Stav k 23. 10. 2020: E-shop i prodejny fungují standardně, coffee bary jsou z důvodu vládních nařízení uzavřeny.

Lattiera Rhinowares Classic

Konvička na mléko speciálně navržená pro usnadnění tvorby latte artu. Lehce zaoblený tvar usnadňuje šlehání i regulaci proudu našlehaného mléka a ergonomicky tvarovaná rukojeť zase manipulaci s lattierou.

Výrobce:Rhinowares

449,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40k vyzvednutí od 17:30 (objednáte-li do 14:30)
Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4k vyzvednutí 26. 10. (objednáte-li do 14:30)
Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí od 16:30 (objednáte-li do 14:30)
 • Lattiera Rhinowares Classic

Popis produktu Lattiera Rhinowares Classic


Ovládnout latte art není jen tak. Než začne barista tvořit první obrazce, musí si nejprve osvojit umění šlehání mléka i práce s konvičkou. A jak jinak si učení a následnou tvorbu ulehčit než vybavením, které je speciálně pro baristy navrženo?

Konvička Rhinowares Classic možná na první pohled vypadá obyčejně, při bližším průzkumu ale zjistíte, že obyčejná rozhodně není. Je speciálně navržena tak, aby usnadnila šlehání mléka i úplným začátečníkům a zároveň pomáhala lépe regulovat proud mléka při nalévání do šálku a tvorbě samotného latte artu. Na rozdíl od ostatních konviček nemusíte při nalévání složitějších obrazců nejprve odebírat pěnu, aby byl proud přesný. Zaoblení konvičky totiž udrží pěnu uvnitř a mléko se pak chová přesně tak, jak potřebujete a očekáváte. K lepší manipulaci přispívá také ergonomicky tvarovaná rukojeť.

Konvička na mléko Rhinowares Classic v kostce:

 • Objem 950 ml
 • Navržena speciálně pro tvorbu latte artu
 • Z kvalitní nerezavějící oceli
 • Snadnější šlehání mléka
 • Skvělá regulace proudu vyšlehaného mléka

Recenze, dotazy a komentáře


 • 27.3.19 - Konvicka na mleko - napsal(a) Sarka

  Dobrý den. Dá se tato velikost použit na dvě dávky pro caffee latte nebo je to moc velké?mam konvicku 600ml ale zda se mi ze to je tak tak. Klidně bych snesla větší ale tahle se mi zda zas obr. Potrebovala bych najednou naslehat 300ml mléka. Tak jakou myslíte potřebuji velikost ???dekuji moc Sarka

  • 27.3.19 - Re: Konvicka na mleko - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, teoreticky by Vám měla vystačit 600 ml konvička. Avšak pokud Vám přijde, že by se Vám lépe pracovalo s větší konvičkou, tak tato 950 ml konvička je jedinou volbou od firmy Rhinowares. Jiný rozměr (mezi 600 a 950 ml) od tohoto výrobce nenabízíme. Konvičku Lattiera PRATIKA na 700 ml, která by byla možná dobrým velikostním kompromisem, máme od firmy G.A.T.