Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)

Minimalistický a elegantní kávomlýnek s hliníkovým tělem. Snadno odnímatelná pevná rukojeť s desetihranným uchycením pro maximální životnost. Silikonový podstavec proti podklouznutí a snadno odnímatelná spodní nádobka. Hario PRISM si zamilujete.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Hliník
Barva:Černá
Výrobce:Hario

Původní cena: 2699,00 Kč - sleva 41 %!

1590,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 29. 1. (objednáte-li do 28. 1. do 15:30)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Hario PRISM (MSA-2-B)


Další z precizních kávomlýnků z dílny japonského Haria. Kvalitní keramické mlecí kameny zaručující konzistentní mletí jsou již standardem, u modelu PRISM však narazíte na nové celohliníkové tělo, které působí elegantně a zároveň je velmi odolné. Nastavení hrubosti mletí je snadné, provádí se klasicky ze spodní strany mlýnku.

Násypka na zrnka pojme až 24 gramů kávy.

Rozměry200 × 145 × 145 mm
Objem násypky24 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 23.1.21 - Pokus o recenzi - napsal(a) Richard Klail

  Jak jsem psal výše, mám ruční mlýnek Tchibo. Cena asi 500 Kč, klička fixní, násypka se otvírá žaluziovým mechanismem (dvě motýlovité clony proti sobě), což je pohodlné, i když občas se otevře samovolně při mletí, pokud uchopíte mlýnek moc vysoko, nádobka je akrylátová, fixována závitem, což drží dobře, ale hůře se vrací zpátky, je nutno s citem otáčet v protisměru, až zapadne závit. Dobře se proplachuje vodou a na radiátoru snadno vyschne. Nastavení hrubosti zespod, ale centrování kamene není úplně pevné, takže mletá káva je směsí šupin a dobře umletých zrnek. Navíc dochází k pozvolnému samovolnému povolování, což pro espresso dost vadí.
  Rozhodl jsem se proto vyzkoušet mlýnek Hario Prism. Cena v akci asi trojnásobná, zpracování pečlivé, design uměřený. Matný povrch dobře drží v ruce, nádobka není zbytečně rozměrná, takže nasypávání mleté kávy ani do filtru 50mm není nepohodlné. Zpočátku je tužší snímání horního akrylátového víčka, které uzavírá násypku. Klička je ergonomická, robustnější a má větší knoflík, takže se lépe drží. Nasazuje se na šestihran pouhým navlečením shora a velice dobře drží. Lze ji "zaparkovat" knoflíkem položeným v prohlubni horního víčka.
  Dolní odnímatelná nádobka se oproti Tchibu trochu vaklá, než si člověk zvykne, může být trochu nejistý. Je nutné přijmout, že mlýnek nelze držet pouze v ruce, musí se opřít vsedě v klíně nebo o stůl (tomu je přizpůsoben protismyk zespod). Ale nevypadla mi. Nastavení hrubosti jsem ani pořádně nezkoušel, rovnou jsem nastavil druhé nejjemnější mletí, káva má mnohem intenzivnější chuť, a přesto voda protéká tak akorát, tedy tenkým proudem srovnatelným s kávou z ESE podu. Nastavení zatím drží, takže spokojenost, koupě s ohledem na hlavní důvod nebyla zbytečná, i když jako vždy, něco za něco.

  • 26.1.21 - Re: Pokus o recenzi - napsal(a) Jana Gunst, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme Vám za recenzi k tomuto produktu. Těší nás, že jste s nastavením mlýnku a jeho funkčními vlastnostmi spokojen. Japonská firma Hario je známá svou kvalitní výrobou. Věříme, že s tímto mlýnkem budete i nadále spokojen.


 • 25.11.20 - Spodní nádobka špatně drží - napsal(a) ddp

  Mlýnek Hario PRISM (MSA-2-B) NEDOPORUČUJI. Spodní nádobka je jen "nacvaknutá" pomocí 4 kuličkových aretací, drží velmi špatně, stačí trochu zavadit a upadne na zem. K zlosti. Při mletí je to hned, během prvního měsíce se mi už několikrát kafe rozsypalo po zemi. Design pěkný, mletí ok, ale řešení dolní nádobky vážně válcuje všechny plusy.

  • 27.11.20 - Re: Spodní nádobka špatně drží - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mrzí nás, že máte s mlýnkem negativní zkušenost. Zmíněná aretace na spodní nádobce je zde záměrně právě proti jejímu vypadávání. V tomto případě se může jednat o vadné zboží, které nám můžete, pokud jste jej zakoupili u nás, samozřejmě reklamovat. Jakmile zboží přijmeme, zahájíme reklamační řízení, o jehož výsledku budete informováni.


 • 18.11.20 - nastavení - napsal(a) Richard Klail

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak drží mlýnek nastavení hrubosti. Mám Tchibo, za ty peníze celkem slušný, ale řekl bych, že se časem mírně povoluje a mele pak hruběji. Děkuji.

  • 20.11.20 - Re: nastavení - napsal(a) Monika Ludmilová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, hrubost lze snadno nastavit ze spodní strany mlýnku. Mlýnek mele konzistentně a při mletí nedochází k samovolné změně hrubosti. Mlýnek Tchibo nemáme v nabídce a bohužel s ním nemáme ani vlastní zkušenosti, abychom jej mohli s mlýnkem Hario PRISM porovnat.


 • 29.9.20 - dotaz k Hario Prism - napsal(a) zajacová

  Dobrý den, prosím, jsou mlecí kameny kónické? Jak je náročné jeho rozebrání k mytí? Snadno odnímatelná spodní nádobka může znamenat, že bude mít tendenci vypadávat? Děkuji předem za odpovědi.
  Zajacová

  • 1.10.20 - Re: dotaz k Hario Prism - napsal(a) Jana Gunst, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mlýnek má kameny kónické a jeho údržba je velice jednoduchá, neboť se dá snadno rozebrat. Spodní nádobka je lehce odnímatelná, ale jejímu vypadávání brání čtyři jistící body. Ty se vždy při nasazování a sundání stlačí.