak dlouho je třeba vyměnit těsnění se sítkem, tedy jak dlouho vydrží náhradní sada 3 těsnění + sítko. Děkuji za odpověď.

  • 14.10.14 - Re: sítko + těsnění - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, výměna sítka a těsnění u moka konvičky je velmi individuální. Záleží, jak často moka konvičku používáte a v jakém stavu samotné těsnění je. Obecně se dá říci, že by bylo vhodné po jednom roce používání těsnění měnit.


 • 21.1.14 - plamen - napsal(a) Honza

  Dobrý den! Dosud jsme měli klasickou hliníkovou, teď zvažujeme nákup nerezové. Liší se nějak v tom, zda lze mýt v myčce? Je lepší na klasickém plynovém sporáku vařit zprudka, nebo na mírném plameni? U známých jsme viděli, že při mytí nevyndavají těsnění, my pokaždé - má to smysl? Děkuji za odpovědi!

  • 21.1.14 - Re: plamen - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, moka konvičky umývat v myčce spíše nedoporučujeme. Určitě postačí opláchnout pod tekoucí vodou a vysušit, těsnění je vhodné umývat po každé přípravě kávy. Na plynovém sporáku ideálně udržujte mírný plamen ;-)


 • 25.11.13 - spálené dno - napsal(a) Denisa

  Dobrý den, konvičku používáme skoro denně již rok. Nyní se nám stalo, že jsme ji ASI nechali moc dlouho vařit (normálně ji vypnu chvilku po tom, co začne jakoby „chrčet“, tentokrát si manžel odběhl do jiného pokoje a nechal to asi vařit moc dlouho rozhodně ne několik minut, ale později než obvykle). Teď je to dno zabarvené do různých odstínů fialové (zůstalo to i po vychladnutí), asi jak se ten kov rozžhavil... a vnitřek spodní nádobky smrdí, trochu to připomíná kouř. Moje otázka zní – myslíte, že je bezpečné ještě z konvičky pít? Děkuji za radu.

  • 26.11.13 - Re: spálené dno - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Dobrý den, při přehřátí nerezového nádobí se na povrchu může objevit fialové až hnědé zabarvení. Toto zabarvení neomezuje funkčnost či zdravotní nezávadnost nádobí ani není vadou výrobku


 • 20.11.13 - Čerstvá káva - napsal(a) Jana

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kolik cm měří konvička.Děkuji za odpověď

  • 20.11.13 - Re: Čerstvá káva - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, moka konvička měří na výšku cca 24cm.


 • 11.10.13 - moka konvice - napsal(a) Alexandr Otta

  Koupil jsem tuto konvičku a slouží dobře akorát s jednou výhradou , dno je uprostřed vystouplé a vždy po uvaření kávy zůstane na dně trošku vody , které odpovídá výšce tohoto výstupku , je to normální nebo dělám něco špatně děkuji za odpověď

  • 14.10.13 - Re: moka konvice - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Hezký den, prolis směrem dovnitř je u těchto moka konviček normální. Trubička trychtýřku nesahá až na dno, proto vždy nějaká voda v konvičce na dně zůstává.


 • 27.2.13 - Těsnění - napsal(a) Richard

  Dobrý den, máte v prodeji i náhradní těsnění?
  Děkuji


 • 13.7.12 - moka konvice bialetti venus - napsal(a) vojtěch bečica

  dobrý den
  chtěl bych se zeptat jestli je možné v této konvici připravovat i menší množství kávy než je psáno , a jestli to nemá vliv na chuť. nemám zatím zkušenosti. děkuji za odpověď

  • 18.7.12 - Re: moka konvice bialetti venus - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, čím větší moka konvice, tím větší nádobka na mletou kávu a tím větší otvory v sítku. Je to proto, aby voda protékala tak, jak má - ani ne pomalu a ani ne příliš rychle. Při přípravě menšího množství kávy lze jediné - kávu jemněji namlít a více utlačit.


  Recenze produktu Moka konvice Bialetti Venus

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.62 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 09. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 09. 2013 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 16. 08. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 07. 2013 tento produkt známkou 2.0 / 5

  • Ač je konvice funkční a káva z ní výborná, jsou tu zápory, které kazí celkový dojem a požitek z vaření. Znovu bych nekoupil.


 • Anonym hodnotil 12. 07. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • je vhodný na indukci


 • lucka hodnotil 06. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • tento produkt mi byl doporučen od známé a jsem rada,že dala na její radu.s produktem jsem max.spokojena!


 • Anonym hodnotil 02. 06. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 03. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • konvička nevypne sama jako rychlovarná konvice, takže je potřeba hlídat dobu varu...ale to není NEVÝHODA, ale nutnost pro přípravu výborné kávy


 • Anonym hodnotil 01. 07. 2012 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 11. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 11. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2013 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • už ji mám, koupila jsem další jako dárek


 • Anonym hodnotil 19. 12. 2013 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Marcela hodnotil 23. 02. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • ale jinak výrobek perfektní, jsem spokojená


 • Anonym hodnotil 13. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 18. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 04. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • eibr hodnotil 19. 04. 2014 tento produkt známkou 2.5 / 5

  • jinak dobré


 • Anonym hodnotil 30. 09. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Janikova Zdenka hodnotil 17. 10. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Tento produkt bych vřele všem doporučila,jeho příprava je rychlá a káva je výborná.Mám presovač, ale káva z této konvice mi chutná nejvíc. Doporučuji.


 • Anonym hodnotil 09. 12. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 24. 12. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 01. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Výborná konvička, skvělá káva.


 • Anonym hodnotil 31. 01. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Doporučuji. Splnila očekávání.


 • Anonym hodnotil 08. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Pro jednu osobu dost velká spotřeba kávy, má-li být nádobka na kafe plná


 • jiti hodnotil 15. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Funguje je to, pekna konvice. Indukce funguje pekne.


 • Anonym hodnotil 14. 06. 2015 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Ywonne hodnotil 30. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Vsem, kdo zvazuji variantu na 3-4salky urcite doporucuji zvolit tuto variantu na 6 salku, ktera udela dva salky (male hrnicky) kavy. V pripade jednoho salku staci dat min kavy.


 • Anonym hodnotil 08. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 05. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 05. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • super


 • Jan Leš hodnotil 03. 07. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 08. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 11. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Neudělá tak chutnou kávu, jako menší verze - sítko je širší, nevytvoří se asi takový tlak. Nicméně pro dva uvaříte najednou :)


 • Anonym hodnotil 02. 12. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 04. 01. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • jofal hodnotil 09. 04. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobrá cena


 • Anonym hodnotil 26. 08. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kvalitní zpracování, jednoduchá obsluha. Na indukčním sporáku velice rychlá příprava výborné kávy. Zatím maximální spokojenost.


 • Anonym hodnotil 08. 02. 2019 tento produkt známkou 2.0 / 5

  • Káva je výborná, silná, ale v konvičce zůstává voda. Uvažuji o reklamaci.


 • Anonym hodnotil 14. 11. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 12. 2019 tento produkt známkou 0.5 / 5


 • Anonym hodnotil 27. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 01. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Káva z konývky je velice chutná. Výrobek se dobře čistí, snadno kompletuje. Je kvalitně zpracován.


 • Anonym hodnotil 20. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 08. 06. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Elegantní výrobek, kávu vaří skvěle.


 • Anonym hodnotil 29. 09. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 11. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • S konvicí jsme maximálně spokojeni. Velikost na 6 šálků vystačí na 2 menší hrnky kávy,což nám vyhovuje. Kvalitní káva připravená v této konvičce při vaření nádherně provoní celý dům.


 • Anonym hodnotil 14. 01. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 03. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 29. 04. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Maximální spokojenost


 • Anonym hodnotil 28. 05. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Byl to dárek, obdarovaný je spokojený. Požadovali jsme možnost vařit na indukci a možnost mýt v myčce, což splnila. Navíc nerezová konvička moc dobře vypadá. Takže celkově spokojenost.


 • Anonym hodnotil 25. 06. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 05. 08. 2021 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Nerez, funguje


 • Anonym hodnotil 29. 12. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • pěkná a velká konvička