Ruční mlýnek na kávu Porlex Tall II

* NOVÁ GENERACE KÁVOMLÝNKU Z ROKU 2020 * Štíhlý a extra odolný nerezový elegán, který prakticky nepotřebuje údržbu, umele doma i na cestách kávu až do šesti šálků najednou a má velmi přesné nastavování hrubosti mletí.

Typ:Ruční mlýnek
Materiál:Nerez / Plast
Barva:Nerez
Výrobce:Porlex

Původní cena: 1819,00 Kč - sleva 2 %!

1790,00 Kč vč. DPH ... zobrazit ceny v €


ihned k odeslání

Dostupnost na prodejnách:

Praha 7 - Holešovice - Dobrovského 493/22ihned k odběru
 • Ruční mlýnek na kávu Porlex Tall II
 • Ruční mlýnek na kávu Porlex Tall II

Popis produktu Ruční mlýnek na kávu Porlex Tall II


Skladem již máme inovovanou verzi kávomlýnku Porlex Tall s označením II. Co je u ní nového?

 • Lepší materiály pro větší přesnost a odolnost
 • Na jedno zatočení kličkou namele o 30 % více zrn
 • Nastavovací matice má 80 pozic namísto původních 37

Ve světě patří ruční mlýnky na kávu Porlex k nejlépe hodnoceným vůbec. Čím jsou výjimečné? Jednoduché použití, kvalitní zpracování, prakticky bezúdržbový provoz a možnost velmi přesného nastavení hrubosti mletí jsou vlastnosti, které z nich dělají kávomlýnky na celý život.

Stejně jako menší Porlex Mini je i Tall II perfektním kávomlýnkem pro všechny domácí druhy přípravy kávy – vyjímatelné, snadno čistitelné, keramické kameny jsou velmi přesné, bez problémů umelete velmi jemnou kávu do džezvy či na espresso i hrubší kávu do french pressu či Aeropressu.

Přestože hlavními důvody, proč si kávomlýnek Porlex Tall II pořídit, jsou kvalita zpracování a možnost navolit si hrubost mletí skutečně na míru, doporučujeme jej i jako mlýnek cestovní - s Aeropressem tvoří podobně jako model Mini dokonalý komplet pro přípravu filtrované kávy na cestách – svým obvodem přesně odpovídá vnitřnímu rozměru Aeropressu, ve kterém jej snadno přepravíte z místa na místo.

Ruční kávomlýnek Porlex Tall II v kostce:

 • Kvalitní mlýnek na doma i na cesty, vejde se do Aeropressu
 • Je vyrobený z nerezu, včetně většiny mechanických součástí
 • Masivní klička je odnímatelná, při přepravě nepřekáží
 • Mlecí strojek s keramickými kameny je velmi přesný a snadno se čistí
 • Vyrobeno v Japonsku, Porlex kvalita
Rozměry189 × 48 mm
Hmotnost262 g
Objem násypky30 g

Recenze, dotazy a komentáře


 • 14.8.20 - ruční mlýnek - napsal(a) Irena

  Dobrý den, jaký ruční mlýnek byste mi doporučili pro moka konvičku Bialetti Kitty Nera 10? Tak aby zvádl na jedno mletí plnou porci pro konvici a také měl možnost i jemnějšího mletí. Líbí se mi Lodos Cafeteria nebo Instanbul právě pro možnost i jemného mletí, ale netuším jak se kapacitně liší.

  • 14.8.20 - Re: ruční mlýnek - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, do trychtýře moka konvičky Bialetty Kitty Nera na 10 šálků je nutné nasypat cca 33 gramů mleté kávy. Rádi bychom Vám tak doporučili mlýnek Hario Skerton, jehož kapacita horní nádobky má 70 gramů a mletí do moka konvičky zvládne na jedničku. Kapacita obou zmíněných mlýnků od Lodosu je cca 30 gramů, do mlýnku Porlex Tall II také 30 gramů.


 • 17.7.20 - Mlýnek Porlex - 1 porce kávy - napsal(a) Šárka

  Dobrý den,
  který ze mlýnků Porlex (Tall vs. Mini) byste mi doporučili pro namletí 1 porce kávy pro French press?
  Předem díky za odpověď.

  • 17.7.20 - Re: Mlýnek Porlex - 1 porce kávy - napsal(a) Tereza Jalčáková, Čerstvá Káva

   Pěkný den, na jednu porci kávy pro přípravu ve french pressu spolehlivě postačí verze Mini. Tento mlýnek na jedno semletí pojme 20 gramů kávových zrn, verze Tall až 30 gramů. Oproti verzi Tall je se svými 235 gramy o 27 gramů lehčí a jeho rozměry jsou 132 mm x 50 mm.


 • 11.1.19 - vhodny pre espresso? - napsal(a) Zuzana

  Dobry denm doporucili by ste tento mlyncek na pripravu espressa?

  • 11.1.19 - Re: vhodny pre espresso? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, tento mlýnek je vhodný na mletí kávy pro espresso.


 • 17.12.18 - Obal - napsal(a) Hana

  Dobrý den, chci se zeptat, zda mar tento mlýnek i nějaký cestovní obal, nebo zda se rozumí účinnějším obalem v popisu mlýku pouze krabička, ve které je zabalen.

  • 18.12.18 - Re: Obal - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, cestovní obal k mlýnku Porlex nenabízíme ani není součástí balení. Odolnějším obalem v popisku je myšleno samotné kovové tělo mlýnku. Můžeme doporučit cestovní obal k mlýnkům Rhinowares, kde lze přepravovat určitě i mlýnek Porlex. Najdete jej zde: Cestovní pouzdro Rhinowares .


 • 23.5.18 - Plastová komponenta - napsal(a) BasSusanka

  Dobrý den, mlýnek přestal fungovat poté, co jsme zjistili, ze je ohnutý zavitovy konec vnitřní tyčky a následně se začal vnitřní kamen protacet z důvodu poškozeného plastového dílu, kterým je vnitřní kamen připevněn k tyči... daly by se sehnat tyto náhradní díly? Moc díky za odpověď

  • 23.5.18 - Re: Plastová komponenta - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, můžete nám, prosím, zaslat fotky mlýnku a vnitřního poškozeného dílku na e-mail info@cerstvakava.cz. Dle fotek se pokusíme zjistit, zda náhradní díly u dodavatele seženeme. Děkujeme.


 • 3.5.18 - Nekvalitní plastové komponenty - napsal(a) Marcel Friček

  Dobrý den, chtěl bych se s Vámi podělit o svojí zkušenost. Mlýnek Porlex tall jsem dostal před dvěma lety jako dárek. Byl jsem s ním velmi spokojený až do minulého měsíce. Kdy mlýnek přestal fungovat. Po jednoduchém rozebrání mechanismus jsem zjistil, že došlo k prasknutí plastové součástky uvnitř mechanismu, která přenáší sílu ze středové osy na mlecí kameny. Nemohu se zbavit dojmu, že jinak celokovový mechanismus obsahuje tento černý plastový dílek (určitě by mohl být i kovový), na který působí v celku velká síla a je tak náchylný k prasknutí a s tím související nefunkčnosti celého systému.
  Chtěl bych se zeptat, zda by bylo možno tento plastový díl ve Vašem obchodě objednat. Předem děkuji za odpověď.

  • 3.5.18 - Re: Nekvalitní plastové komponenty - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, mohl byste nám, prosím, zaslat fotky samotného mlýnku, černého plastového dílku a i jeho umístění v mlýnku na náš e-mail info@cerstvakava.cz. Z Vašeho popisku si nejsme zcela jisti, že jde opravdu o mlýnek Porlex Tall. Dle zaslaných fotek budeme moci identifikovat mlýnek i plastový dílek a zjistit, jestli jej můžeme u dodavatele sehnat jako náhradní díl. Děkujeme.


 • 6.3.18 - Aeropress - napsal(a) Magda

  Dobrý den, dá se na mlýnek Porlex Tall nasadit Aeropress a připravit káva, nebo pouze vložit do vnitř na přepravu ?
  Děkuji za odpověď. m.

  • 6.3.18 - Re: Aeropress - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tento mlýnek nelze nasadit na AeroPress. K tomu je zapotřebí speciální adaptér, který má ruční mlýnek Rhinowares Mini .


 • 11.1.18 - moka konvice - napsal(a) Marek

  Dobrý den, chci se zeptat, zda se do tohoto mlýnku, stejně tak i do verze mini, vejde dostatek kávy pro umletí jedné dávky do moka konvičky Bialetti na 3 šálky.
  Zároveň, jak dlouho zhruba trvá než mlýnek namele na požadovanou jemnost?
  Děkuji

  • 12.1.18 - Re: moka konvice - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, u obou mlýnků to nebude problém. Porlex Tall bude mít ještě výraznou rezervu, u Porlexu Mini to vyjde takřka přesně. Doba mletí se opravdu nedá určit, je totiž ovlivněna více faktory. Záleží, jakou sílu při mletí vyvine každý konkrétní člověk a také jakou kávu použijete (mletí světleji pražené kávy bude trvat o něco déle). Každopádně lze říci, že mletí kávy v mlýncích Porlex je rychlejší, než je tomu třeba u jiných ručních mlýnků.


 • 20.10.17 - životnost mlýnku - napsal(a) Ivana.F

  Dobrý den.
  Mlýnek Porlex Tall jsem koupila v lednu 2015. Byla jsem s ním velmi spokojena, ale poslední dobou se káva již nedá umlet na jemno a mletí trvá hodně dlouho. Malé množství kávy nemele vůbec. Je to nějakou chybou při čištění mlýnku nebo jsou kameny již opotřebovány a je potřeba koupit nový?
  Děkuji za odpověď

  • 23.10.17 - Re: životnost mlýnku - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, tento problém jsme u tohoto typy mlýnku ještě nezaznamenali. Napište nám, prosím, na náš e-mail info@cerstvakava.cz, abychom mohli vše detailněji pořešit. Pokud je to možné, zašlete nám podrobnější informace (např. jak jemné mletí máte na mysli) spolu s fotografií mlecího mechanismu.


 • 27.11.16 - Vylepšená verze - napsal(a) Dagmar

  Dobrý den, když si u Vás objednám mlýnek Porlex Tall, můžu mít jistotu, že mi zašlete již vylepšenou verzi s novou kličkou a jejím uchycením?

  • 28.11.16 - Re: Vylepšená verze - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ano, staré verze již neprodáváme.


 • 25.11.16 - NOVÁ VYLEPŠENÁ VERZE ? - napsal(a) eva

  Dobrý den, v čem spočívá vylepšení? Je tedy Porlex mini, který také prodáváte v něčem horší, když tam není uvedeno, že je to vylepšená verze?

  • 25.11.16 - Re: NOVÁ VYLEPŠENÁ VERZE ? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, viz. dotaz výše. Oba tyto mlýnky jsou stejně kvalitní a mají stejná vylepšení (nová klička a její uchycení). Rozdíl je tedy hlavně v jejich velikosti, Porlex Mini je menší, tudíž vhodný na cestování (jeho klička se dá uchytit za gumový kroužek).


 • 23.11.16 - NOVÁ VYLEPŠENÁ VERZE ? - napsal(a) Eva

  Co prosím znamená \"NOVÁ VYLEPŠENÁ VERZE \"?
  Je tento mlýnek lepší než porlex mini, který máte také v nabídce?

  • 25.11.16 - Re: NOVÁ VYLEPŠENÁ VERZE ? - napsal(a) Petra Malhausová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, vylepšení tohoto mlýnku spočívá v nové kličce a hlavně v jejím uchycení na hřídeli. Dřívější klička často vypadávala, tato už je propracovanější a mlýnek můžeme jen doporučit. Porlex Mini prošel stejnou úpravou - nabízíme tedy také jeho "vylepšenou verzi".


 • 9.2.16 - Náhradní díl - napsal(a) Jakub

  Dobrý den, je možné sehnat náhradní \"plastové jádro\" vnitřního mlecího kamene? Děkuji

  • 9.2.16 - Re: Náhradní díl - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Bohužel tento náhradní díl nemáme k dispozici, jelikož ani dodavatel těchto mlýnků jej nemá ve své nabídce produktů.


 • 21.1.16 - Klička k mlýnku - napsal(a) Petr37

  Dobrý den,
  dne 2.6.2014 jsem u Vás zakoupil v e-shopu japonský kávomlýnek Porlex Tall (objednávka č. 65623 z r.2014). S mletím jsem byl až dosud velmi spokojen. Melu cca 2 kávy denně a s mlýnkem zacházím velmi ohleduplně. Bohužel se musím připojit k několika zákazníkům kteří se v emailech vyjádřili ke kvalitě kličky. I u mého mlýnku se pravidelným používáním vymlel otvor u kličky. Klička je zřejmě vyrobena z měkčího materiálu. Při mletí se často uvolňuje a padá. Dotazuji se, jak se dá tato závada odstranit. Mlýnek je Vámi doporučován k doživotnímu používání, což z uvedeného důvodu nesplňuje. Nikde jsem nenašel záruční lhůtu. Možná by stačilo zaslání nové kličky, kterou již máte údajně k dispozici, ovšem pokud je již zhotovena z kvalitnějšího materiálu.To bych očekával, protože cena poměrně jednoduché náhradní kličky tvoří čtvrtinu ceny celého mlýnku. Děkuji předem za odpověď.
  S pozdravem
  Petr Bulín

  • 21.1.16 - Re: Klička k mlýnku - napsal(a) Michal Jirek, Čerstvá Káva

   Vážený pane Bulíne, děkujeme za Vaši zprávu. Porlex na zlepšení kvality již pracuje a máme zprávu, že u nové várky mlýnků, kterou očekáváme, už by k problému s kličkou nemělo docházet. Záruční doba je 2 roky a tuto závadu standardně uznáváme - prosíme Vás o zaslání mlýnku na reklamaci na příslušnou adresu uvedenou v kontaktech.


 • 25.11.15 - Bez nadpisu - napsal(a) petra

  Dobrý den, stále váhám, zda příteli k vánocům koupit mlýnek Porlex Mini, nebo Porlex Tall. Který mi doporučíte, nebo poradíte, podle čeho se rozhodnout? Děkuji za odpověď

  • 25.11.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Oba mlýnky jsou kvalitou na stejné úrovni (jedná se o jedny z nejprodávanějších mlýnků), proto bychom doporučovali rozhodnout se podle velikosti mlýnku. Zda by Vám vyhovovala více menší velikost či větší velikost. Zhodnoťte, zda jej budete brát s sebou i na cesty (vhodnější menší velikost) nebo mlýnek více využijete v domácnosti (větší velikost mlýnku).


 • 4.11.15 - Nastaveni hrubosti - napsal(a) Simona

  Dobry den,
  v parametrech pisete: \" keramické kameny jsou velmi přesné, bez problémů umelete velmi jednou kávu do džezvy či na espresso i hrubší kávu do french pressu či Aeropressu. \" Jak si mohu nastavit stupen hrubosti/jemnosti kavy? Navod je pouze v jponstine...Dekuji. Simca.

  • 4.11.15 - Re: Nastaveni hrubosti - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den, Simono. Ke každému zakoupenému produktu z našeho e-shopu či prodejny byste automaticky měla obdržet český návod. Pokud jste jej neobdržela, napište nám na info@cerstvakava.cz a my Vám návod rádi dopošleme. Hrubost tohoto mlýnku se nastavuje pomocí regulačního šroubu opatřeného plastovým nástavcem, který naleznete na spodní straně mlýnku, po sejmutí nádobky na mletou kávu. Pro jemnější mletí je potřeba šroub utáhnout, pro hrubší mletí šroub povolíte.


 • 28.10.15 - Dzezva - napsal(a) Jarda

  Dobry den, je vhodny pro umleti kavy pro dzezvu? Diky, Jarda

  • 29.10.15 - Re: Dzezva - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. V tomto mlýnku umelete i velmi jemnou kávu do džezvy.


 • 20.10.15 - Re: Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Zdeněk

  Dobrý den, mohu potvrdit, že mlýnek Porlex je opravdu velice kvalitní. Vařím každý den 2-4 kávy a po roce používání není na kličce patrné vůbec žádné opotřebení. Pokud se někomu takto vymlel otvor v kličce, muselo se jednat určitě o vadnou sérii. Tudíž také zdražení mlýnku z důvodu zlepšení materiálu v oblasti kličky se mi nezdá adekvátní.

  • 21.10.15 - Re: Re: Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za krásný komentář k tomuto mlýnku. Jsme rádi, že jste s produktem spokojen. Co se týče závady mlýnku, zřejmě se jednalo o vadnou sérii, jelikož naši zákazníci jsou s tímto mlýnkem velice spokojeni a evidujeme minimum reklamací tohoto produktu. Výrobce avízoval zdražení tohoto mlýnku z důvodu jeho inovace (použití kvalitnějšího materiálu v oblasti kličky). Prozatím jsme tento produkt nezdražili, jelikož nám jej dodavatel stále ještě dodává za stejnou cenu. Momentálně nemáme bližší informace, k jakému datu ke zdražení dojde.


 • 11.10.15 - Re: Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Matej

  Dobry den, mate uz skladom popisovanu novsiu verziu? Dakujem za odpoved.

  • 13.10.15 - Re: Re: Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Nedokážeme posoudit, zda daný produkt z nové dodávky od dodavatele, je již inovován, tedy zda se jedná o novou vylepšenou verzi. Nová verze není nijak označena (odlišena od té původní). Na druhou stranu neevidujeme žádné reklamace na problémy, které se dříve u těchto Porlexů vyskytovaly.


 • 23.8.15 - Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Petr Šohajek

  Chtěl bych případné zájemce informovat o nekvalitě tohoto mlýnku, hlavně jeho rukojeti, která je vyrobena z nějakého obyčejného plechu a po pár měsících používaní se skoro na hřídeli protočí.
  Video ke shlédnutí zde: https://youtu.be/a5hKzPLQr94

  • 25.8.15 - Re: Nekvalitní rukojeť - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Děkujeme za Vaše upozornění a připomínku k tomuto produktu. Jestliže jste mlýnek zakoupil u nás, můžete jej reklamovat, pokud vykazuje popisovanou vadu. Tento mlýnek od Porlexu je velice kvalitní a prozatím žádnou reklamaci s popisovanou závadou neregistrujeme. Společnost Porlex před několika týdny oznámila zdražení těchto mlýnků z důvodu zlepšení materiálu právě v oblasti kličky, tudíž předpokládáme, že u těchto nových verzí již k závadám docházet nebude. • 21.8.15 - kávomlýnek - napsal(a) Eva

  Dobrý den, chtěla bych tento kávomlýnek pro mého muže k narozeninám. Máme presovač delonghi. Bude namletá káva z tohoto mlýnku vyhovovat?

  • 21.8.15 - Re: kávomlýnek - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Tento mlýnek, který jste si vybrala, je velice kvalitní, vyroben v Japonsku a dokáže umlít zrnkovou kávu i na požadovanou hrubost do Vašeho presovače. Má velmi přesné nastavování hrubosti mletí a snadno ji lze měnit dle Vašeho přání.


 • 11.5.15 - Bez nadpisu - napsal(a) jana

  Dobrý den, tento mlýnek na kávu Porlex Tall nedoporučuji. Po měsíci používání oba keramické kameny se rozbily. A ani reklamace mi nebyla uznána.

  • 12.5.15 - Re: Bez nadpisu - napsal(a) Jitka Kakaščíková, Čerstvá Káva

   Dobrý den. Je nám líto, že jste nebyla s tímto mlýnkem spokojená. Ve Vašem případě došlo (dle vyjádření reklamačního technika) k prasknutí mlecích keramických kamenů z důvodu nevhodného použití, proto jsme Vám danou reklamaci nemohli uznat. Ostatní zákazníci jsou ovšem s tímto mlýnkem velice spokojeni, jedná se o jeden z nejkvalitnějších mlýnků z naší nabídky a o tom svědčí i jeho vysoká prodejnost. Evidujeme minimum reklamací na tento produkt.


 • 21.1.15 - Bez nadpisu - napsal(a) Tereza

  Při objednání výrobku Porlex Tall s doručením na výdejní místo mimo Prahu : Dá se zaplatit kreditní kartou ? Platí se dopravné na výdejní místo mimo Prahu? Dík. Tereza

  • 22.1.15 - Re: - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, ceník dopravy máme podrobně uvedený na našem e-shopu v sekci doprava a platba. Možnost platby platební kartou už je individuální záležitostí jednotlivých poboček.


 • 5.8.14 - Porlex vs. Hario - napsal(a) Adam K.

  Dobry den,

  rozhoduji se mezi timto mlynkem a mlynkem Hario Skerton. Shanim mlynek ktery zvladne velmi jemne mleti - mam espresso La Pavoni Europicolla, ktery vyzaduje velmi jemne mleti. Ktery byste doporucili?

  • 6.8.14 - Re: Porlex vs. Hario - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, na velmi jemné mletí doporučujeme určitě mlýnek Hario Skerton ;-) Nicméně i ruční mlýnek Porlex Tall zvládne namlít kávu na velmi jemno.


 • 22.5.14 - Náhradní díly - napsal(a) ales-r

  Dobrý den, jak je to s dostupností náhradních dílů (mlecích kamenů) k tomuto mlýnku, jsou stejné s mlýnky hario. Na zahraničních stránkách se dají sehnat.

  • 22.5.14 - Re: Náhradní díly - napsal(a) Hana Tůmová, Čerstvá Káva

   Dobrý den, náhradní díly k tomuto mlýnku budou v nabídce během několika týdnů.


  Recenze produktu Ruční mlýnek na kávu Porlex Tall II

  Průměrná známka, kterou je hodnocen tento produkt, je 4.84 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 12. 06. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kromě inzerované kvality a nastavitelné jemnosti mletí (mele moc hezky) se dá velmi jednoduše rozebrat, umýt a zpátky složit.


 • Anonym hodnotil 27. 06. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • neměl by chybět ve výbavě milovníka kávy a její správné přípravy, výborně se hodí pro cestovní výbavu


 • Burda hodnotil 04. 07. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • skladný , velmi dobře mele , nerez - nezničitelný , cena , kvalita


 • Anonym hodnotil 08. 08. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 10. 08. 2014 tento produkt známkou 4.5 / 5

  • Zboží splnilo očekávání co jsem požadoval to jsem dostal


 • Anonym hodnotil 26. 09. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Dobrý za dobrou cenu


 • Petra hodnotil 19. 11. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Výborná volba, skvělý mlýnek na čerstvou voňavou kávu.


 • Martina hodnotil 30. 11. 2014 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Splnil naše očekávání, kávu namele výborně


 • Katka hodnotil 02. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • určitě můžu doporučit - je to prostě kvalita daná touto značkou


 • Anonym hodnotil 07. 01. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Rychlý, bez rizika nánosu namleté kávy do závitu (u části pro namletou kávu), praktický svou skladností.


 • Anonym hodnotil 02. 02. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejvyšší spokojenost s kvalitou mletí kávy.


 • Anonym hodnotil 22. 02. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Nejlepsi mlynek


 • léé hodnotil 07. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • jednoduchá obsluha a údržba, byl mi doporučen a nezklamal


 • Anonym hodnotil 08. 03. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • na cesty výborný


 • L. hodnotil 08. 04. 2015 tento produkt známkou 3.5 / 5

  • Mlýnek vhodný tak pro 1-2-osoby, nebo jako cestovní.


 • Anonym hodnotil 15. 04. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • mlýnek mohu vřele doporučit kávu namele krásně a rychle festovní konstrukce mlýnku


 • Anonym hodnotil 31. 05. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Pavel hodnotil 01. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Bezkonkurenčně nejlepší


 • vojta hodnotil 04. 06. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 17. 07. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 30. 08. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • použil jsem zatím 10x, spokojenost veliká, všem doporučuji


 • Anonym hodnotil 01. 09. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Kvalitní zpracování,snadná regulace hrubosti namletí


 • Petr hodnotil 15. 09. 2015 tento produkt známkou 4.0 / 5

  • Nechtěl jsem elektrický mlýnek, který zabírá v kuchyni trvale místo. Namletá káva se dá bezproblémově vysypat do pákového filtru espresa nebo do hrnku či malého frenchpressu. Trochu se bojím o životnost mlecí páky a trnu, na který se páka nasazuje. Pětiramenný otvor pro páku je docela malý a nevím jak se to časem omačká.


 • Anonym hodnotil 29. 09. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Velice kvalitní výrobek, dobře mele - možnost nastavení hrubosti


 • Anonym hodnotil 26. 10. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Peněz nelituji.


 • Anonym hodnotil 08. 11. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • .


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 28. 12. 2015 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 11. 01. 2016 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 01. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • ms hodnotil 01. 02. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Sice je ruční mlýnek hlavně "na cesty", ale může sloužit denně bez problémů.


 • Anonym hodnotil 22. 03. 2016 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 07. 06. 2016 tento produkt známkou 4.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 10. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 11. 2017 tento produkt známkou 4.5 / 5


 • Anonym hodnotil 15. 11. 2017 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 19. 05. 2018 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 03. 01. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 21. 04. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 05. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 26. 12. 2019 tento produkt známkou 5.0 / 5


 • Anonym hodnotil 23. 03. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • Mlýnek je dražší, ale namelete s ním kávu opravdu jemně a mletí jde lehce.


 • Anonym hodnotil 30. 04. 2020 tento produkt známkou 5.0 / 5

  • jednoduchá obsluha


 • Anonym hodnotil 25. 12. 2021 tento produkt známkou 5.0 / 5