ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Ruční mlýnek na kávu Lodos 1947 V2

Už desítky let vypadá stejně. Stejně přitažlivě. A přesto se v roce 2017 dočkal inovace - nové hranaté násypky, která mu dává modernější vzhled při zachování desítkami let prověřené funkčnosti.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Bukové dřevo / Kov
Barva:Mahagon / Zlatá
Výrobce:Lodos

1069,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Ruční mlýnek na kávu Lodos 1947 V2

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Lodos 1947 V2


Radost udělá všem, kdo si v kuchyni potrpí na styl a eleganci, stejně jako těm, kdo si chtějí každý den pochutnat na čerstvě mleté kávě a hledají mlýnek, který je bude doprovázet po celý život. A kterého se nebudou muset, byť na jediný den, vzdát...

Když jej poprvé vezmete do rukou, pocítíte úctu k tradici a historii české firmy fungující téměř od počátků minulého století. Když jej poprvé použijete, už jej nebudete chtít vyměnit za jiný - stane se stylovým pomocníkem ve vaší kuchyni, pomocníkem, který v sobě skrývá moderní strojek s kalenými kameny, plynulým nastavením hrubosti mletí a desetiletou zárukou na mlecí mechanismus.

Jako každý dřevěný mlýnek na kávu Lodos je i model 1947 vyroben tradičními postupy s velkým podílem ruční práce. Dřevěné tělo a šuplík na kávu jsou z lakovaného buku, klička a zásobník na kávu jsou vyrobeny z kovu ve zlaté barvě.

Ruční kávomlýnek Lodos 1947 v kostce:
 • 10 let dlouhá záruka na mlecí mechanismus
 • Dřevěné tělo s vysokým podílem ruční práce
 • Kvalitní bukové dřevo
 • Plynulé nastavení hrubosti mletí – od velmi hrubého po velmi jemné
 • Tradiční český výrobek, vyrobeno v tuzemsku

Recenze, dotazy a komentáře


 • 16.11.18 - ruční mlýnek - napsal(a) TN

  Dobrý den, mám dotaz ohledně ručního mlýnku na kávu. Lze používat tento mlýnek případně i jiný ruční mlýnek na mletí kávy na Espresso do pákového kávovaru? Předem moc děkuji za odpovědˇ TN

  • 16.11.18 - Re: ruční mlýnek - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, všechny ruční mlýnky, které nabízíme, můžete použít k mletí na espresso. Pokud by to některý mlýnek nezvládal, bylo by uvedeno v popisku.