ČERSTVÁ KÁVA - Finalista soutěže Shop Roku v kategorii Jídlo a nápoje

Výdejní místa

Rádi rozhodujete sami, kdy a kde si vyzvednete balíček z e-shopu? Máte špatnou zkušenost s poštou a dalšími doručovatelskými službami? Vyzvedněte si objednávku z Čerstvé Kávy formou osobního odběru.

S námi můžete svůj balíček vyzvednout na 1033 místech v ČR a SR.

Na prodejnách vás odbavíme obratem a zdarma

Jste z Prahy nebo víte, že do hlavního města budete mít cestu? Přijďte si pro objednávku jedné z našich pražských prodejen. Objednané zboží připravíme k vyzvednutí již v den nákupu, osobní odběr je zdarma. Adresy i otevírací dobu najdete na této stránce hned pod mapou.

Nejste z Prahy? Využijte dalších více než 1 000 výdejních míst po ČR

Velká i menší města, nákupní centra s prodlouženou otvírací dobou – tady všude najdete výdejní místa sítí Zásilkovna.cz a DPD ParcelShop / Uloženka.cz. I tady určujete sami, kdy si zásilku vyzvednete – třeba cestou z práce nebo při víkendovém nakupování? Vše jen za drobný poplatek od 29 Kč.

Naše prodejny kávy

Praha 1 - Nové Město - Hybernská 1617/40

Název pobočky: ČerstváKáva.cz

Prodejna se nachází na konci Hybernské ulice před křižovatkou "U Bulhara", mezi Army shopem a Studiem 54.

Otevírací doba: PO-PÁ 08:00-20:00.


Praha 10 - Strašnice - Turnovského 263/4

Název pobočky: delicado

Otevírací doba: PO-PÁ 09:00-18:30.


Výdejní místa Zásilkovna.cz - ČR

Aš - Sadová 503/2

Název pobočky: Nábytek Kába

Pobočka se nachází v prodejně nábytek Kába na kraji ulice Sadová. Před pobočkou lze zaparkovat. Zastavení možné i v ulici Hlavní.


Bakov nad Jizerou - Mírové náměstí 85

Název pobočky: Tipsport Bakov n.J.

Pobočka se nachází na Mírovém náměstí v Tipsportu. Před pobočkou lze zaparkovat.


Bechyně - Libušina 159

Název pobočky: Svět barev - PANTER COLOR a.s.

Pobočka se nachází v provozovně světa barev na ulici Libušina naproti ZŠ. Vedle provozovny je lékárna. Před pobočkou možnost pohodlně zaparkovat.


Bělá pod Bezdězem - Masarykovo náměstí 1413

Název pobočky: Trafika-Folprechtová

pobočka se nachází na Masarykově náměstí v trafice U pobočky lze pohodlně zaparkovat


Benátky nad Jizerou - Pražská 76/62

Název pobočky: RF Bikes

Pobočka se nachází přibližně 50 metrů od autobusového nádraží na rohu ulic Pražská a Lidická. Parkování možné přímo před prodejnou nebo v ulici Lidická


Benešov - Červené Vršky 1594

Název pobočky: BikeSport 007

Pobočka se nachází ve specializované prodejně a servisu jízdních kol, elektrokol a lyží. Prodejna BIKESPORT 007 se nachází pod Lidlem. Před pobočkou lze pohodlně zastavit.


Benešov - Pražská 1698

Název pobočky: Firstsport

Pobočka se nachází v prodejně Firstsport v Pražské ulici nedaleko kruhového objezdu před Billou. Před pobočkou lze zaparkovat na parkovišti před pobočkou.


Benešov - Tyršova 178

Název pobočky: Náplně.com

Pobočka se nachází v prodejně tonerů na nejrušnější ulici Benešova v mítě křižovatky s ulicí Husova. Pro vyzvednutí zásilky je možné krátkodobě zaparkovat před prodejnou.


Beroun - Česká 193/24

Název pobočky: Rybářské potřeby

Pobočka je zatím neoznačena z důvodu rekonstrukce domu, ve kterém se nachází. Pobočka je na rohu ulic Česká a Politických vězňů v prodejně rybářských potřeb. Nedaleko je most přes řeku Berounku.


Beroun - Česká 60/10

Název pobočky: Oční optika M. Ečerová

Pobočka se nachází ve spodní části Husova náměstí. Pokračujte po směru výjezdu vozidel za Albert, Komerční banku, květinářství a sportovní potřeby. Najdete nás hned dále za lékárnou, naproti drogerii Rossmann v oční optice M. Ečerová.


Beroun - Plzeňská 95/44

Název pobočky: Obchod s noži

Pobočka se nachází v prodejně nožů na Plzeňské ulici na úpatí Městské hory, na kterou se dostanete ulicí Sadová. Před pobočkou je možnost zaparkovat na několika parkovacích místech po obou stranách silnice.


Beroun - Závodí - Pražská 86/20

Název pobočky: Železářství VOK

Pobočka se nachází v prodejně železářství v Berouně na ulici Pražská, nedaleko přejezdu. Pobočka je ve dvoře objektu. Před pobočkou lze na parkovišti, které patří železářství, pohodlně zaparkovat.


Bílina - Aléská 269

Název pobočky: Autodíly Rychloservis Bílina

Pobočka se nachází v prodejně náhradních dílů Autodíly rychloservis Bílina poblíž v Pražském předměstí. Při výjezdu z Bíliny směr Praha odbočte třetí odbočkou za kruhovým objezdem u Lidlu doprava do ulice Nerudova. Po cca 100 m se dostanete na širší prostrantví kde jsou autodílny - v patře nad je prodejna náhradních dílů, kde je i pobočka.


Bílovec - Slezské náměstí 110/19

Název pobočky: Drogerie u kostela

Pobočka se nachází v prodejně drogerie u kostela pod prodejnou hraček. Parkovat lze před prodejnou.


Blansko - Bezručova 1570/1

Název pobočky: Mobily Elektro3000 Radim Staffa

Pobočka se nachází v prodejně s prodejem a servisem mobilů v přízemí výškové budovy na kraji hlavního náměstí Svobody. Velké parkoviště je přímo před pobočkou přes ulici.


Blansko - Lažánky 221

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čeprací stanici v části Lažánky směrem na Blansko.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze přímo u čerpací stanice.


Blansko - Vodní 2462/11

Název pobočky: Cyklo Bike Sport

Pobočka se nachází v prodejně Cyklo bike sport, v samostatné budově s kruhovým půdorysem. Vedle úřadu práce na hlavní silnici z Rájce Jestřebí - blízko centra Blanska. Pobočka se nachází 150 m od centrálního kruhového objezdu v Blansku směr Rájec Jestřebí.


Blatná - V Podzámčí 173

Název pobočky: Elektro Suchý

Pobočka se nachází na prodejně Elektro Suchý, která se nachází naproti Lidlu. Před prodejnou lze zaparkovat.


Blatnice pod Svatým Antonínkem 857

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na výjezdu směrem na Blatničku.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bludov u Šumperka - Lázeňská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na výjezdu z Bludova směrem na Šumperk.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bohumín - Studentská 598

Název pobočky: Nadines

Pobočka se nachází v centru Bohumína v prodejně Nadine dekor ( Nadines.cz). Nedaleko pobočky je GE Money bank a Kino Před pobočkou lze parkovat


Boskovice - 17. listopadu 2297/15

Název pobočky: Zlaté ručičky - výtvarné potřeby

Pobočka se nachází v prodejně výtvarných potřeb na prvním poschodí na frekventované ulici 17. listopadu nedaleko Komerční banky. Velké placené parkoviště nedaleko pobočky.


Boskovice - Zborovská 70/9

Název pobočky: Literární čajovna

Pobočka se nachází v ulici Zborovské, 50 m od Masarykova náměstí v Literární čajovně. Z ulice Zborovská musíte zahnout doleva do ulice U císařské, vchod do pobočky je těsně za rohem. Ulice Zborovská je průjezdná úzká ulice. Před pobočkou se nedá zaparkovat. Doporučujeme zaparkovat na náměstí a k pobočce dojít pěšky.


Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Masarykovo náměstí 33/14

Název pobočky: Drogerie Copák

Pobočka se nachází v centru Brandýsa přímo na náměstí v drogerii Copák. Na náměstí lze parkovat.


Břeclav - U Nemocnice 3373/6a

Název pobočky: Alfa Digital

Pobočka se nachází v novostavbě v prodejně Alfa Digital v ulici U nemocnice 400 m od zastávky autobusu Nemocnice. 200 m od čerpací stanice Agip. Z centra (Masarykovo náměstí)  se vydejte směr Valtice (třída 1. máje). Projedete kolem nákupní zóny (Billa, Lidl, Penny) a za čerpací stanicí Agip se dáte doleva. Po 200 m odbočíte doleva na parkoviště. Pobočka se nachází v provozovně Alfa Digital


Břeclav - U Stadionu 3182/6

Název pobočky: Prodejna výrobků Kärcher

Pobočka se nachází nedaleko Okresního Soudu v Břeclavi a Městské knihovny Břeclav. Na světelné křižovatce u Okresního Soudu v Břeclavi odbočte na ulici U Stadionu a po 20 metrech budete před pobočkou prodejny Kärcher . Před pobočkou je parkovací místo.


Brno - Bohunice - Dlouhá 577/3

Název pobočky: Top drogerie, Marcel Jantač

Pobočka se nachází v budově obchodního centra v průchodu pod nápisem Radnice MČ Brno-Bohunice asi 20 metrů napravo od prodejny Albert. Z Jihlavské zabočte na ulici Dlouhá, jeďte rovně, první doleva na Ukrajinskou. Napravo bude parkoviště před obchodním centrem.


Brno - Bystrc - Kachlíkova 887/9

Název pobočky: VeBaFood.cz - zdravá výživa

Pobočka se nachází v prodejně zdravé výživy na ulici Kachlíkova v přízemí 7. patrové budovy nedaleko MŠ Skřivánek. Snadné parkování na sídlišti před pobočkou.


Brno - Bystrc - Kubíčkova 1115/8

Název pobočky: Chovatelské potřeby

Pobočka se nachází v OC Max v prodejně Chovatelské potřeby uprostřed přízemí Pobočka je dobře dostupná. Poobou stranách OC je parkoviště


Brno - Bystrc - Kuršova 976/1

Název pobočky: Bazar

Pobočka se nachází ve spodní části panelového domu u konečné zastávky tramvaje č.1. Ano, cca 15 metrů od pobočky je velké parkoviště.


Brno - Černá Pole - Černopolní 246/55

Název pobočky: Vinotéka Perkmistr

Pobočka se nachází v přízemí rodinného domu, nedaleko Mendelovy univerzity v Brně. Parkovat se dá před pobočkou na chodníku.


Brno - Černá Pole - Lidická 1867/24

Název pobočky: FunDeco - bytový textil, doplňky, oděvní látky

Pobočka se nachází nedaleko Městské divadlo Brno. Parkování po stranách ulice Lidická.


Brno - Černá Pole - Merhautova 943/61

Název pobočky: U Kačenky - dětská obuv

Roh ulic Merhautova - Těsnohlídkova Před obchodem je možné parkovat.


Brno - Černá Pole - Provazníkova 890/40

Název pobočky: Autosol.cz

Pobočka se nachází mezi restaurací Dřevěná růže a vinotékou Kamenny džbán. Pojedete-li po ulici Provazníkova směrem z Černých Polí do Husovic, budete mít pobočku po pravé straně. Cca 300 m za křižovatkou ulic Provazníkova a tř. Generála Píky, 200 m před křižovatkou Provazníkovy s Merhautovou.Parkování před prodejnou na blikačky je možné. Neparkovat na chodníku!


Brno - Černovice - Olomoucká 1026/148

Název pobočky: Vinotéka U Alberta

Pobočka se nachází vedle supermarketu Albert. Před pobočkou se dá bezplatně zaparkovat.


Brno - Horní Heršpice - Bednářova 645/1

Název pobočky: ELIQUID-BRNO.CZ

Pobočka se nachází na rohu ulic Sokolova a Bednářova, nedaleko pošty v Horních Heršpicích. Možnost parkovat v ulici.


Brno - Horní Heršpice - Ořechovská 538/22

Název pobočky: ATCentrum - stavební práce

Pobočka se nachází v prodejně nedaleko obchodního centra Futurum. Prodejna je umístěna v přízemí rodinného domu. Poslední rodinný dům po pravé straně směr Moravany. Před pobočkou je místo k zaparkování.


Brno - Husovice - Tomkovo náměstí 11/6

Název pobočky: Kočárky BALLI

Pobočka se nachází na křižovatce ulic Provazníkova a Valchařská. Parkoviště sokolovna, Husovice.


Brno - Kohoutovice - Libušina třída 579/2

Název pobočky: KoKoloniál se zdravou výživou

Pobočka se nachází  ve spodní části budovy. V horní části je Česká pošta. Od zastávky autobusu jděte po schodech dolů, podél budovy až na konec ke skleneným dvěřím. Parkoviště 100 metrů od pobočky, když odbočíto naproti Aquaparku Kohoutovice.


Brno - Komárov - Hněvkovského 677/66a

Název pobočky: OutletHall

Pobočka se nachází v prodejně OutletHall v ulici Hněvkovského - při cestě z centra je po pravé straně ulice. Prodejna je bezbarierová.  Dobrá dostupnost autem s parkovištěm přímo u prodejny. Směrem z centra po ulici Hněvkovského 1. odbčka vpravo za zastávkou MHD Hněvkovského


Brno - Komárov - Mariánské náměstí 617/1

Název pobočky: LepsiCigareta

Pobočka se nachází na Mariánském náměstí. Konečná Komárov tramvaje 9. Autem zle přijed k pobočce. Příjezd je z ulice Hněvkovského.


Brno - Komín - Hlavní 891/151a

Název pobočky: Svět žárovek a tonerů

Pobočka se nachází na ulici Hlavní, cca 30m od křižovatky ulic Hlavní a Branka směrem do centra. Možnost zastavení autem před pobočkou.


Brno - Komín - Závist 415/12

Název pobočky: ShopGSM.cz

Pobočka se nachází na konci ulice Branka a začátku ulice Bystrcká.  V tomto místě je menší odbočka do kopce na ulici Závist. Pobočka je zde v ulici, cca 80 m daleko, po pravé straně. Vzdálenost od zastávky Branka je 100 m. Před pobočkou není problém zaparkovat.


Brno - Královo Pole - Palackého tř. 48

Název pobočky: MobilMax

Výdejní místo se nachází na nejfrekventovanější ulici Palackého třída městské části Královo Pole po pravé straně směrem z města u zastávky tramvaje Jungmannova. Směrem do centra je provozovna přímo naproti zastávce. V opačném směru je ze zastávky potřeba ujít cca 25 metrů. Možnost parkování je hned před prodejnou. V případě obsazení je v okolí další spousta parkovacích míst.  


Brno - Královo Pole - Palackého třída 191/122

Název pobočky: Svět tonerů

Provozovna se nachází na Palackého třídě 122 naproti Úřadu práce v prodejně Kancelářské potřeby - Svět tonerů


Brno - Královo Pole - Palackého třída 3063/45

Název pobočky: Trafika nonstop

Pobočka se nachází na začátku pasáže Koruna. Před pobočkou je několik parkovacích míst.


Brno - Křenová 55/3

Název pobočky: Amio - mobily, PC, tablety...

Pobočka se nachází v prodejně mobilních telefonů a příslušenoství firmy Amio, na začátku ulice Křenová, cca 250 metrů od hlavního nádraží, 300 metrů od Galerie Vaňkovka, téměř naproti sídlu městské policie. Parkování je možné na velkém parkovišti na ulici Vlhká (50 m od pobočky), v ulici Rumiště, případně na placeném parkovišti na ulici Mlýnská (za budovou městské policie).


Brno - Lesná - Dusíkova 910/17

Název pobočky: Vinotéka Perkmistr

Pobočka se nachází 50 m od autobusové zastávky Kupkova v přízemí sedmiposchoďového obytného domu, v místech kde podlouhlý obytný dům má balkony. Směrem na Soběšice, po levé straně za autobazarem odbočit doleva přez přechod pro chodce a zaparkovat na přilehlém parkovišti.


Brno - Líšeň - Kotlanova 8371

Název pobočky: Stánek - Elektro, Drogerie

Pobočka se nachází v prodejním stánku Elektro - drogerie  uprostřed sídliště, vedle restaurace Jasmín. Pobočka je dobře dostupná, v okolí lze dobře parkovat


Brno - Líšeň - Šimáčkova 627/8

Název pobočky: Drogerie

Pobočka se nachází 50 metrů od náměstí Karla IV, směrem na Ochoz u Brna. Větší parkoviště je na rohu ulic Šimáčkova a Ondráčkova.


Brno - Nový Lískovec - Petra Křivky 525/1a

Název pobočky: Drogerie, papír, domácí potřeby Pavlíková

Pobočka se nachází uprostřed sídliště v 1. patře nad supermarketem Albert. Nedaleko přes ulici se nachází ZŠ Brno, Kamínky. Snadné parkování zdarma.


Brno - Pisárky - Vinařská 470/5c

Název pobočky: Tisk.digi.cz

Pobočka se nachází v areálu vysokoškolských kolejí Ekonomicko-správní fakulty MU v bloku A3. Na Vinařské ulici je několik kolmých parkovacích míst.


Brno - Ponava - Štefánikova 78/10

Název pobočky: Nejen Maďarské a Slovenské Pochoutky

Pobočka se nachází na hlavní frekventované Štefánikově ulici nedaleko parku Lužánky. Od centra jeďte rovně po Lidické ulici. Na konci parku Lužánky za světelnou křižovatkou pokračujte dalších 50 metrů rovně. Pobočka bude po pravé straně. Možnost parkování je před prodejnou. V případě obsazení jsou v okolí další parkovací místa.


Brno - Řečkovice - Böhmova 768/1

Název pobočky: Centrum služeb občanům

Pobočka se nachází na rohu ulic Böhmova a Banskobystrická, v provozovně Centra služeb občanům. Příjezd k pobočce po ulici Banskobystrická. Ve směru od centra budete mít pobočku po pravé straně. Parkování je možné v ulici.


Brno - Slatina - Tilhonova 442/30

Název pobočky: Slatinská vinotéka

Pobočka se nachází na Tilhovově ulici, u křižovatky s ulicí Slavkovská, kousek od zastávky trolejbusu 33, Langrova. Dvě parkovací místa před pobočkou nebo velké parkoviště Slavkovská.


Brno - Staré Brno - Křížová 105/4

Název pobočky: Husákovy děti

Pobočka se nachází v těsné blízkosti Mendlova náměstí v Brně v prodejně Husákovy děti, Prodameto.cz


Brno - Staré Brno - Křížová 105/4

Název pobočky: Reproservis CZ

Pobočka se nachází v těsné blízkosti Mendlova náměstí v Brně. POZOR, dvě prodejny s výdejním místem Zásilkovna vedle sebe. Vstupujte do pravé do Reproservisu.


Brno - Staré Brno - Nové sady 592/27

Název pobočky: Motocyklové díly.cz

 Pobočka se nachází přibližně 500 m od hlavního nádraží v Brně, mezi tržnicí Malá Amerika a halou Rondo. Označení Pneuservis a Motocyklové díly.Pobočka se nachází v patře, pro podání většího množství zásilek je možné využít nákladní výtah.  Od sportovní haly Rondo směrem k nádraží, zhruba v polovině cesty mezi Rondem a tržnicí Malá Amerika je možnost odbočit do dvorního traktu společností Motocyklové díly a Pneuservis Firststop.   


Brno - Staré Brno - Pekařská 427/50

Název pobočky: Zapleteno.cz

Pobočka se nachází v ulici Pekařská naproti odbočce do ulice Anenská


Brno - Staré Brno - Pekařská 442/88

Název pobočky: AZ FOTO

Pobočka se nachází kousek od Mendlova náměstí, na začátku ulice Pekařská, asi po 20 metrech vlevo. Vjezd na parkoviště po levé straně vedle prodejny. Najeďte na chodník a zastavte před závorou (viz foto). Vystupte a poproste v prodejne o zvednutí závory.


Brno - Starý Lískovec - U Leskavy 781/25

Název pobočky: LA BOUTIQUE

Pobočka se nachází v butiku v přízemí nových bytovek. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat


Brno - Střed - Bašty 414/4

Název pobočky: Zásilkovna s.r.o.

Pobočka se nachází cca 200m od vlakového nádraží Brno - hlavní nádraží, v ulici Bašty směrem k vodním schodům. Před pobočkou je možno krátce zastavit.


Brno - Střed - Gorkého 88/46

Název pobočky: Season Outlet

Pobočka se nachází v ulici Gorkého, jen pár metrů od křižovatky s ulicí Úvoz (ve směru od Kraví hory). Naproti Domovu mládeže M. Steyskalové, 100 m od Fakultní porodnice a 100 m od VUT Brno. Přímo u pobočky bývá problém s parkováním.


Brno - Střed - Vachova 44/8

Název pobočky: Ucebnice.com - Učebnice a knihy, Mgr. Jitka Spiesová

Pobočka se nachází v prodejně knih a učebnic ve středu města. Ulice Vachova je kousek od Krajského soudu a pouhých 200 metrů od náměstí Svobody. Špatné parkování, úplný střed města. Dá se zaparkovat, když se chce.


Brno - Trnitá - Čechyňská 360/4

Název pobočky: 1. brněnská vinotéka

Pobočka se nachází nedaleko Šujanova náměstí směrem k ulici Křenova. Dvě parkovací místa přímo před prodejnou.


Brno - Trnitá - Zvonařka 470/2b (OC Zvonařka)

Název pobočky: AZ FOTO

Pobočka se nachází přímo na autobusovém nádraží Brno - Zvonařka a to na poschodí v budově u nadchodu do nákupního centra Vaňkovka. Možnost zaparkovat ve Vaňkovce nebo v boční ulici Trnitá a Rosická.


Brno - Veveří - Grohova 118/22

Název pobočky: Studio Bella

Pobočka se nachází na křižovatce ulic Grohova a Jiráskova nedaleko Obilního trhu. Z Úvozu ani z ulice Veveří na Grohovu ulice nelze odbočíte. Odbočte na ulici Gorkého, pokračovat na Obilní trh, odbočit na Jiráskovu ulici a pak rovně po křižovatku s Grohovou, kde už pobočku uvidíte.


Brno - Veveří - Hrnčířská 888/11

Název pobočky: Bytový textil

Pobočka se nachází vedle bytového domu SFINX, necelých 100 metrů vlevo po odbočení ze Štefánikovy ulice na Hrnčířskou. Parkujte v ulici nebo v garážích bytového domu SFINX, kde první 1/2 hodina je zdarma.


Brno - Veveří - Kounicova 949/67

Název pobočky: Copycentrum.cz

Pobočka se nachází v části mezi budovou Magistrátu města Brno a Moravskou zemskou knihovnou. Parkovat doporučujeme na konci ulice Sevřená, viz foto s mapou.


Brno - Veveří - Údolní 403/42

Název pobočky: Planeta Her

Pobočka se nachází u frekventované křižovatky poblíž centra, prodejna je v úrovni vozovky, přímo na zastávce MHD. Parkování na rušné ulici krátkodobě možné.


Brno - Vinohrady - Pálavské náměstí 4286/3c

Název pobočky: Pivotéka U Modrého lva

Pobočka se nachází na Pálavském náměstí, hned naproti autobusové zastávce - ne přímo v budově, ve které je Albert apod. Doporučujeme zaparkovat na velkém parkovišti, které je při příjezdu od ulice Žarošická po levé straně, až za nákupním centrem.


Brno - Žabovřesky - Králova 279/9

Název pobočky: BRNOOFFICE

Pobočka se nachází cca 80 metrů od zastávky Králova, naproti základní škole. Černá budova s logy firem BrnoOffice a Zásilkovna. Parkování je možné v ulici před pobočkou.


Brno - Zábrdovice - Cejl 142/1

Název pobočky: KARS - Elektroinstalační materiál

Pobočka se nachází nedaleko Malinovského náměstí v prodejně s elektroinstalačním materiálem na rohu ulic Koliště a Cejl. V okoli pouze placená parkoviště.


Brno - Zábrdovice - Merhautova 429/4

Název pobočky: Gabriela

Výdejní místo se nachází v malém obchůdku přímo u zastávky Dětská nemocnice, po pravé straně silnice (ve směru od centra). Parkování je možné přímo před prodejnou (po straně silnice).


Brno - Žebětín - Bartolomějská 901/29

Název pobočky: Vinotéka Víner BENO

Pobočka se nachází na okraji Žebětína v přízemí bytového domu. Bezplatné parkování před pobočkou.


Brno - Židenice - Táborská 415/153

Název pobočky: Protvory.cz

Pobočka se nachází v přízemí dvoupodlažního řadového rodinného domu na ulici Táborská. Nedaleko asi 400 metrů od pobočka se nachází židovský hřbitov v Židenicích. Možnost parkovat před pobočkou nebo v bočních ulicích.


Broumov - Protifašistických bojovníků 206

Název pobočky: Zdravotnické potřeby

Pobočka se nachází na ulici Protifašistických bojovníků v obchodě se zdravotnickými potřebami. V blízkosti pobočky lze zaparkovat.


Brumov-Bylnice - H. Synkové 1389

Název pobočky: Zdravá výživa

 Pobočka se nachazí v prodejně zdravé výživy. Prodejna zdravé výživy  se nachází v 1.patře  v Domě u slunce.  Před pobočkou lze zaparkovat


Bruntál - Krnovská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici Vena Trade na uici Krnovská. Výjezd z města směrem na město Krnov.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze na čerpací stanici.


Bruntál - Ruská 1449/10

Název pobočky: Studio spánku

Pobočka se nachází v ulici Ruská v provozovně Studio spánku. Od hlavní silnice se budova nachází za Billou. V budově je i bankomat a studio fitness Silueta. Ve vedlejší budově je STK. Před pobočkou lze parkovat.


Buchlovice - Hřbitovní 167

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na hlavním tahu ve směru na Uherské Hradiště.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8% Parkovat lze u čerpací stanice.


Bučovice - Slovenská

Název pobočky: ČS Vena Trade

Pobočka se nachází na čerpací stanici na hlavním tahu ve směru na Uherské Hradiště.http://www.vena-trade.eu/UPOZORNĚNÍ: Při platbě kartou Vám bude přeúčtován bankovní poplatek ve výši 0,8%


Bystřany - Pražská 37

Název pobočky: Ohňostroje & zábavní pyrotechnika

Pobočka se nachází v prodejně Ohňostrojů a zábavní pyrotechniky v Pražské ulici nedaleko pobočky České pošty a vlakové tratě. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Bystřice nad Pernštejnem - Masarykovo náměstí 19

Název pobočky: JCS computer

Pobočka se nachází v horní části náměstí naproti poště. Před pobočkou lze krátkodobě zaparkovat.


Bystřice pod Hostýnem - Masarykovo nám. 72

Název pobočky: Lagoon Foto

 Pobočka se nachází přímo na Masarykově Náměstí v centru Bystřice pod Hostýnem.


Bzenec - Zámecká 1567

Název pobočky: Elcomt COMFOR

Pobočka se nachází v prodejně  Comfor Elcomt prakticky na křižovatce ulic Zámecká a Vracovská Přímo u pobočky je malé parkoviště


Čáslav - Pražská 1616/57

Název pobočky: Pangrafik

Pobočka se nachází v panelovém domě u kruhového objezdu Pražská, Tylova, Masarykova. Mezi pobočkou a kruhovým objezdem je malý parčík před pobočkou lze pohodlně parkovat


Čelákovice - Masarykova 226/19

Název pobočky: Lumira

300 m od vlakového nádraží, po ulici Masarykova vedle světelné křižovatky Masarykova x U Podjezdu.


Černošice - Karlštejnská 252

Název pobočky: Bílá Slunečnice

Pobočka se nachází v prodejně zdravé výživy na autobusové zastávce Černošice, žel.zast vedle cukrárny Hájek & Hájková. Zastavit autem přímo před pobočkou není možné.


Červený Kostelec - 5. května 829

Název pobočky: Vinotéka

Pobočka se nachází ve vinotéce na ulici 5.května. Před pobočkou lze zaparkovat.


Česká Kamenice - Janáčkova 202

Název pobočky: Rybářské potřeby

 Před pobočkou je parkování omezené, lepší je zaparkovat na blízkém parkovišti a dojít k pobočce cca 100 metrů.


Česká Lípa - Antonína Sovy 2119

Název pobočky: Obuv KLM Slovanka

prodejna obuvi objekt je u hlavní silnice, neplacené bezproblémové parkování přes silnici - viz foto z pohledu od hlavního vchodu


Česká Lípa - Mikulášská 183/6

Název pobočky: Tabák Zemro

Pobočka se nachází na rohu ulice Žižkova a Mikulášská. Před pobočku možné krátkodobé zastavení.


Česká Lípa - Paní Zdislavy 421/2

Název pobočky: The Keeper s.r.o.

Pobočka se nachází na ulici "Paní Zdislavy" v The Keeper. (Účetnicví) Před pobočkou lze zaparkovat.


Česká Lípa - Východní EC11

Název pobočky: Potraviny OÁZA

Pobočka se nachází na ulici Východní v potravinách Oáza. (Budova nemá přiřazené PSČ, nejbližší adresa je : Východní 2611) u pobočky lze pohodlně zaparkovat.


Česká Skalice - Husovo náměstí 51

Název pobočky: Studio Čtyřlístek

Pobočka se nachází na náměstí vedle staré radnice ve studiu Čtyřslístek. Parkování možné přímo před pobočkou.


Česká Třebová - Litomyšlská 117

Název pobočky: JK zoo

Pobočka se nachází na Litomyšlské ulici nedaleko supermarketu Billa v obchodě JKzoo. Za domem je velké soukromé parkoviště.


Česká Třebová - Nádražní 982

Název pobočky: PROBIT Elektro

Pobočka se nachází v ulici Nádražní 100 m od vlakového nádraží. Cca 30 m od kruhového objezdu. Před pobočkou je možné parkovat.


České Budějovice - Ant. Barcala 404/38 (Máj)

Název pobočky: Originaldarek.cz

 V prvním patře budovy kde je Česká Pošta  Před pobočkou možno bezplatně zaparkovat


České Budějovice - Česká 197/16

Název pobočky: Šaty nejen pro družičky

Historické centrum města. V centru ideální pro vyzvedávání zásilek pro zákazníky, kteří zde pracují a dojíždějí sem MHD. Jedno parkovací místo na max. 5 minut před obchodem.


České Budějovice - Chelčického 102/24

Název pobočky: Skvelamama.cz

Pobočka se nachází na konci Chelčického ulice (za Slunečnicí), u ulice Rudolfovské. Parkovací místa po stranách ulice.


České Budějovice - Dr. Stejskala 438/12

Název pobočky: MARC'O sport

Pobočka se nachází v jižní části historického centra města, 50 metrů od Zlatého mostu, v blízkosti Jihočeského divadla. Pplacené parkoviště Zátkovo nábřeží nebo Jihočeské divadlo.


České Budějovice - Dvořákova 189/4

Název pobočky: Akvacentrum RYBKA

Jděte z Lannovy třídy na ulici Dvořákovu. Pobočka bude po 20 metrech po pravé straně. Od Mercury centra a vlakového nádraží je to cca 200 metrů. Možnosti parkování před pobočkou nebo bezplatně v Mercury centru nebo za poplatek na Lannově třídě.


České Budějovice - Husova třída 643/27

Název pobočky: Bytový textil Marie Bártová

Pobočka se nachází nedaleko výstaviště Země živitelka. Před pobočkou je několik parkovacích míst zdarma.


České Budějovice - Krčínova 1610

Název pobočky: Trendy svítidla

Pobočka se nachází v provozovně Trendy svítidla vedle Koberce Breno (ve stejném objektu sídlí i výdejní místo mall.cz) Pobočka se nachází v obchodní zóně Českých Budějovicu výjezdu na Písek. V těsné blízkosti nákupního centra Géčko. Před pobočkou je parkoviště.


České Budějovice - Matice školské 1786/17

Název pobočky: Zdravá výživa

Pobočka se nachází v budově Polikliniky Jih. Vchod do prodejny je z ulice Tylova. Parkovací místa kolem polikliniky.


České Budějovice - Novohradská 368/20

Název pobočky: FYTO-KOSMETIKA.CZ

Pobočka se nachází cca 200 m od OC Mercury, 50 m od zastávky MHD U Koníčka Parkování možné přímo před pobočkou.


České Budějovice - Průběžná 2507/50

Název pobočky: Hesperia PC, tiskárny, příslušenství

Pobočka se nachází v komerční budově s garážemi mezi ulicemi Průběžná a Strakonická. V objektu sídlí firma Hecht a Svítidla Lenyk. Naproti přes ulici Strakonická je prodejna Möbelix. Příjezd od ulice Průběžná, parkovat lze přímo v objektu 120 minut zdarma. Využít je možné i parkoviště u nákupních center v těsné blízkosti - prodejny nábytku Möbelix a prodejen Penny, Humanic a Kik.


České Budějovice - Rudolfovská tř. 2010/1

Název pobočky: Tvořilka

Vstup je z Otakarovy ulice (naproti elektru U Helmichů). Přímo před obchodem 2 parkovací místa pro klienty. Dostupnost z nedalekého hlavního tahu Budějovicemi - z ulice Na Sadech, Otakarova tř. či z ulice Nádražní.Před prodejnou 2 vyhrazená parkovací místa pro naše zákazníky


České Budějovice - Rudolfovská tř. 290/135

Název pobočky: Novotný NOPO CB


České Budějovice - Šumavská 582/3

Název pobočky: Knihkupectví KOPP

Pobočka se nachází v knihkupectví KOPP v Šumavské ulici v těsné blízkosti parkovište před budějovickou nemocnicí. Před pobočkou je možno parkovat


Český Brod - nám. Arnošta z Pardubic 15

Název pobočky: Drogerie

 Pobočka se nachází na náměstí Arnošta z Pardubic v drogerii.  Na náměstí Arnošta z Pardubic se dostanete například ulicemi Palackého, žižkova, Jungmannova, Suvorovova a Tyršova. Parkování možné přímo před pobočkou.


Český Krumlov - Latrán 148

Název pobočky: Optika THEiA

Pobočka se nachází u Vošáhlíkova mlýnu. Parkoviště Objížďková je pár metrů od pobočky.


Český Krumlov - Plešivecká 136

Název pobočky: Elektrocentrum

Plešivec dole u řeky Za mostem od města odbočte vpravo na Plešiveckou.


Český Těšín - Čapkova 203/1

Název pobočky: Toys-shop

Pobočka se nachází v těsné blízkosti náměstí ČSA v centru Českého Těšína.  V ulicích u pobočky je povoleno podélné parkování při chodníku.


Cheb - náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 474/29

Název pobočky: Prodejna přírodní a bylinné kosmetiky

Pobočka se nachází v prodejně přírodní a bylinné kosmetiky U Chebské Mydlářky na náměstí Krále Jiřího 29 u vrchní kašny. Směr centrum, možno použít ukazatele na turistické informační centrum. Parkování možné před pobočkou na náměstí, 90 minut zdarma.


Cheb - Svobody 972/41

Název pobočky: Baby studio

Pobočka se nachází v prodejně dětského sortimentu Baby studio. Naproti pobočce lze zaparkovat.


Chlumec nad Cidlinou - Klicperovo náměstí 68

Název pobočky: Pro Vaše zvíře

Pobočka se nachází přímo na Klicperově náměstí v příjemné prodejně Pro Vaše zvíře .


Choceň - Jungmannova 131

Název pobočky: Obuv

Pobočka se nachází na Jungmannově ulici poblíž Tyršova náměstí v Obuvi. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Chodov - Rooseveltova 1014

Název pobočky: Sedmé nebe

Pobočka se nachází v prodejně kočárků a kojeneckého zboží přímo v centru Chodova, u kruhového objezdu cca 100 m od Pošty. Vedle pobočky je parkoviště.


Chomutov - Kadaňská 2511/64

Název pobočky: Autodíly Corect s.r.o.

Pobočka se nachází v prodejně Autodílů Corect nedaleko velkého kruhového objezdu na Černické ulici před Globusem. Naproti pobočce lze zaparkovat.


Chomutov - Ruská 85

Název pobočky: DDD Knihkupectví

Prodejna se nachází v prodejně knih DDD knihkupectví pod náměstím v centru Chomutova. Zaparkovat lze na náměstí.


Chomutov - Třebízského 4420

Název pobočky: DomaPro - Kuchyňské potřeby

 Bezplatné parkování přímo před prodejnou.


Chotěboř - Krále Jana 308

Název pobočky: JCS computer

Pobočka je vzdálena cca 50m od náměstí na hlavní silnici směr Ždírec nad Doubravou. Naproti drogerii DM. Krátkodobé parkování možné přímo před pobočkou.


Chrudim - Čelakovského 104

Název pobočky: Akvamex


Chrudim - Novoměstská 54

Název pobočky: Kubašta Elektro

Pobočka se nechází nedaleko Resslova Náměstí na ulici Novoměstská v elektru Kubašta. Před pobočkou lze zaparkovat.


Chrudim - Okružní 1391

Název pobočky: Pohner - kadeřnické potřeby s.r.o.

Pobočka se nachází v městské části Markovice v areálu firmy Pohner – kadeřnické potřeby s.r.o, Okružní 1391, Chrudim Parkování před prodejnou


Chrudim - Poděbradova 68

Název pobočky: Bejbiště dětská herna a kavárna

Pobočka se nachází na Poděbradově ulici v příjemné kavárně nejenom pro maminky s dětmi "Bejbiště". ("vjezdem do dvora 1.patro") Ve dvoře je parkoviště vyhrazeno pro zákazníky.


Čimelice - Čimelice 333

Název pobočky: Trendy Svítidla

Pobočka se nachází v Trendy svítidlech na kraji Čimelic naproti SIKU. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Cvikov - Komenského 295

Název pobočky: Semafor

Pobočka se nachazí na ulici Komenského na křížení s ulicí Nerudova. V obchodě s výpočetní technikou a kacelářskými potřebi Semafor. Před pobočkou lze naprosto pohodlně zaparkovat.


Dačice - Školní 118

Název pobočky: Obuv CROWN

Pobočka se nachází u kostela, pár kroků od památníku první vyrobené kostky cukru. Před prodejnou je možnost zaparkovat, nebo větší parkoviště je kousek dál u zámku na Havlíčkově náměstí.


Děčín - Benešovská 468/1

Název pobočky: Lavennis - Kouzelný svět polštářů

vchod z Kamenické ulice, bývalá jídelna Narex, pobočka sídlí nad klubem Zarabanda Při příjezdu z Kamenické ulice je to poslední dům vlevo před nájezdem na most nad tratí a řekou. Je třeba odbočit vlevo do ulice Příkrá a dostat se na ulici Benešovská odtud je odbočka vpravo před podjezdem. Před pobočkou je možné parkovat.


Děčín - Lázeňská 803/13

Název pobočky: ALMARA plná květin a dárků

Pobočka se nachází v obchodě s dárkovým zbožím " Almara plná květin a dárků" na ulici Lázeňské. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Děčín - Podmokly - Plzeňská 1700/9 (OC Korál)

Název pobočky: Textil - Spodní prádlo

1.patro Obchodního centra KORÁL vedle eskalátoru. Ano,parkoviště Obchodního centra.


Děčín - Sofijská 2/3

Název pobočky: Dárky u Kučerů

Dárky u Kučerů v 1. patře obchodního centra Pivovar, vedle DM drogerie. Možnost parkovat na parkoviště OC Pivovar.


Dětmarovice - Dětmarovice 137

Název pobočky: SAJTO

 Pobočka se nachází vedle České pošty.  Před pobočkou je možno zaparkovat.


Dobrá - Dobrá 38

Název pobočky: Autodíly Kascar M+P s.r.o.

Možnost parkování přímo před prodejnou.


Dobřichovice - V Zahradách 1084

Název pobočky: Trade – OFFICE COMPANY s.r.o.

Pobočka se nachází na rohu ulic V Zahradách a 5. května v prodejně s kancelářskými potřebami Trade - Office company. Pobočka má vchody z obou ulic. Z Kruhového objezdu odbočte směrem na Všenory a první možnou ulici se dejte doprava a tam uvidíte naši pobočku.


Dobříš - Vančurova 1987

Název pobočky: Optik do domu

Pobočka se nachází v provozovně Optik do domu v centru Dobříše nedaleko náměstí, 50 m od Penny marketu. Před pobočkou lze krátkodobě zastavit. Dělší parkování možné u supermarketu Penny.


Dobrovice - Palackého náměstí 149

Název pobočky: Internetové výdejní místo

Pobočka se nachází na autobusovém náměstí Dobrovice. Výdej je podle adresy z druhé strany domu! Zvoňte na zvonek AXZ s.r.o.


Dobruška - Opočenská 81

Název pobočky: TREND interier

Pobočka se nachází v prodejně s koberci, podlahovými krytinami a dekorací. Pobočka leží mezi Poliklinikou Dobruška a Archelebových sadů.


Dolní Bojanovice - Hlavní 140

Název pobočky: Ski & Cyklo Centrum

Pobočka se nachází v centru obce, asi 200 metrů od obecního úřadu. Možnost zaparkovat před pobočkou na zpevněné ploše před domem.


Dolní Kounice - Tovární 127/3

Název pobočky: Schůzka 7.13

Pobočka se nachází napravo od Městské knihovny Dolní Kounice. Před pobočkou je několik parkovacích stání.


Dolní Lutyně - U Kina 178

Název pobočky: Fitness Dolní Lutyně

Pobočka se nachází nedaleko náměstí a kousek od hlavní silnice mezi Bohumínem a Karvinou. Odbočte na hlavní křižovatce do centra ke kostelu na ulici Koperníkova. První odpočka za parkovištěm doprava a další první doprava na ulici U Kina.


Domažlice - Kozinova 44

Název pobočky: Sám sobě doktorem

Pobočka se nachází v rohové vile naproti sportovnímu centru Domažlice v Kozinově ulici. Cca 50 metrů přes silnici leží letní kino.Projděte brankou a dál běžte mezi domem a plotem. Na konci domu se otočte vpravo, uvidíte již dveře označené polepem Zásilkovny. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Domažlice, Havlíčkova 6

Název pobočky: Hobbymarket DSP Domažlice

Pobočka se nachází v areálu DSP Market naproti mostu přes řeku Zubřina, který spojuje ulici Havlíčkova a Břetislavova. Před pobočkou možno zaparkovat.


Drnholec - Nám. Svobody 407

Název pobočky: Zemědělské a zahradnické potřeby Sikora

Pobočka se nachází poblíž hlavní křižovatky u hřbitova. Pro zákazníky prodejny a pneuservisu jsou k dispozici dvě parkovací místa po levé straně od budovy.


Dubí - Bezručova 167/9

Název pobočky: Dubský perník

Pobočka se nachází v prodejně Dubského perníku v Bezručově ulici 50 metrů nad MKZ (Městské kulturní zařízení), které je na Školním náměstí. Před pobočkou lze pohodlně zastavit.


Dvůr Králové nad Labem - Jiráskova 221

Název pobočky: Fletcher

V ulici Jiráskova po pravé straně směrem od centra. Krátkodobé zastavení možné v ulici Nerudova.


Františkovy Lázně - Americká 139/15

Název pobočky: Galanterie - prádlo

Pobočka se nachází v prodejně prádla a galanterie v ulici Americká naproti hotelu Bajkal. Za rohem Česká Pošta. Před pobočkou lze zaparkovat.


Frenštát pod Radhoštěm - Dolní 8

Název pobočky: Zdravá Výživa - Slunečnice

 Pobočka se nachází v centru Frenštátu u Náměstí Míru v prodejně Zdravá Výživa - Slunečnice


Frýdek-Místek - Frýdlantská 150

Název pobočky: Dvěděti.cz - dřevěné hračky

Provozovna se nachází v Místku, v Prioru (v Ještěru), v centru města blízko náměstí. V prvním patře obchodního domu na vrcholu eskalátoru vlevo. Prior je umístěn 200 m od křižovatky hlavní tepny Olomouc-Český Těšín a Frýdlantské ulice.Také 700 m od hlavní tepny Ostrava-Frýdlant n.O.Parkovat je možno po levé straně přímo u Prioru na prostorném parkovišti (parkovací hodiny). Parkovat je možno po pravé straně Prioru před kinem Bezruč na prostorném parkovišti (zdarma).Nakládka a vykládka zboží před vchodem bez problémů.


Frýdek-Místek - Hlavní třída 106

Název pobočky: Hračky Koloseum

Pobočka se nachazí poblíž náměstí v Místku v budově známé jako Koloseum v prvním patře. Vchod a parkování se nachazí ze směru od náměstí, vedle podchodu. Lze zastavit před vchodem do pobočky


Frýdek-Místek - tř. T. G. Masaryka 3535

Název pobočky: SVĚT FOTA

Pobočka se nachází vedle stanice městské policie v prodejně Svět fota. Parkovat lze na rozlehlém parkovišti, které se nachází vedle kruhového objezdu u pobočky.


Frýdek-Místek - tř. T. G. Masaryka 463

Název pobočky: Dětská obuv Čtyřlístek

Pobočka se nachází poblíž světelné křižovatky ulic T.G. Masaryka a Radniční. V okolí nalezneme Hotel Afrika. Naproti pobočky naleznete Městský Úřad.


Frýdek-Místek - Třebízského 1481

Název pobočky: Chopper-horse shop

Pobočka se nachází v prodejně Chopper-horse shop za bývalým autobusovým stanovištěm. Před pobočkou lze zdarma zaparkovat.


Frýdlant - ČSA 406

Název pobočky: Cyklosport Cirkl

Pobočka se nachází nedaleko velkoobchodu lídl a autobusového nádraží.


Frýdlant nad Ostravicí - Hlavní 81

Název pobočky: Přírodní svět

Pobočka se nachází na ulici Hlavní 81, necelých 100 m  od kruhového objezdu, kde je i Městský úřad.


Fulnek - nám. Komenského 77

Název pobočky: Podlahářství

Pobočka se nachází v prodejně podlahářství na námestí Komenského. Před pobočkou lze zdarma zaparkovat


Háj ve Slezsku - Chabičov - Hlavní 255

Název pobočky: DH Kavkovi s.r.o.

Pobočka se nachází na konci obce, směr Dobroslavice. Možnost zaparkovat před pobočkou.


Hamry nad Sázavou 460

Název pobočky: NORMSERVIS s.r.o.

Pobočka se nachází v zástavbě rodinných domů. Odbočit ze státní k ČOV.


Havířov - Dlouhá třída 903/24a

Název pobočky: Helkon

Pobočka se nachází v prodejně elektra Helkon cca 100 metrů od křižovatky Dlouhá třída a 17. listopadu. Je možnost parkovat za rohem pobočky.


Havířov - Hlavní třída 162/34

Název pobočky: Pekaři a spol.

Prodejna se nachází na Hlavní třídě v Havířově poblíž Městského úřadu a zastávek autobusů. Parkování je možné v zadní části vjezdem do průjezdu.


Havířov - Ostravská (čerpací stanice Shell)

Název pobočky: Shell

Bezproblémová dostupnost autem, dostatek možností parkování zdarma.


Havířov - Podlesí - Dlouhá třída 1228/44c (OD Permon)

Název pobočky: Zdravá výživa 365bio.cz (OD Permon)

Pobočka se nachází v prodejně zdravé výživy 365bio.cz, která je umístěna v suterénu Obchodního domu Permon. Před pobočkou lze zdarma zaparkovat.


Havířov - Prostřední Suchá - Hornosušská 1041/2

Název pobočky: BMA Elektroservis

Pobočka se nachází v areálu Stavebního bytového družtva Havířov. Po průjezdu hlavní bránou narazíte na skladovou budovu s modrými vraty. Výdejní místo zásilkovny se nachází v BMA Elektroservisu. Do areálu SBD Havířov můžete vjet autem a zaparovat před BMA Elektroservisem.


Havlíčkův Brod - Havlíčkovo náměstí 50

Název pobočky: Vinotéka Oáza

Pobočka se nachází přímo na Havlíčkově náměstí ve vinotéce oáza. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Havlíčkův Brod - Humpolecká 435

Název pobočky: Vinotéka Josef Technik

Tato pobočka vás obslouží během chvilky. Nachází se v prodejně s vínem a darkovými předměty na ulici Humpolecká. Bezplatné parkování po obou stranách ulice. Na světelné křižovatce odbočte směr Humpolec. Malá prodejna s tmavozelenou výlohou se nachází po 100 metrech po levé straně .


Hlinsko - Wilsonova 1142

Název pobočky: X.A.Z., spol. s r.o.

Pobočka se nachází nedaleko vlakového nádraží v obchodě s výpočetní technikou. (X.A.Z., spol. s r.o.) V blízkosti pobočky lze pohodlně zaparkovat.


Hlučín - Hrnčířská 1951/4

Název pobočky: Cykloslužby - Pavlita

 Pobočka se nachází v centru Hlučína v prodejně Cykloslužby - Libor Pavlita  Zastavit můžete přímo u pobočky.


Hluk - Hradišťská 314

Název pobočky: Cestovní Agentura

Pobočka se nachází na křižovatce cest směrem na Uherské Hradiště a Uherský Ostroh. Parkovat lze na parkovišti naproti pobočky.


Hodonín - Masarykovo nám. 1643/3

Název pobočky: AutoMoto / Bauerová

Pobočka se nachází v samém centru Hodonína na náměstí přímo u městké radnice, na rohu náměstí u vstupu z ulice Zámecká.  Parkovat můžete na náměstí hned vedle pobočky.


Hodonín - Štefánikova 946/26

Název pobočky: NOVA jeans

Nedaleko MŠ Štefánikova, naproti Restaurantu v dobrých časech. Parkování v obou směrech i přímo před pobočkou.


Holešov - Masarykova 651/11

Název pobočky: Sport Cyklo s.r.o.

Pobočka se nachází v prodejně cyklo v Masarykově ulici naproti Městskému úřadu. Při cestě od Hulína přijedete na kruhový objezd u kostela a odbočíte na prvním výjezdu (při cestě od Bystřice je to na třetím výjezdu). Pobočka je cca 60 m za kruhovým objezdem. Naproti pobočce lze parkovat


Holice - Jungmannova 490

Název pobočky: Domácí a kuchyňské potřeby

Pobočka se nachází v těsné blízkosti autobusového nádraží. V obchodě s kuchyňskými potřeby.  V okolí pobočky lze bezplatně zaparkovat.


Holýšov - náměstí 5. května 3

Název pobočky: Top Drogerie

Pobočka se nachází u kostela na rohu Jiráskove třídy a ulice Politických vězňů. Možnost zaparkovat u pobočky Zásilkovny po odbočení do vedlejší jednosměrné ulice.


Horažďovice - Prácheňská 35

Název pobočky: Comfor

Pobočka se nachází v prodejně Comfor. Pro vstup do pobočky použijte vchod do ROSA Computers. V prostoru prodejny je Zásilkovna označena. Před pobočkou možnost zaparkovat.


Hořice - Husova 18

Název pobočky: Pro Vaše zvíře

V ulici Husova cca  100 m od náměstí. Před pobočkou lze krátkodobě zaparkovat.


Hořovice - Zámecká 652/20

Název pobočky: DIBEO Zdravá výživa

Pobočka se nachází v prodejně DIBEO Zdravá výživa nedaleko Hořovického náměstí. Po hlavní ulici projedete Palackého náměstí nahoru, zabočíte na Pražskou ulici a cca po 50 metrech se dáte ulicí vlevo (vedlejší ulice kolmá na prodejnu JIP). Pobočka je dále v Zámecké ulici po levé straně v prvním rodinném domě.Před pobočkou možnost zastavit.


Horšovský Týn - náměstí Republiky 59

Název pobočky: Vinotéka

Pobočka se nachází ve vinotéce na náměstí pod kostelem. Před pobočkou lze zaparkovat za účelem vyzvednutí zásilky.


Hostinné - Hradební 34

Název pobočky: Drogerie Daniela


Hostivice - Husovo náměstí 193

Název pobočky: Hostivický jarmark

Pobočka se nachází v prodejně Hostivický jarmark na Husově náměstí. Parkovat lze přímo před pobočkou.


Hradec Králové - Pražské Předměstí - Chelčického 1018/9

Název pobočky: Zásilkovna s.r.o.

Pobočka se nachází v ulici Chelčického 100 m od OD Tesco v centru Hradce Králové. Při cestě od Tesca, je to po pravé straně. Autem se k pobočce dostanete od Blažíčkova náměstí, parkování u pobočky je problematické, je tam málo míst. Doporučujeme parkovat v OD Tesco - 100 m od pobočky


Hradec Králové - Slezské Předměstí - Bratří Štefanů 567/29

Název pobočky: Dům sportu Stratílek

Pobočka se nachází na Sezském Předměstí v Hradci Králové cca 50 m od hlavní silnice směr Třebechovice v prodejně Dům sportu Stratílek. Pokud vyjedete z hradeckého okruhu směr Třebechovice (Ostrava), minete po pravé straně HM Albert a Baumax. Na světelné křižovatce u Lidlu se dáte doleva a cca po 50-100 m je na levém rohu následující křižovatky pobočka


Hradec Králové - Špitálská 182/3

Název pobočky: AGI HK s.r.o.

Pobočka se nachází na špitálské ulici nedaleko Velkého náměstí v obchodě s výpočetní technikou AGI HK s.r.o. V blízkosti pobočky lze placeně zaparkovat.


Hradec Králové - třída Edvarda Beneše 1544/44

Název pobočky: Smart Print

Pobočka se nachází v prodejně Smart Print na tř. E. Beneše Před pobočkou na hlavní ulici lze pohodlně zaparkovat


Hradec nad Moravicí - Na Potůčku 51

Název pobočky: Květinářství Poledne

Pobočka se nachází v provozovně Květinářství Poledne. Před pobočkou je možno zdrama zaparkovat.


Hrádek nad Nisou - Horní náměstí 71

Název pobočky: Infocentrum

Pobočka se nachází přímo na Horním náměstí v Informačním centru. Před pobočkou lze zcela pohodlně zaparkovat. ( Parkovné:prvních 30 minut / 5Kč)


Hranice - Komenského 387

Název pobočky: Radiotelevizní servis - Miroslav Klvaňa

Nacházíme se v centru Hranic na Moravě. Nejznámější místa okolo nás jsou Hotel centru, Stavebniny Stami, popřípadě křižovatka naproti Panence Marii.    Dostanete se k nám když pojede po třídě 1.Máje směr od kruhového objezdu u Kauflandu. Na semaforech se dáte rovně, pojedete z kopečka a přejedete 3 zpomalovací prahy. Po pravé straně bude velká žlutá budova Hotel Centrum a 2 domky vedle hotelu nás najdete ve žluté budově.


Hranice - náměstí 8. května 1850

Název pobočky: Prodejna Jezerka (hotel Cementář)

Pobočka se nachází v prodejně Jezerka, která je umístěna v přízemí hotelu Cementář. Parkovat lze zdarma na dobu nezbytně nutnou pro vyzvednutí zásilky přímo před prodejnou.


Hronov - Hostovského 270

Název pobočky: O2 Prodejna

Pobočka se nachází v prodejeně mobilních telefonů při cestě od Náchoda vpravo, těsně před křižovatkou - odbočkou na Červený Kostelec Naproti pobočce je parkoviště, kde lze parkovat.


Hulín - Žižkova 489

Název pobočky: Marie Jagošová

Pobočka se nachází v centru města. Asi 100 m od Náměstí míru u křižovatky ulic Žižkova a Nábřeží. Výborná dopravní dostupnost (vlak – 500 m od vlakového nádraží, autobus – 100 m od autobusového nádraží, auto – sjezd z dálnice v Hulíně). Je možné parkovat přímo před prodejnou nebo na 50 m vzdáleném parkovišti na městské tržnici.


Ivančice - Tomáše Procházky 415/9

Název pobočky: Mlsný krámek

Pobočka se nachází v bezprostřední blízkosti autobusového nádraží, vedle prodejny zemědělských potřeb. Cca 10 m od pobočky je parkoviště.


Jablonec nad Nisou - Máchova 877/4

Název pobočky: Oprava obuvi - výroba klíčů

Pobočka se nachází v centru města na Máchově ulici v opravě obuvi a výrobě klíčů lze zaparkovat u provozovny


Jablonec nad Nisou - Na Vršku 4057/18

Název pobočky: Panter color

Pobočka se nachází na ulici "Na Vršku" v obchodním domě mezi paneláky v obchodě s barvami a drogerii Panter Color. Před pobočkou lze bezproblémů zaparkovat.


Jablonec nad Nisou - Pražská 156/16

Název pobočky: Pracovní oděvy

Prodejna se nachází v prodejně pracovních potřeb na Pražské ulici na křižovatce s ulicí Sadová. Pobočka je vedle městského zimního stadionu.


Jablonec nad Nisou - Smetanova 858/19

Název pobočky: O STYLE

Pobočka se nacházív prodejně O STYLE. Před pobočkou lze pohodlně za zaparkovat.


Jablunkov - Mariánské náměstí 6

Název pobočky: Taube

Pobočka se nachází v prodejně Taube přímo na náměstí v Jablunkově. Před pobočkou se nachází placené parkoviště (30 minut 10,-Kč) nebo můžete využít neplacené parkoviště kousek od pobočky vedle obchodu Penny.


Jaroměř - Pražské Předměstí - Orlická 257

Název pobočky: V&V RealStav s.r.o, V&V Cleaning

Provozovna je umístěna v centru, avšak v klidné ulici. Výborná dostupnost autem.


Jaroměřice nad Rokytnou - K Ráji 371

Název pobočky: Tradiční české řemeslo

Pobočka se nachází několik metrů od hlavního náměstí Míru směrem k radnici. Doporučujeme zaparkovat na náměstí. První hodina parkování je zdarma.


Jesenice - Budějovická 1146

Název pobočky: Potapko.cz

Pobočka se nachází přímo na budějovické ulici v obchodě Potapko.cz Před pobočkou lze pohodlně zaparkovt.


Jeseník - Bezručova 1371/4b

Název pobočky: Woox - Sport Outlet

 Pobočka se nachází na ulici Bezručova mezi supermarkety Billou a Lidlem.  Zaparkovat můžete přímo před prodejnou Woox.


Jičín - Holínské Předměstí - U Javůrkovy Louky 568

Název pobočky: TisknuLevne.cz

Možno zaparkovat přímo u výdejního místa.


Jičín - Nové Město - Podhradská 6

Název pobočky: Family Travel

Pobočka se nachází v cestovní kanceláři Family travel, která má vchod z Lidického nám. Před pobočkou se dá zaparkovat.


Jičín - Valdické Předměstí - Vrchlického 336

Název pobočky: Trafika

Pobočka se nachází na ulici Vrchlického v trafice. Před pobočkou lze zaparkovat.


Jihlava - Březinova 4690/144

Název pobočky: Kola Rohovský

Pobočka se nachází v obchním centru Březinky. Možnost bezplatného parkování na sídlišti.


Jihlava - Čajkovského 594/2 (vchod z Brněnské ulice)

Název pobočky: Svět hor

Pobočka se nachází v centru Jihlavy, 150m od Masarykova náměstí. Krátkodobé zastavení možné přímo před prodejnou, Placené parkování na Masarykově náměstí.


Jihlava - Dvořákova 1680/6

Název pobočky: ChytryKurak.cz

Pobočka se nachází v provozovně ChytryKurak.cz na Dvořákově ulici vedle Erotic city, naproti Grafické škole. Na hlavní centě mezi nákupním centrem City Park Jihlava a autobusovým nádražím.


Jihlava - Havlíčkova 206/58

Název pobočky: Poháry.com

Přímo na hlavní frekventované ulici Ano parkoviště


Jihlava - Mrštíkova 1164/8

Název pobočky: Ponožkárna Jihlava

Obchůdek za parkovištěm za Snahou. Pobočka se nachází nedaleko Masarykova náměstí. Z dolního Masarykova náměstí odbočit vlevo. Z horního Masarykova náměstí kolem pošty, vjezd do Benešovy ulice, první odbočka doleva, druhá doprava a první doleva (pouze do 11:00 hod.). Velké parkoviště před pobočkou.


Jindřichův Hradec - Masarykovo náměstí 69

Název pobočky: Ráj sýrů

Pobočka se nachází v provozovně Ráj sýrů na Masarykově náměstí v Jindřichově Hradci. Přes ulici Jarošovská je naproti provozovně prodejna Coop.Pro dotazy ohledně zásilek volejte telefonní číslo 216 216 516. V centru Jindřichova Hradce je obtížné zdarma parkovat. 24 míst je za rohem u pobočky v ulici Klášterská.


Jindřichův Hradec - Na Piketě 535/II

Název pobočky: DK TRADE s.r.o. - barvy, laky, lazury, mořidla

Pobočka se nachází v prodejně barvy, laky, mořidla firmy KD Trade. Jedná se o přízemní budovu se žlutou fasádou lokalizovanou mezi sídlištěm Hvězdárna a zástavbou rodinných domů. Před prodejnou je velká plocha k zaparkování, parkoviště Na Točně.


Jindřichův Hradec - Nežárecká 85

Název pobočky: Prevedent s.r.o.

Recepce zubní ordinace Prevedent a solární studio SUN LuKo. Ano, parkoviště u objektu.


Kadaň - Jana Švermy 2

Název pobočky: RP sport

Pobočka se nachází v obchodě RP sport v ulici Jana Švermy jen několik metrů od Mírového náměstí. Na druhé straně ulice je Městský úřad s radniční věží. Pro cestu do pobočky autem zaparkujte na Mírovém náměstí a do pobočky dojděte pěšky. Ulice Jana Švermy je pouze pro pěší.


Kaplice - Pohorská 120

Název pobočky: ELEKTROCENTRUM EAT

Pobočka se nachází v Elektrocentru cca 150m pod náměstím směrem Malonty. Některé mapy nebo navigace mohou ukazovat špatné umístění. Doporučujeme zkusit adresu Bělidlo 120.


Karlovy Vary - Dalovice - Pod Parkem 19/36

Název pobočky: Autoskla CARSiN KV

Pobočka se nachází v posledním objektu v ulici Pod Parkem u tenisového resortu v Dalovicích. Silnice č. 13, sjezd na Dalovice, podjet rychlostní komunikaci a odbočit vlevo dle šipky "Autoskla".


Karlovy Vary - Rybáře - Dolní Kamenná 1016/5

Název pobočky: nakupnam.cz

Pobočka se nachází v nákupním centru JIP naproti pokladnám v provozovně nakupnam. Před budovou JIPU je velké parkoviště.


Karlovy Vary - Vítězná 1335/24

Název pobočky: Renovace tonerových a inkoustových kazet

Pobočka naproti Lidlu.  Naproti parkoviště LIDL.


Karlovy Vary - Závodu míru 974/66a

Název pobočky: Logistic centre - NEW WAVE CZ, a.s.

Provozovna se nachází ve čtvrti Stará Role (bývalý areál Řempo).Kontakt přímo na pobočku: 353 433 829 Z frekventované ulice Závodu míru ve Staré Roli odbočíte před benzínkou Medos doprava k bývalému areálu Řempo. Po mírném kopečku sjedete k nové šedivé budově s názvem Logistic Centre a prosklenou recepcí, kde najdete zvonek na Zásilkovna. Přímo před provozovnou jsou parkovací místa zdarma. Nakládka a vykládka zboží před vchodem bez problémů.


Karviná - Fryštát - Vydmuchov 207/2

Název pobočky: Pekaři a spol.

Pobočka se nachází nedaleko nemocnice, na křižovatce ulic Vydmuchov a Fryštátská. Parkování je možné přímo před pobočkou.


Karviná - Hranice - Mendelova 2873/5a

Název pobočky: Cestovní Agentura BeLa TOUR

Pobočka se nachází v OD Permon naproti České pošty a České spořitelny. Možnost parkovat na parkovišti ze zadní strany České pošty.


Karviná - tř. 17. listopadu 883/2a (Tesco)

Název pobočky: Lagoon Foto

Pobočka se nachází v HM Tesco v prodejně Lagoon Foto.  Zaparkujete přímo u HM Tesco


Kladno - Ctiborova 431

Název pobočky: Ellivisage kadeřnictví

POZOR, POBOČKA OD 1.3. PŘESTĚHOVÁNA CCA O 30 M OD PŮVODNÍHO MÍSTA VE STEJNÉ ULICIPobočka se nachází v kadeřnictví ellivisage na ulici Ctiborova, poblíž křižovatky s ulicí Leoše Janáčka.15% sleva pro zákazníky Zásilkovny na kadeřnické služby.


Kladno - Kročehlavy - Americká 3252

Název pobočky: Intersport

Pobočka se nachází v prodejně Intersportu v ulici Americká v obchodním centru Stop Shop v Kladenské části Kročehlavy. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat.


Kladno - Kročehlavy - Arménská 3277

Název pobočky: Nábytek Paul

Pobočka se nachází v prodejně Nábytek Paul v OC Oáza v Kladně mezi prodejnami Mountfield a OKAY. Před pobočkou je velké parkoviště.


Kladno - Švermov - 28. října 1502

Název pobočky: Caffe Melodie

Pobočka se nachází v kafe baru Caffe Melodie v ulici 28. října nedaleko Havlíčkova náměstí. Parkoviště na Havlíčkově náměstí 20m, parkovací místa v ulici Velvarská 20m, možnost zastavit u kraje vozovky přímo u prodejny


Kladno - Vašatova 1398

Název pobočky: OptikDoDomu

Prodejna se nachází v rohovém domě ve Vašatově ulici za Billou. Parkování možné přímo u prodejny.


Kladno - Vítězná 2956

Název pobočky: Diskont Drogerie

Pobočka se nachází na vítězné ulici v suterénu vežového domu v obchodě Diskont Drogerie. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat


Klášterec nad Ohří - nám. Dr. Eduarda Beneše 65

Název pobočky: Maxicomp - prodej výpočetní techniky

Pobočka se nachází na náměští Dr.E.Beneše, ve staré zástavbě.  Na pobočku se dostanete po silnici č.13 a na kruhovém objezdu,proti prodejně Tesco se dáte odbočkou z kopce dolů. Dále po hlavní ulici Chomutovská až na náměsti.


Klatovy - Kpt. Jaroše 48

Název pobočky: Cestovní agentura EDEN Travel

Pobočka se nachází v cestovní agentuře EDEN v centru města v pěší zóně vedle elektra. Zaparkovat se dá na náměstí nebo se dá přijet k pěší zóně a tam zastavit.


Klatovy - Pražská 23

Název pobočky: Prezent-koralky.cz

Pobočka se nachází v centru v Pražské ulici cca 150 m od náměstí Míru Přímo před pobočkou je možno zastavit (zákaz stání), na delší dobu je možné zaprakovat za rohem na ulici Dobrovského na parkovišti před supermarketem COOP.


Klatovy - Vídeňská 2

Název pobočky: Klatovská sportovní

Pobočka se nachází v prodejně sportovních potřeb Klatovská sportovní 20 metrů nad náměstím. Před pobočkou je parkování problematické. Legálně se dá zastavit na parkovišti na náměstí, dá se však i na moment zastavit před pobočkou.


Kolín - K Raškovci 1115

Název pobočky: K+K Autocentrum-Autodíly

Pobočka se na chází na ulici "k Raškovci" v obchodě s autodíly. Před pobočkou lze zcela bezpečně zaparkovat.


Kolín - Politických vězňů 64

Název pobočky: CA Delfín

Pobočka se nachází v CA Delfín na Karlově náměstí. Parkova lze přímo před pobočkou.


Kolín - Zahradní 46

Název pobočky: Vzorkovna na Zahradní

Pobočka sídlí v přízemí administrativní budovy sodovkárny Kolín (bývalé prostory prodejny Nápojka). Krátkodobé parkování možné přímo před budovou. 


Kopřivnice - Máchova 1147/1

Název pobočky: Foto Morava

 Pobočka se nachází v bývalé budově školky na ulici Máchova ve firmě Foto Morava s.r.o.  Parkovat lze pohodlně v okolí pobočky.


Kopřivnice - Štefánikova 220/24

Název pobočky: Velkoobchod Hračky (Toys Šerý)

Pobočka se nachází v ulici Štefánikova v supermarketu hraček Toys Šerý v sousedství shoping parku (Kaufland, Takko, Deichmann, Sportisimo...) parkovat lze přímo před pobočkou


Kostelec nad Černými lesy - Pražská 1220

Název pobočky: Kostelec nad Černými lesy, Pražská 1220

Pobočka se nachází v kamenné prodejně tabáku u supermarketu Billa v ulici Pražská Parkováni je možné přímo před pobočkou a nebo na parkovišti supermarketu Billa cca 50 m od pobočky


Kostelec nad Orlicí - Komenského 583

Název pobočky: Panter - Color

Pobočka se nachází na Komenského ulici hned vedle Finančního úřadu v prodejně s barvami a drogerie Panter - color. Před pobočkou lze zaparkovat.


Kralupy nad Vltavou - Nádražní 55

Název pobočky: Čajová Zahrada

Pobočka se nachází v budově vlakového nádraží Kralupy nad Vltavou ve druhém  patře (na galerii) v obchodě Čajová zahrada. Před vlakovém nádraží lze zaparkovat.


Kralupy nad Vltavou - Sokolská 139

Název pobočky: Farní charita Kralupy nad Vltavou

Pobočka se nachází ve Farní charitě nedaleko nádraží. Parkovat lze na pakrovišti u pošty. Pobočka je cca 100 odtud.


Králův Dvůr - Pod Hájem 524

Název pobočky: Veterinární klinika Anděl

Pobočka se nachází v budově zvířecí kliniky. Nachází se přibližně 250 metrů od kruhového objezdu mezi Berounem a Královým Dvorem. Při cestě z Berouna do Králova Dvora se vydejte na prvním kruhovém objezdu rovně a posléze odbočte první možnou odbočku doprava. Pobočka se nachází po levé straně ulice Pod Hájem.


Králův Dvůr - Průmyslová 614

Název pobočky: Oční optika ZEOptik

Pobočka se nachází v prodejně Oční optiky v přízemí Polikliniky ZDRAVÍ. Před pobočkou lze pohodlně zaparkovat na parkovišti před Poliklinikou ZDRAVÍ


Kraslice - Polní 984/11

Název pobočky: Nakupy z Německa

Pobočka se nachází v prodejně rodinného domu v Polní ulici. Před domem možnost zaparkovat.


Kravaře - Hlučínská 47/158

Název pobočky: J+M výpočetní technika - Nejceny.cz

Pobočka se nachází u hlavní silnice procházenící Kravařemi v provozovně Nejceny.cz vlevo při výjezdu směrem na Hlučín naproti Mateřské školy. Pobočka má vlastní parkování přímo před prodejnou.


Krnov - nám. Minoritů 89/13

Název pobočky: TKC system

Pobočka v Krnově je umístěna v centru v prodejně TKCsystem s.r.o.Budova těsně sousedí s pobočkou České pošty, naproti městské knihovny  Zaparkovat před pobočkou je možné, ale placené


Kroměříž - Kojetínská 1165/22

Název pobočky: Lacaffe.cz - káva, čaje, kávovary

Pobočka se nachází u hlavní silnice v ulici Kojetínská po pravé straně směrem od centra k dálnici asi 200 m od kruhového objezdu na náměstí Míru. Před pobočkou lze parkovat


Kroměříž - Komenského náměstí 373

Název pobočky: Hlaváč CZ

Pobočka se nachází v centru města, v prodejně mobilních telefonů CZC Hlaváč CZ (naproti ZŠ a parku), vedle lékárny U Komenského. Parkování možné na 50m vzdáleném parkovišti.


Kroměříž - Komenského náměstí 381/20

Název pobočky: Mobil - servis

POZOR!! Druhá pobočka na Komenského náměstí. Nachází se v prodejně Mobil servisu napravo od Istambul kebab.  Před pobočkou lze zaparkovat.


Kunovice - Na Rynku 352

Název pobočky: Trafika

Pobočka se nachází v trafice vedle zoo prodejny. Před pobočkou lze zdarma zaparkovat.


Kuřim - Tišnovská 270/6

Název pobočky: Staprop, Barvy-laky

Pobočka se nachází v prodejně Barvy Laky - Staprop Při cestě z Brna směrem na Tišnov se pobočka nachází cca 100 m za náměstím 1. května po pravé straně. Na proti pobočce je parkoviště.


Kutná Hora - Žižkov - Husova 18/61

Název pobočky: Hruškovna

Pobočka se nachází v ulici Husova. Je to první dům v této ulici na pravé straně -  velký žlutý dům s názvem Hruškovna. Parkoviště se nachází Na Valech, přímo naproti pobočce přes ulici.


Kyjov - třída Komenského 44/1

Název pobočky: PANTER COLOR a.s.

Pobočka se nachází v boční ulici Masarykova náměstí nedaleko České pošty. Parkovací místa před pobočkou.


Kyjov - třída Palackého 203/10

Název pobočky: FARMERS

Naproti Vlastivědnému muzeu. Parkovací místa jsou po obou stranách ulice.


Lanškroun - 28. října 16

Název pobočky: Lůžkoviny.eu

Pobočka se nachází v ulici 28.října 30 m od náměstí v prodejně Lůžkovin Autem je ideální zastavit na náměstí J.M.Marků, kde se dá dobře parkovat


Lázně Bohdaneč - Šípkova 316

Název pobočky: Elektro

Pobočka se nachází v centru města, cca 300 metrů od kruhového objezdu, směr Chlumec nad Cidlinou po levé straně.


Ledeč nad Sázavou - Havlíčkova 202

Název pobočky: Zásilkovna Ledeč

Pobočka se nachází u kostela sv. Petra a Pavla. U gymnázia odbočte na Havlíčkovou ulici. Pobočka se nachází po 50 metrech na pravé straně.


Letohrad - Ústecká 89

Název pobočky: Hobby-dům-zahrada

Pobočka se nachází na Ústecké ulici nedaleko Václavského náměstí v obchodě se zahradní technikou. Před pobočkou lze zaparkovat na chodníku.


Letovice - Masarykovo náměstí 164/42

Název pobočky: Železářství u Bednářů

Pobočka se nachází na hlavním náměstí v Letovicích. Z hlavní silnice I/43 z Brna do Svitav odbočte z kruhového objezdu na náměstí. Pobočka je na konci Masarykova náměstí po pravé straně, asi 50 metrů před železničním podjezdem.


Liberec - 5. května 33/18

Název pobočky: Zámečnictví Pečený

Pobočka se nachází v ulici 5. května v provozovně záměčnictví - velký  nápis Výroba klíčů Pobočka se nachází ve starém centru Liberce cca 200 m  od radnice. Před pobočkou nelze parkovat. Nejbližší parkoviště je v ulici Jablonecká, nebo na Nerudově náměstí. obojí cca 100m od pobočky.


Liberec - České mládeže 456 (OC Nisa)

Název pobočky: Lee Wrangler

Pobočka se nachází v prvním patře OC Nisa Liberec - na stejném patře jako je Hypermarket Albert. viz obrázek OC Nisa se nachází v jižní části Liberce u rychlostní silnice - hlavního příjezdu od Prahy a Mladé Boleslavi.


Liberec - Felberova 15/13

Název pobočky: M-fotostudio

Pobočka se nachází nedaleko náměstí Dr. E. Beneše na ulici Felberově v M-FOTOSTUDIU. (Na pobočce je možnost si vyzvednou zásilku i v sobotu, ale jen tehdy , když den předem zavoláte na telefonní číslo 735 266 790 a domluvíte si čas vyzvednutí).50 m od Galerie Plaza Krátkodobé parkování pro vyzvednutí zásilky ve dvoře provozovny.


Liberec - Jeřáb - Nákladní 422/13

Název pobočky: Drinkovna s.r.o.

Pobočka se  nachází v prodejně Drinkovna s.r.o. ve skladovém objektu v jedné z budov ČD kousek od silnice asi 200 m od Centra Babylon za restaurací Antik. Při výjezdu od centra Liberce na Prahu minete centrum Babylon, podjedete hlavní silnici a na T křižovatce odbočíte doleva. Ihned za tou