Ruční mlýnek na kávu Hario smart G (MSG-2-T)

Minimalistický design, čiré plastové tělo. Snadno oddělitelná rukojeť z nerez oceli nasazená na bytelném šestihranu. Silikonová objímka, do které můžete upevnit rukojeť na cesty. Zásobník namleté kávu sundáte raz dva. Seznamte se s Hario smart G, novým chytrým kávomlýnkem.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Plast / Nerez
Výrobce:Hario

Původní cena: 1459,00 Kč - sleva 32 %!

989,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 16. 8. (objednáte-li do 15. 8. do 15:30)
 • Ruční mlýnek na kávu Hario smart G (MSG-2-T)

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Hario smart G (MSG-2-T)


Keramické mlecí kameny kávomlýnku Hario smart G zajišťují rovnoměrné a konzistentní mletí, jsou velmi odolné a neovlivňují chuť samotné kávy. Hrubost mletí nastavíte rychle a jednoduše knoflíkem pod násypkou na kávová zrnka. Do té se vejde 24 gramů kávy.

Rozměry190 × 150 mm
Objem násypky24 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 3.10.19 - Rozdil mezi mlynky - napsal(a) Dana

  Dobry den,jaky je prosim rozdil mezi timto mlynkem a Ruční mlýnek na kávu Hario Mini Mill Slim (MSS-1B) ?
  Dekuji

  • 3.10.19 - Re: Rozdil mezi mlynky - napsal(a) Ivana Reich, Čerstvá Káva

   Dobrý den, Hario smart G i Mini Mill Slim mají téměř totožný mlecí mechanismus osazený keramickými kameny, oba mlýnky mají také křídlovou matku na nastavování hrubosti mletí. Z Hario smart G lze vyjmout pouze vnitřní kámen, u Mini Millu lze vyjmout i ten vnější, údržba je tedy mnohem jednodušší. Hario smart G je menší, má menší otvor vrchní násypky na kávová zrna, na druhou stranu má gumový držák na kličku a tím pádem je mnohem kompaktnější a perfektně se hodí i na cesty. Jelikož jsme tento mlýnek zařadili do nabídky teprve nedávno, nemáme na tento produkt od našich zákazníků další recenze. Hario Mini Mill Slim patří mezi nejoblíbenější mlýnky z naší nabídky, padne perfektně do ruky a další výhodou může být dostatečně dlouhá klička, mletí je tak z vlastní zkušenosti o dost příjemnější, než je tomu u mlýnků s kratší kličkou.