Náhradní ventil k moka konvici Bialetti Mukka Express

Jak připravit cappuccino nebo caffè latte, když není po ruce kávovar s tryskou nebo ruční našlehávač mléka? Řešení má jméno Bialetti Mukka Express, moka konvička se speciálním ventilem právě na přípravu kávových specialit. Co když ale doslouží?

Výrobce:Bialetti

619,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22k vyzvednutí 12. 8. (objednáte-li do 11. 8. do 15:30)
 • Náhradní ventil k moka konvici Bialetti Mukka Express
 • Náhradní ventil k moka konvici Bialetti Mukka Express

Popis produktu Náhradní ventil k moka konvici Bialetti Mukka Express


Pořiďte nový. Za starý jej snadno vyměníte, i když nejste právě technicky zdatní. Součástí balení je také kulaté těsnění, které uchyťte na vyznačené místo na sloupku v horní nádobě kávovaru. Hotovo? Nezapomeňte svoji bialettku hned vyzkoušet :)

Recenze, dotazy a komentáře


 • 18.4.22 - ventil - napsal(a) Josef Thál

  Dobrý den,
  ventil již podruhé se stal nepoužitelným. Poprvé padal dolů po krátké době užívání, byl nám zaslán druhý ventil, který vystřelil vzhůru. Zřejmě nekvalitní zpracování nebo materiál.

  • 19.4.22 - Re: ventil - napsal(a) Kateřina Coubalová, Čerstvá Káva

   Hezký den, děkujeme Vám za Vaší reakci. Velice nás to mrzí, je velmi důležité, aby ventil byl správně nasazen. Pokud máte možnost určitě produkt můžete reklamovat a kolegové z reklamačního oddělení to prověří. Kateřina Coubalová


 • 10.4.17 - ventil - napsal(a) Markéta

  Dobrý den, ventil po 2 měsících používání padá dolů a nedrží tedy nahoře a jde dělat jen kapučíno. Kde může být problém? Děkuji.

  • 10.4.17 - Re: ventil - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, bohužel nedokážeme říci, čím by to mohlo být. Možná se něco stalo s těsněním. Asi bude třeba konvičku poslat/donést na reklamaci k prohlédnutí technikovi.


 • 17.11.15 - Pomůže výměna? Nebo můžeme reklamovat? - napsal(a) Jarda

  Po roce a půl úspěšného používání konvičky přestala dělat pěnu. Pomůže výměna ventilu? Můžeme konvičku reklamovat?
  Ventil je zacvaklý (v poloze na cappuccino), vyskočí, ale pára, která vychází ventilem, neudělá pěnu (z mého pohledu to vypadá tak, že bubliny páry jsou velké, že nenapění mléko. Předtím to (skoro)vždy fungovalo výborně, pěna byla hustá a bylo občas tolik, že se nevešla do dvou šálků a byl jí \"kopec\". Teď není žádná - výsledek je v podstatě stejný, jako kdybychom dělali latté.
  Díky.

  • 18.11.15 - Re: Pomůže výměna? Nebo můžeme reklamovat? - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za zaslanou informaci. Je velice těžké takto "na dálku" posoudit, zda pomůže výměna ventilu, či je chyba někde jinde. Proto prosíme, zašlete moka konvičku k reklamaci na tuto adresu - delicado, Turnovského 263/4, 100 00, Praha 10 - Strašnice. Do balíčku prosím přiložte kopii faktury o nákupu a písemně krátký popis závady. Závadu posoudí náš reklamační technik a o výsledku reklamace Vás poté budeme obratem informovat.


  Recenze produktu Náhradní ventil k moka konvici Bialetti Mukka Express

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 5.00 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 02. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5