Pro průkopníky: VacOne a mlýnek KRINDER + 4× balení Santa Ana ZDARMA

Balíček, jako je tento, ještě žádný milovník kávy doma nemá. Kávovar VacOne je přelomovou novinkou, která k přípravě kávy využívá vakuum. V sadě mu asistuje Cafflano® KRINDER s inovovaným mlecím mechanismem. Třetí novinkou je naše salvadorská káva Santa Ana, kterou vám přibalíme jako dárek.


Původní cena: 6476,00 Kč - sleva 15 %!

5490,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
  • Pro průkopníky: VacOne a mlýnek KRINDER + 4× balení Santa Ana ZDARMA

Popis produktu Pro průkopníky: VacOne a mlýnek KRINDER + 4× balení Santa Ana ZDARMA


VacOne je zbrusu nový kávovar, který se pyšní inovativní technologií. Při přípravě kávy využívá vakuum. Horkou kávu dokáže naservírovat za 30 sekund, cold brew dokonce za 4 minuty. Samotné použití kávovaru je navíc opravdu snadné. Stačí nasypat kávu, zalít vodou o správné teplotě a zmáčknout tlačítko. Je zkrátka geniálně rychlý a praktický!

Další neokoukanou novinkou v sadě je mlýnek Cafflano® KRINDER. Do vínku dostal kompaktní velikost, ergonomický tvar a hravý design. Ocelový mlecí mechanismus mlýnku si zachovává svou ostrost. Výsledkem je dokonale a konzistentně namletá káva. KRINDER svými vlastnostmi konkuruje například legendárnímu (a o několik tisíc dražšímu) mlýnku Comandante. Krom toho je mlýnek opravdu lehký a díky odnímatelné kličce také skladný.

Jako bonus vám přibalíme rovnou celé kilo – tedy čtyři balení – naší nové kávy Santa Ana. Káva vypěstovaná na svazích salvadorského vulkánu Santa Ana vás potěší svou plnou vyváženou chutí. Jejímu krémovému tělu dominují sladké karamelové a medové tóny doplněné ovocnou svěžestí červených jablek.

Produkty dostanete v původních krabicích, nejedná se o darkové balení.

Recenze, dotazy a komentáře