Kávovar VacOne™

VacOne™ se právem chlubí rychlostí a snadným použitím. Tato novinka roku 2020 připraví pomocí revoluční technologie VacTec® cold brew během 4 minut a horkou kávu za 30 vteřin. Kávovar zabírá jen málo místa a vydrží dlouho nabitý, takže se s vámi rád vydá za dobrodružstvím.

Barva:Černá
Celkový objem:0.35 l
Určeno na:3 šálky
Výrobce:VAC

2990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Kávovar VacOne™
 • Kávovar VacOne™
 • Kávovar VacOne™
 • Kávovar VacOne™
 • Kávovar VacOne™

Popis produktu Kávovar VacOne™


Malý chytrý pomocník VacOne™ dokáže ušetřit čas, zjednodušit ráno nebo usnadnit přípravu oblíbeného šálku kávy na cestách. Kávovar připravuje kávu pomocí inovativní technologie VacTec® využívající podtlaku. Díky ní si vychutnáte své oblíbené cold brew a horkou kávu v rekordním čase. Nová technologie VacTec® navíc z vaší kávy vymáčkne lepší chuť. To vše v malém praktickém provedení, které s sebou jednoduše sbalíte do kanceláře či na chalupu.

Geniálně jednoduchý

Žádná složitá příprava, velké množství tlačítek a komponentů. Cesta k lahodnému šálku kávy je s kávovarem VacOne™ nečekaně snadná. Nasypejte namletou kávu, zalijte vodou a zmáčkněte tlačítko. Pak už stačí jen počkat, až proteče voda, a skvělá káva je hotová. Jednoduchá je příprava jak horké kávy, tak cold brew.

Geniálně rychlý

Cold brew hotové za 4 minuty místo 24 hodin, po které se tato ledová lahůdka obvykle připravuje? Pro VacOne™ hračka. O veškerou práci se postará mechanismus, který vytváří vakuum. Z kávy vytáhne tu nejlepší chuť. Příprava klasické horké kávy je ještě rychlejší. Stačí zalít namletá zrnka horkou vodou a vyčkat 30 vteřin.

Geniálně praktický

Připravte si kávu, opláchněte a ukliďte kávovar. Tak snadná je každodenní péče o VacOne™. K přípravě kávy navíc nepotřebujete žádné papírové filtry ani jiný jednorázový materiál. Kávovar zvládne připravit až 150 šálků na jedno nabití a pak jej stačí připojit USB kabelem třeba k notebooku.

Kávovar VacOne™ v kostce:

 • Patentovaná technologie pro rychlou přípravu kávy
 • Najednou připraví až 350 ml kávy
 • Až 150 šálků na 1 nabití přes USB
 • Malé rozměry 12 × 12 × 19 cm
 • Hmotnost 280 g

Ke kávovaru je možné v případě potřeby zakoupit náhradní konvici i kovový filtr individuálně.

POZNÁMKA: Objednaný kávovar VacOne™ vám doručíme v krabici, kde je uveden název FrankOne, což je jeho původní jméno. Výrobce se ho ale rozhodl přejmenovat, aby nový název lépe vystihoval jeho unikátní vlastnosti. Přišlo nám nešetrné k přírodě všechny vyhodit původní krabice a zabalit výrobky znovu. Proto kávovary VacOne™ prodáváme v původním obalu. Kávovar má stejné funkce, vlastnosti, design i příslušenství, liší se opravdu jen jméno na krabici.

Parametry

MateriálSklo / Plast / Nerez

Recenze, dotazy a komentáře


 • 17.5.21 - náhradní díly - napsal(a) Jirka

  Prosím o info, jak dlouho vydrží ty těsnící díly?

  • 17.5.21 - Re: náhradní díly - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, děkujeme za Váš zajímavý dotaz. Výrobek je na trhu velmi krátce, a tak se nedá přesně říci, jak dlouho která část vydrží. Dá se předpokládat standardní opotřebení materiálu, VacOne™ však prošel řadou náročných testování a je vyroben z kvalitních materiálů, a tak se brzkého opotřebení není třeba obávat.


 • 4.12.20 - typ kávy - napsal(a) Martin

  Dobrý den,
  jaký typ nápoje z přístroje dostaneme? Kdybchom porovnali např. s překapávanou - french press - mokka konvička - espresso.. Intenzita chuti, síla kofeinu, množství nápoje.. ?

  • 9.12.20 - Re: typ kávy - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, kávovar FrankOne připraví jak cold brew, tak horkou kávu, které se dá přirovnat k chuti filtrované kávy. Intenzita chuti a síla kofeinu bude vždy záviset na druhu a kvalitě použité kávy. Kávovar najednou připraví až 350 ml kávy.