Náhradní mlecí kameny Rhinowares

Má váš mlýnek nejlepší léta za sebou? Nemusíte hned kupovat novější model! Dost možná postačí pořídit mu nové srdce v podobě náhradních mlecích kamenů.

Výrobce:Rhinowares

349,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


dočasně vyprodánona prodejnách nenabízeno

 • Náhradní mlecí kameny Rhinowares

Pošlete mi e-mail, až bude produkt dostupný:

Popis produktu Náhradní mlecí kameny Rhinowares


Stal se ruční mlýnek během roků pravidelného užívání takřka členem vaší rodiny? Nemusíte být smutní, když už svůj úkol neplní tak, jak by se vám líbilo. Vlastníte-li mlýnek značky Rhinowares, můžete mu vdechnout nový život díky náhradním mlecím kamenům. Zub času z povrchu sice neodstraní, ale co do funkčnosti se z něj zase mladík, jako na začátku.

Sadu náhradních mlecích kamenů pro kávomlýnky Rhinowares také jistě oceníte, pokud vám vnitřní či vnější kámen vlivem nečistot v kávě či nešetrným zacházením praskl.

Recenze, dotazy a komentáře


 • 28.11.18 - Plastovy nastavec - napsal(a) JF

  Dobry den, je soucasti baleni i cerny plastovy nastavec, ktery spojuje vnitrni kamen s hrideli? Praskl a potreboval bych jej vymenit. Pokud neni soucasti teto sady, nevite, zda je jinak k dostani? Dekuji.

  • 29.11.18 - Re: Plastovy nastavec - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, u mlecích kamenů se nachází i daná plastová část.


 • 3.2.18 - Objednávka kamenů - napsal(a) Veronika

  Dobrý den, koukáme na vaše stránky průběžně asi už dva měsíce a kameny v prodeji nemáte ani je nemohu nikde jinde sehnat. Bylo by možné si je u vás objednat případně zarezervovat? Děkuji!

  • 5.2.18 - Re: Objednávka kamenů - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tyto náhradní mlecí kameny máme aktuálně objednané u našeho dodavatele a jejich naskladnění očekáváme velice brzy. Nemůžeme bohužel s přesností říci, kdy to přesně bude, ale doufáme, že opravdu co nejdříve.


 • 22.9.17 - Kameny Rhino vs. Porlex mlýmek - napsal(a) Tom

  Dobrý den, chci se zeptat, jestli pasujou tyto kameny i do mlýnku Porlex Mini?

  • 22.9.17 - Re: Kameny Rhino vs. Porlex mlýmek - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, určitě nedoporučujeme záměnu těchto mlecích kamenů. Vždy doporučujeme používat originální příslušenství k dané značce.