Fungujeme již bez jakéhokoli omezení, všechny prodejny i coffee bary jsou otevřeny.

Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8030

Nástupce velmi úspěšného modelu Catler CG 8010 přichází s mnoha vylepšeními, díky kterým pro vás bude příprava kávy s pomocí tohoto kávomlýnku ještě větším potěšením.

Typ:Elektrický mlýnek
Materiál:slitina ušlechtilých kovů / nerezová ocel / vysoce odolný plast
Barva:nerezová ocel
Výrobce:Catler

Původní cena: 7990,00 Kč - sleva 13 %!

6990,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


prodej ukončenna prodejnách nenabízeno

 • Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8030

Popis produktu Elektrický mlýnek na kávu CATLER CG 8030


Pro přípravu perfektní kávy je zapotřebí přesné množství čerstvě namleté kávy. Při použití v domácnosti prodloužená záruka 36 měsíců!

Značně vylepšený model CG 8010

Oproti původnímu modelu CG 8010 nabízí tato nová verze kávomlýnku hned několik podstatných vylepšení. Rozsah nastavení hrubosti mletí se zvětšil z 25 na celých 60 stupňů, množství namleté kávy můžete libovolně upravovat po 0,2vteřinových krocích. Nastavení parametrů si nově můžete uložit a mletí můžete kdykoli jednoduše přerušit.

Kónický mlýnek

Kónický mlýnek využívá technologii inteligentního dávkování, které automaticky nastavuje dávkování mleté kávy při každé změně nastavení. Pro přípravu kávy ve French pressu nebo v kávovaru vyberte volbu „cups“ (šálky) a pro přípravu kávy v espressu vyberte „shots“ (dávky). Kónický mlýnek se otáčí pomaleji, čímž snižuje tepelný přenos mezi zrnky kávy a tím také zajistíte maximální chuť Vaší připravované kávy.

Inteligentní dávkování

Nastavení hrubosti mletí vyžaduje i správné nastavení doby mletí, abyste zajistili stálé dávkování Vaší připravované kávy. Toho dosáhnete prostřednictvím inteligentního dávkování, které automaticky nastaví dávku kávy podle zvolené hrubosti mletí a nastaveného množství. Navíc můžete předprogramované množství namleté kávy upravit podle vlastní potřeby, a to prodloužením nebo zkrácením doby mletí v 0,2s krocích.

Nastavitelná hrubost mletí

Různé druhy přípravy kávy vyžadují i různá nastavení hrubosti mletí, abyste dosáhli maximálního aroma a chuti. Mlýnek na kávu je vybaven 60 různými nastaveními hrubosti mlýnku, ze kterých si podle druhu připravované kávy můžete vybrat to správné nastavení.

Pohodlné mletí

S mlýnkem na kávu jsou dodávány 2 nástavce držáku filtru a praktická dóza na mletou kávu. Díky nástavcům můžete pohodlně ovládat mlýnek bez držení filtrů a do praktické dózy s unikátním uzávěrem si můžete namlít kávu do zásoby.

Zásobník na kávová zrna

450g zásobník na kávová zrna je vybaven unikátním systémem zamykání a odemykání, díky kterému ho můžete snadno a pohodlně vyjmout a přenášet. Navíc vzduchotěsné víčko umožňuje zachovat maximální čerstvost kávových zrn.

Rozměry395 × 160 × 215 cm mm
Hmotnost2900 g
Objem násypky450 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 12.10.16 - Bez nadpisu - napsal(a) Anonym

  Dobry den, tento mlynek je urcen ciste pro domaci pouziti, ci by zvladl i nejaky doplnkovy profi provoz.

  • 13.10.16 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, do velmi malého provozu by mohl být použit, určitě ale není vhodný na přípravu např. 100 káv denně.


 • 22.12.15 - Čištění mlýnku - napsal(a) Martin

  Dobrý den, ruční mlýnek jednou za čas kompletně rozeberu, propláchnu, usuším a opět snadno složím. Je možné provádět čištění podobnou mokrou cestou i u tohoto mlýnku?
  Díky za odpověď.

  • 22.12.15 - Re: Čištění mlýnku - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Vnější součásti, tzn. dózu a víčko, zásobník na kávová zrna a víko můžete omýt v teplé mýdlové vodě, opláchnout a otřít dosucha. Otřete a vyleštěte vnější plášť přístroje pomocí zlehka navlhčené měkké utěrky. K čistění nepoužívejte chemikálie, drátěnky, houbičky s drátěnkami nebo čisticí prostředky způsobující otěr, jelikož tyto by mohly způsobit poškození nebo deformaci povrchu spotřebiče i příslušenství. Vnitřní součásti kónického mlýnku lze vyčistit čistícím kartáčkem. Podrobný návod na čištění tohoto mlýnku naleznete v manuálu, který obdržíte současně s produktem.


 • 19.11.15 - Technické parametry a popis - napsal(a) Viktor

  Dobrý den, chtělo by to sladit popis nových funkcí a celkový popis - na začátku píšete např. o nárůstu nastavení mletí na 60 stupňu, níže v popisu zůstalo 25 kroků ze staršího modelu.... Jinak fajn záležitost, jen ten nárůst ceny u nového modelu....

  • 20.11.15 - Re: Technické parametry a popis - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za Vaše upozornění na chybu v popisu tohoto mlýnku. Již byla provedena oprava. Nárůst ceny samozřejmě souvisí s inovací tohoto mlýnku (oproti původnímu modelu CG 8010). Rozsah nastavení hrubosti mletí se zvětšil z 25 na celých 60 stupňů, množství namleté kávy můžete libovolně upravovat po 0,2vteřinových krocích. Nastavení parametrů si nově můžete uložit a mletí můžete kdykoli jednoduše přerušit.