Pro milovníky klasiky: moka konvička na 6 šálků a mlýnek Bialetti + balení Santa Ana ZDARMA

Málokterá značka má ve světě kávy takové renomé jako právě Bialetti. Klasickou italskou moka konvičku s nezaměnitelným designem v naší vánoční dárkové sadě doplňuje mlýnek stejné značky. A aby byl balíček kompletní, přidáme vám zdarma naši novou kávu Santa Ana původem ze Salvadoru.


Původní cena: 1897,00 Kč - sleva 27 %!

1389,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Pro milovníky klasiky: moka konvička na 6 šálků a mlýnek Bialetti + balení Santa Ana ZDARMA

Popis produktu Pro milovníky klasiky: moka konvička na 6 šálků a mlýnek Bialetti + balení Santa Ana ZDARMA


V tomto balíčku najdete opravdovou klasiku. Vůbec první moka konvička spatřila světlo světa ve 30. letech 20. století, a to právě pod značkou Bialetti. Od té doby se její design stal ikonou a neobejde se bez ní téměř žádná italská domácnost. Šestišálková konvička se jednoduše používá a káva je v ní rychle připravená.

Moka konvičku doplňuje ruční mlýnek stejné značky. Je lehký, odolný a vybavený keramickými mlecími kameny. Při mletí kávy pomáhá praktická stupnice počtu šálků.

Sadu si můžete pořídit také ve variantě s tříšálkovou konvičkou.

Jako bonus vám přibalíme naši novou kávu Santa Ana. Káva vypěstovaná na svazích salvadorského vulkánu Santa Ana vás potěší svou plnou vyváženou chutí. Jejímu krémovému tělu dominují sladké karamelové a medové tóny doplněné ovocnou svěžestí červených jablek.

Produkty dostanete v původních krabicích, nejedná se o darkové balení.

Recenze, dotazy a komentáře