Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Kávovar Jura IMPRESSA F7

Čisté linie, expresivní design a snadná příprava espressa i cappuccina. To je nový kávovar F7.

Typ:Automatický kávovar
Výrobce:Jura

26990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7
  • Kávovar Jura IMPRESSA F7

Popis produktu Kávovar Jura IMPRESSA F7


Jura IMPRESSA F7 - přednosti

Snadná příprava cappuccina

Kávovar Jura F7 Vás provede snadnou přípravou cappuccina. Díky technologii jemné mléčné pěny připravíte cappuccino dokonale jemnou mléčnou mikropěnou. Do paměti kávovaru je možné uložit přesný poměr kávy a mléčné pěny. Také sílu kávy, teplotu spařování.

Příprava nápojů stiskem tlačítka

V kávovaru Jura Impressa F7 je možné uložit 3 různé velikosti kávy - ristretto, espresso, velkou kávu. Pro každý nápoj pak i samostatně sílu kávy (volitelně v pěti krocích 5 - 16g) či teplotu spařování.

Vyšší výkon kávovaru

Kvalitní konstrukce kávovaru Jura F7 umožnuje i vyšší zátěž přístroje. Tomu napomáhá i větší zásobník na zrnkovou kávu s kapacitou 310g. Zrnková káva je v zásobníku chráněna dokonale utěsněným aroma krytem.

Eco - šetrný k životnímu prostředí

Kávovar Jura F7 má ve vypnutém stavu nulovou spotřebu energie. Díky Zero-Energy Switch je kávovar při vypnutí zcela odpojen od elektrické energie a stand-by režimu má nulovou spotřebu energie.

IMPRESSA F7 – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA F7 má již instalováno české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), Cappuccinátor FineFoam, tištěný manuál v českém jazyce. Nádoba na mléko není součástí základní výbavy kávovaru, je možné ji samostatně dokoupit. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

IMPRESSA F7 – záruka

Na přístroj Jura IMPRESSA F7 poskytujeme záruku 25 měsíců, v případě nákupu na IČ 12 měsíců. V případě nákupu pro domácnost (na dokladu není uvedeno IČ) můžete spolu s kávovarem zakoupit také prodlouženou tříletou záruku (cena 990 Kč - požadavek, prosíme, uveďte v poznámce k objednávce). V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat servisní linku Jura. Tím Vaše starosti končí... Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne kurýr společnosti Jura a opravený jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízí společnost Jura také možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Součástí přístroje je i registrační karta, díky které získáte řadu dalších výhod.

Parametry kávovaru

Hmotnost9600 g
Rozměry355 x 285 x 445 mm mm
Tlak čerpadla15 Bar
Zásobník kávy315 g
Počet trysek na páru1
Systém předspaření kávyAno
Počet trysek na vodu1
KapučinátorAno
MlýnekAno
Zásobník vody1.90 l
Automatická dekalcifikaceAno
DisplejAno
Nastavitelná hrubost mletíAno
Připojení na voduNe
Příkon1450 W
Možnost použití mleté kávyAno

Recenze, dotazy a komentáře