E-shop i prodejny fungují standardně, coffee bary jsou z důvodu vládních nařízení uzavřeny.

Filtr vody Jura Claris Smart

Káva se z 98 % skládá z vody. Je tedy zřejmé, že dokonalá kvalita vody je nezbytná pro vynikající kávu. S výrobkem CLARIS Smart přináší společnost JURA revoluci do filtrace vody. Poprvé totiž komunikuje plně automatické zařízení* díky moderní technologii RFID (RFID = Radio-frequency Identification) trvale s filtrem. Zjišťuje, jestli se filtr používá, a automaticky aktivuje vhodný režim. Průběžně shromažďuje informace o využití filtru a hlásí, když je vyčerpána kapacita. Díky tomu je výměna filtrů tak jednod

Výrobce:Jura

Původní cena: 479,00 Kč - sleva 17 %!

399,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40ihned k odběru
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4ihned k odběru
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 21. 10. od 16:30 (objednáte-li týž den do 14:30)
 • Filtr vody Jura Claris Smart
 • Filtr vody Jura Claris Smart
 • Filtr vody Jura Claris Smart
 • Filtr vody Jura Claris Smart

Popis produktu Filtr vody Jura Claris Smart


Čistá voda pro lahodnou kávu

CLARIS Smart funguje na profesionálním principu vzestupného proudu a filtruje vždy přesně takové množství vody, které je právě zapotřebí pro přípravu. Je tak zaručeno efektivní používání filtru. Ve vodní nádržce nikdy nezůstává stát předběžně filtrovaná voda, ve které by se mohly rychle rozmnožit choroboplodné zárodky. Kromě vápníku jsou vyfiltrovány také těžké kovy, stejně jako látky ovlivňující zápach a chuť, např. chlor. Minerály důležité pro zdraví zůstávají ve vodě zachovány. Výsledek: Čistá voda pro perfektní kávové speciality a současnou optimální ochranu plně automatického kávovaru proti usazování vodního kamene.

Automatická detekce filtru

Aby byl možný dialog mezi filtrem a plně automatickým přístrojem, využívá JURA moderní technologii RFID. Každý stroj s inteligentním vodním systémem (I.W.S.®) automaticky rozpoznává, kdy se používá filtr, samočinně se přepíná na filtrační provoz a spouští proplach. Když se výkon filtru blíží ke svému konci, upozorní plně automatický přístroj na potřebnou výměnu filtru. Není-li provedena, aktivuje se režim odstranění vodního kamene. Po příslušné době používání se objevuje požadavek na odstranění vodního kamene. To ovšem může být provedeno jen při vyjmutém filtru. Chybné postupy vyplývající z nedostatečného pochopení tak již definitivně patří minulosti.

* Filtr CLARIS Smart byl vyvinut pro následující plně automatické přístroje s inteligentním vodním systémem (I.W.S.®): Z6, E6, E60, E600.

Recenze, dotazy a komentáře


  Recenze produktu Filtr vody Jura Claris Smart

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.88 / 5


 • Anonym hodnotil 13. 07. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 14. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 05. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • super


 • Anonym hodnotil 14. 09. 2020 tento produkt známkou 4.5 / 5