Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan

Inovovaná verze luxusní novinky roku 2017 přináší koncem roku 2019 vylepšení v podobě nové obdélníkové základny a většího objemu. I nadále nadchne svým strhujícím designem i technickou dokonalostí. Konvice Brewista Artisan kombinuje kov se vzhledem dřeva, používá ladné křivky na hubici i držadle a vše korunuje nabídkou tří elegantních barev. Pod tímto krásným kabátkem v objemu 900 ml najdete precizní přístroj, který pracuje s přesností na jeden stupeň Celsia.

Výrobce:Brewista

4290,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
  • Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan
  • Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan

Popis produktu Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan


Famózní konvice Brewista Artisan se v závěru roku 2019 dočkala vylepšení v podobě nové obdélníkové základy, většího objemu 900 ml a je k dispozicí ve třech barevných provedeních - matné bílé, matné černé a klasické stříbrné.

Kráska z výstavy World of Coffee

Konvice Brewista Artisan se poprvé představila na výstavě World of Coffee v Budapešti, kde svým jedinečným vzhledem okamžitě upoutala pozornost. V závěru roku 2019 se dočkala vylepšení v podobě nové obdélníkové základny a většího objemu. Tělo z nerezu ve třech stylových barvách zdobí prvky z trvanlivého dřeva. Od lesklého povrchu se odráží světlo a zdůrazňuje ladné křivky. Oblá nádoba si rozumí s hubicí ve stylu labutí šíje a elegantně tvarovaným držadlem. Brewista Artisan pracuje na základně z tvrzeného skla, která je důstojným trůnem této královny mezi konvicemi.

Dlouhá, úzká hubice

Hubice tvarovaná do labutí šíje je krásná a praktická zároveň. Díky svému specifickému tvaru a úhlu nalévá vodu rovnoměrně, a vy tak máte perfektní kontrolu nad přípravou nápoje. Nalévání by jen těžko mohlo být přesnější a pohodlnější.

Přesná na jeden stupeň

Konvice ohřeje vodu na kávu nebo čaj v rozmezí 40 až 100 °C a to s přesností na jeden stupeň. Displej umístěný na skleněné základně ukazuje aktuální teplotu, ať už jste požadované stupně nastavili předem, nebo využili funkci Fast Boil, při níž se voda ohřeje až do varu. Samozřejmostí u konvic Brewista je program Keep Warm, který drží teplotu po celou hodinu. Při nalévání pak pomůže vestavěný časovač, díky němuž si připravíte nápoj přesně, jak ho máte rádi. Požitek z práce umocní elegantní držadlo, které je dokonale ergonomicky vyvážené.

Digitální rychlovarná konvice Brewista Artisan v kostce:

  • Jedinečný design a výběr ze šesti barev
  • Elegantní hubice s precizním litím
  • Skleněná základna s displejem
  • Volba teploty v rozmezí 40 až 100 °C
  • Přesnost na jeden stupeň
  • Praktické funkce pro rychlý var i udržení teploty
  • Přesná příprava nápoje díky vestavěnému časovači

Recenze, dotazy a komentáře