Elektrický mlýnek na kávu Krups GVX242

Oblíbili jste si přípravu kávy z čerstvě namletých zrn, ale dáváte přednost elektrickým mlýnkům před ručními? Jistě vás zaujme mlýnek, který namele kávu až do 12 šálků, má 17 nastavitelných stupňů hrubosti mletí a především – má klasické mlecí kameny, nikoli tříštivé nože.

Typ:Elektrický mlýnek
Výrobce:KRUPS

Původní cena: 2390,00 Kč - sleva 21 %!

1890,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 26. 10. (objednáte-li do 25. 10. do 15:30)
 • Elektrický mlýnek na kávu Krups GVX242

Popis produktu Elektrický mlýnek na kávu Krups GVX242


Žádné naklápění mlýnku, aby se semlela opravdu všechna káva. Žádné přidržování víčka, aby neodletělo. Žádné hlídání hodinek, aby příliš dlouhé mletí kávu při vysokých otáčkách nespálilo. Elektrický kávomlýnek Krups GVX242 uspokojí běžné i náročnější milovníky kávy – stačí nastavit hrubost mletí, počet porcí, stisknout tlačítko a za několik okamžiků je hotovo.

Dáte si kávu z french pressu, dripperu nebo máte chuť na šálek espressa? Mlýnek namele kávu pro téměř libovolný způsob přípravy, nabízí 17 stupňů nastavení hrubosti – od velmi hrubé na cold brew po jemnou pro přípravu espressa v domácím pákovém kávovaru. A to pro dvě až dvanáct osob. Dle chuti, dle potřeby.

Mlýnek Krups je osazený mlecími kameny (zrna jsou rozemleta, ne rozsekána jako v případě elektrických mlýnků s tříštivými noži), které lze snadno vyjmout a vyčistit speciálním kartáčkem, který je součástí balení. Další vlastností, kterou oceníte, je ochrana proti přepálení kávy – ta si tak zachová svoje přirozené zabarvení, chuť i aroma.

Elektrický kávomlýnek Krups GVX242 v kostce:

 • Připraví čerstvě mletou kávu až do 12 šálků
 • Má 17 stupňů nastavení hrubosti mletí a pojistku proti přepálení kávy
 • Kávu mele snadno vyjímatelnými mlecími kameny, nikoli tříštivými noži
 • Do zásobníku se vejde až 225 gramů kávových zrn
Rozměry140 × 120 × 260 mm
Objem násypky225 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 1.5.21 - časování - napsal(a) Tadeáš

  Dobrý den, jsem zvyklý na mletí na 1 dávku start/stop dle hodinek. Lze to zde? Nastavit více dávek a vypnout vypínačem? Nebude mu to vadit?
  Děkuji

  • 3.5.21 - Re: časování - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano lze, vadit mu to nebude :) Přejete-li si zastavit přístroj před ukončením pomletí, stiskněte spínač ON/OFF.


 • 1.4.15 - Dávování - napsal(a) J.K.

  Dobrý den, jakým způsobem mlýnek určuje množství kávy, kterou namele - předpokládám, že odpočítává čas - tedy je množství cca. Resp. mě zajímá jak by v praxi vypadala příprava jedné kávy... namelu minimální množství, tedy na 2 kávy a pak musím nějakým způsobem odměřit požadovaných 7g ...

  • 2.4.15 - Re: Dávování - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek disponuje počítadlem pomletých porcí kávy, na kterém si nastavíte požadované množství šálků, které chcete připravit. Počet porcí umleté kávy je odstupněn časovou délkou mletí. Pokud chcete umlít dávku na 1 šálek kávy, doporučuji si odvážit požadovaných 7g zrnkové kávy a tuto dávku nasypat do mlýnku, poté nastavit na počítadle minimální množství umleté kávy, tzn. 2 šálky a kávu umlít.


  Recenze produktu Elektrický mlýnek na kávu Krups GVX242

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 3.50 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 04. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Pro domaci pouziti idealni