Nepřehlédněte: Jak u nás objednávat před Vánoci

Je to stejné každý rok. Do Vánoc zbývá pár dnů a začne ten hlavní nápor – nákupy na poslední chvíli. Podívejte se, jak u nás nakoupit, aby dárky, které jste vybrali pod stromeček, pod stromeček také dorazily.

Káva o Vánocích

Pokud se chystáte před Vánoci vydat do našich kamenných prodejen, připravili jsme pro vás článek, kde píšeme o otevíracích dobách. Pokud ale objednáte s dodáním zásilkovou službou nebo na některé z výdejních míst Zásilkovny a Uloženky, rozhodně teď nepřestávejte číst.

Co udělat, aby balíček od nás nechyběl pod stromečkem

  • Objednávky s doručením do Vánoc, které bude doručovat zásilková služba DPD, přijímáme do čtvrtka 22. prosince do 15:30 hodin. Uvedená hodina je nejzazší mez a platí pouze pro doručení v České republice. Jako způsob platby je nutné zvolit dobírku nebo zaplatit on-line – kartou nebo prostřednictvím PayU. Samotné DPD však garantuje doručení před Vánoci pouze při objednání do 16. prosince do 15:30 hodin.
  • Pokud objednáváte na Slovensko, je posledním objednacím dnem, kdy ručíme za dodání do vánočních svátků, pátek 16. prosince, kdy máte čas do 15:30 hodin. Zásilky jsou však běžně doručovány do tří pracovních dnů, je tak velká šance, že se k Vám zásilka dostane do Vánoc i při pozdějším objednání.
  • Platba převodem – abychom mohli vaši objednávku 22. prosince (na Slovensko 16. prosince) odeslat, musí být uhrazena. Standardní převod mezi bankami trvá obvykle jeden pracovní den, jeden si pro jistotu nechte jako rezervu - příkaz k úhradě tak zadejte nejpozději 20. prosince do 14 hodin, v případě dodání na Slovensko 14. prosince také do 14 hodin.
  • Výdejní místa – doporučujeme objednat s časovou rezervou, pro dodání v České republice do 20. prosince do 15.30 hod., pro Slovensko do 19. prosince do 15.30 hod. Stejné termíny nám u výdejních míst potvrdili i samotní přepravci.
Letos pro vás před Vánoci expedujeme zásilky přepravní službou DPD a na pobočky Zásilkovny také v neděli. Znamená to, že co objednáte do neděle (11. či 18. prosince) předáme ještě v neděli přepravci, který vám v pondělí balíček doručí, popř. bude během 1-2 dnů připraven na odběrném místě v případě Zásilkovny.

Když už víte „kdy“, podívejte se také „co“ – tipy na vánoční dárky jsme pro vás vybrali pečlivě a s láskou ke kávě!


Chcete dostávat podobné články a novinky z našeho e-shopu e-mailem? Přihlašte se zdarma odběru Kafénovin a získejte 10% slevu na první objednávku čerstvě pražené kávy.